Ana Menü

Elde var sıfır

Başlatan KeePSaKe, Haziran 15, 2007, 11:33:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Transfer çalışmalarını yurt dışında sürdüren yöneticilerimizden Kolot, eli boş dönüyor

Beşiktaş'ta yaklaşık bir haftadır transfer çalışmaları için Avrupa'da mekik dokuyan yöneticiler; Celal Kolot ve Mario Berk, tüm uğraşlara rağmen bir sonuca varamadı. Siyah - beyazlı yöneticilerin Helguera, Geremi, Colin Kazım ve Makalele'nin menajerleri ile yaptığı görüşmelerin istenildiği gibi gitmediği öğrenildi. Genel Sekreteri Kenan Öner, "Başkanımız ve yönetici arkadaşlarımız ile yapacağımız görüşmelerden sonra ilk olarak iç transferi noktalayacağız. Defansa alacağımız yabancı stoper arayışlarımız devam ediyor. Tabii ki hedefimiz bu transferi kampa kadar bitirmek. Fakat şartlar neler getirir bilemeyiz" ifadelerini kullandı.

Maddi engel

Önümüzdeki sezon için sadece Tello ve Hakan Arıkan ile anlaşan Beşiktaş yönetiminde maddi sorunlar yüzünden transferlerin bir türlü bitirilemediği vurgulandı. Siyah - beyazlı yönetimin, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile bir araya gelerek transfer için bir durum değerlendirmesi yapacağı öğrenildi. Öte yandan Ertuğrul Sağlam'ın yardımcısı Mutlu Topçu'nun, Hollanda'da yapılan U-21 turnuvasında stoper arayışlarını da sürdürdüğü belirtildi.

Kaynak: Milliyet
Since 1903

!_black_eagle_!

offf offffff bi gunde guzel bi haber okusak kotu mu olurdu yaa bravo yonetime acık acık solesinler işte paramız yok alamıoz die milleti kandırmasınlar :)
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

KeePSaKe

abi U-21 turnuvasından stoper oyuncu alınırmı ya biraz tecrübe lazım deilmi artık
Since 1903

!_black_eagle_!

evet ama genc yenetekleri gozetlemek iyidir ama stoper olmasın forvet olsun kanat olsun bence oralarda daha fazla yararlanırız
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

Kartalizmatik

kesinlikle bu takıma stoperden önce hücum oyuncusu alınmalı gol sıkıntısı çekiyoruz
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

KeePSaKe

ben bu hollanda yapılan turnuvaya baktım bjk tv de gösterio maçlarını hollanda da babel die bi futbolcu wardı baya yetenekliydi hızlıydıda ama Beşiktaş a yararlı olurmu bilinmez bide ya forvette oynuo yada kanatta galiba. Ajax formasını giyiyor şu an
Since 1903

2 dia 2 muerto

Hala stoper konusuluyor ya buna sinir oluyorum ya .
Defans şöyle kurulacak .
Serdar Toraman Zan Üzülmez
Defans boyle olursa başarı gelir . Boş yere defansa yabancı alıp ne diye kontenjanı doldurmaya ugrasıyorsunuz ki .
Sağ kanat eksikliğini kimse gormuyor mu ya ? Bize forvetten de once sağ kanat lazım ama bunlar gidip hala yıldız getirmek ugruna stoper kimliğine sahip insanlarla gorusuyorlar .

Kartalizmatik

bonservisi elinde uygun fiyat olan yıldız defans oyuncuları ucuzda o yüzden
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Haziran 15, 2007, 11:56:30
kesinlikle bu takıma stoperden önce hücum oyuncusu alınmalı gol sıkıntısı çekiyoruz

Bu mesajı yazdıktan sonra benim yazdıgım mesaja yanıt vermen ne kadar dogru acaba .
Madem yanıtladın soruyum sana hangı oyuncunun bonservısı elınde stoper olarak . Ayrıca bonservısı elınde olsa dahı kurdugum defans kurgusundan kımı cıkarmayı dusunuyorsun ve bu bonservısı elınde olan adam yabancı kontenjanı denılen nesneyı doldurmuyor mu ???

Adriano

Sağ Kanatta bu sezon takımı ateşleyecek, teknik kaliteli oyuncu yok ! Kaç sezondur sağ kanat böyle..
Burak, Ali Tandoğan, Ali Güneş bunlara mı güvenecez ???
Kaliteli bir yabancı sağ kanat oyuncusu ile transferi kapayın yeter ama sağ kanat adam gibi bir adam olsun !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

2 dia 2 muerto

Bende onu belirtmeye calısıyorum .
Defansa yabancı alıp kontenjanı dolduracagımıza sağ kanata bir yabancı alalım . Hatta runjeyi gonderelım ve yabancı hakkımız acılsın . rico , delgado ıkılısınden de bırı gonderılmelı bence .

TurkishTank

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 15, 2007, 11:58:24
ben bu hollanda yapılan turnuvaya baktım bjk tv de gösterio maçlarını hollanda da babel die bi futbolcu wardı baya yetenekliydi hızlıydıda ama Beşiktaş a yararlı olurmu bilinmez bide ya forvette oynuo yada kanatta galiba. Ajax formasını giyiyor şu an

evet ben onu gordum..suratli birine benziyor...forvet oynuyor...carew gibi, ama tabi carew kadar guzlu degil henus.. hem daha cok genc..19-20 herhalde:)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

2 dia 2 muerto

Ryan Babel den bahsediyor olmalısınız . Ajaxta oynuyor ama peşinde devler var :D

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

2 dia 2 muerto

Tmm o zaman alalım Babel ' i .
Bonservis ucretini verin o zaman :d hehhe  .
Abi valla ya su quaresmayı alsak baska bısı ıstemıyorum .