Ana Menü

Beşiktaş'ın 16'lık transferi

Başlatan CHEm !, Haziran 16, 2007, 12:01:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarşı

Garantilediğimiz maçlarda oyuna girer inşallah bu şekilde 1-2 seneye çok güzel olur ve böyle devam ederse bu futbolcu 22-23 yaşında avrupaya transfer olur olmazsada bize çok yararı olur.

carlito1903

hocamıza helal olsun yönetimin yapamadığını o yapıyo...

erkann

İşte budur 10 numara transfer  en iyi hoca yerli hoca

Kurinkishi

evet en iyi transfer bence budur biraz üstüne düşülüp geliştirildikten sonra o çocuğun önünde kimse duramaz ..
Hepsine Gider. Alayına Gider. Yiyosa Gelin Ulan bursalı  !ßneler..

AsA

Hocamiz cok dogru bi karar vermis.. Bu gencLeri kaybetmeden kazanmak Lazim..

blackeagle.3

hayırlısı olur inşallah türk futboluna gölcü lazım ertuğrul hocaya tebrikler :alkis

Anarchy*

ınsallah ya vallahı batuhan'ın 1-2 macını ızledım  gol makınası ya cocuk allah nazardan saklasın

ist.hatirasi/3-4

transfer demek yanlıs bi yerden almıoruz...ii oyuncu cok iş yapar
YÖNETİM İSTİFA !!!

sinan4671

duyduğum en iyi haber vallahi çok sevindim 16 yaşında bi çocuğun A takıma alınması daha doğrusu kampa alınması
eğer bu çocuk kendini gösterebilrse geleceğin yıldız adaylarından birisi olur inşaallah bakalım hadi batuhan
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe

burkayersoy

her maçta son 15 dakika oynasa bile yeter şimdilik seneyede kiralık olarak lig Aya gider sonra alın size mutesem bi golcü Sağlam bence en doğru kararını batuhanı kadroya almakla yaptı güzellL basladı ins geriside gelir...
bi de yıldız illa yıldız oyuncu alınsın demiorum yası normalL olan gelecek vadeden oyuncular alınırsa daha iyi olur bi de unutulmasın ki genç oyuncular her zman hırslı olur ..

dj n@kr3s_sT

bncede iyi olur ertugrul hocaya yakışan bi dawranış...ilerde gol kralı olarakta ghorebilirz!umarım başarılı olur
bu alemde kral ÇaR$ı.....

alper_1903

eger m.city istiyosa bu oyuncuyu vardir biseyler
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

keskinli

bekleyip görecegiz
göge cikarmayacagiz ama destegimizide eksik etmeyecegiz altyapimizdan gelen oyunculara
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Catak

ewet bu batuham  benim arkadasın u 15 milli takımından arkadası cocuk cokk iii miş zaten benim arkadaşda bu sene fenerbahçe pafa tranfer yaptı dogukan da en en az batu kadar yeteneklii ama fenerbahçeye gitti artık ne hayır beklenir:DD:D:D
ÇATAK

w@nted_68

işte bu be biraz alt yapıya çalışın artık helal olsun ertuğrul hocam...