Ana Menü

Transfer Tercihleriniz

Başlatan Çarşı, Haziran 14, 2007, 21:40:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarşı

Benim için futbolcunun adı önemli değil Ertuğrul Sağlam hocamız Takım oyununu çok güzel oynatıyor bana göre takım oyunu oynaya bilen futbolcu gerekli(Tello gibi) ama siz olsanız hangi 2 mevkiyi seçerdiniz ben oyumu Forvet-Sağ kanat olarak kullanıyorum Yönetimde olsam bu mevkilere önem verilmesi için elimden geleni yapardım ya siz?

@LAYINA GİDER

forvete carew tipi defansada puyol tipi adam lazım sağlam olcak yani

eRe

forvet sart
onun dısında en eksıgımız olan yer sag kanat
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

RCA

forvet ve sağ kanat kesinlikle sağ kanat işlemiyo onu gidermek kolay olur mehmet yozgatlı yada yabancı bitane güzel orta saha forvet kesin ama kesinlikle şart çünkü gol sıkıntısı çekiyoruz...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

mehmet yozgatlı schalke ye gıdıyo sanırım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Timurlenk

defans ve ön libero

helguera - makalele gibi

ugur24

bence sağ bek , sağ açık ve forvet gerekli..ali tandoğan'ı ben beğeniyorum ama sağ kanada yinede adam alınmalı..

carsi52

Forvet-Sağ kanat dedim ama bence forvet-sağ kanat kesin lazım ama defansı napıcaz bilmiyorum.
Bölünür senin için uykular!

melankolizm

Sağ açık ,sağ bek, bir ön libero bir de forvet.

erkann

Ben diyorum ki Pascal Nouma gibi olsun yürekli olsun mevkii farketmez

candela14

ya abi ali tandoğanı nasıl beğenmiyorsunuz ,  beşiktaşta ondan daa ii orta açan varmı ya, bnce sağ kanatı ali götürür bn ii bi defans ve forvet diyorum çünkü gökhan zanın yanına bi defans lazım toramanla olmuyo, forvete de bobonun yanına bi türk lazım bnce yabancıyı defanstan yana kullanmalıyız
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

2 dia 2 muerto

Hiç abartısız soyluyorum sağ kanata Quaresma gelsin transfer kapansın şampiyonuz . Avrupada da iş yaparız .

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carlito1903

sağ kanat ve forvet....bir de defansa genç bi yedek alınabilir malum sakatlıklar bu sene bu yüzden çok sıkıntı çektik

Anarchy*

onlıbero ve forvete mevkısınde ıyı oyuncular alınabılır