Ana Menü

yeter

Başlatan onur_28, Haziran 14, 2007, 18:44:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DIABLO

ya anlamadığım nokta şu tamam colin kazım genç gelecek vaad ediyor  ama adamı kaç defa izledik fatih terim bir defa milli takıma çağırdı diye hemen peşinden koşuluyor bu medya yokmu bu medya herşeyi karıştırıyorlar
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

@LAYINA GİDER

cihan olay ne biliyonmu bizim yöneticilerde milli olan adama hemen kanca takalım politikası var ve fener gs talip olmuş bizde olalım mantığı var ve biz alalım onları çatlatalım mantığı var adım gibi eminim ama bu sefer herifler bizi çatlattı diebilirim oltaya geldik

naanreelburn

beyler 1 futbolcuyu izlemek için dikkat edin en az 4-5 kişi o memlekete gidiıor 1 hafta izlıor bu paraları kim verıor o kadar masrafa yazık sonra da çok düşük 1 rakama kazım yalan oluyor bence klup içinde yiğiciler var futbol dehasıyım havasında açlar sürüsü tello için ulvi fikret ali necdet 2 hafta portekiz gezisi yaptı bakalım sonuç ne çıkacak yazık

Timurlenk

tamam haklısında colin kazım kimdir nedir onu anlamıyorum.1 kere milli formayı giydi diye adamı kral yaptık.
oynadığı takım ingiltere 2.ligine düştü.bırakalım bu boş işleri bize sağlam uzun boylu adamlar lazım.

@LAYINA GİDER

çok yazık bencede

DIABLO

bilemem belki yönetimin yaptığı boş işler yada medyanın işidir nede olsa yönetimin içinde değiliz medya ne dedi ona bakabiliyoruz ancak bakalım ileriki günlerde neler olacak
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

@LAYINA GİDER

medyaya kalsa cristanval,yepes,cicinho,helguera,makalele,ali bilgin,colin kazım,hesselbank geliyo yarın medyaya kalırsa tabi...

naanreelburn

arkadaşlar mesele colin olayı deil iş bitiremezliktir sen 6 aydır ingilteredesin paso gidiıosun gelıosun ya 1 ara sinan bile takıldı seyretmek için cok ii anımsıorum resım cektıler koy kardesım ımzayı bıtsın madem alıcak ne kıvırıosun

!_black_eagle_!

Ben hala diorum bi cacık olmaz bu yonetimden !!

suyunu cıkardılar iice yıldız die die yeter ya bıktım artık al kardesim isim vermekle olmuo 2-3 yıldız isim veriosun ama icraate gelince yuksek gelio adamların fiyatları o zmn ne isim weriosun sen bilmiomusun fiyatlarını !! bu sezonu telloyla kapıcaz gibime gelio baska ne denir ki
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

ist.hatirasi/3-4

yonetimin birseyden anlamadıgı kesin..bana gore sonumuzda kotu boyle devam ederse!!!
kazım kim?gelecek mi vaadedio? paraya gelen herif istemiorum!

gidip 3-5 milyon a adam alacagımıza PASCALı SERGENi getirelim.
YÖNETİM İSTİFA !!!

!_black_eagle_!

walla su anda PascaLı Alsalar zaten kombineler tukenir :D Keske Bi daha geLse

Yok yaa bırakım kendi hallerinede transfer yapsınLar nede olsa ii bi oyuncu yine alamıcaz bence

carabobo

Arkadaslar adam iyi veya kotu futbolcu olabilir o tamamiyl ayri bi konu; ama sen almak icin ugrastigin adami son anda baska bi takima kaptiriyosan bu olmaz iste.. Tamami ile beceriksizlik baska bi aciklamasi kesinlikle yok..Bizden onlara gecen adamlar degil ama bence bu buyuk bir beceriksizlik; suc tamamı ile yonetimin...
BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

erkann

arkadaşlar bu kadar karamsar olmaya gerek yok dünyanın en iyi futbolcusunu kaçırmadıkya bizim kadromuz zaten kalite bir iki takviyeyle bu sene götürürüz.

!_black_eagle_!

oLe Tabii Ama surekli yıldız alacaklarını solemesinler ya bi bobo ya bakın geldiğinde yıldız die mi geldi adam kac kişi tanıodu ama super işler yapıo bende bobo gibi ismi duyulmamıs bi star istiom 2 takviye defansıda eklersek 3 takviye en onemlisi sag kanat ve forvete muhakkak takviye yapılması

onur_28

bakın eziklere carlos ismini medyaya vermedi olayı transferden once buyutmedi düsük fiyata kapadı ama bizimkiler daha adamla konusmadan basına veriyorlar demecleri adam 1se oluyor 2 yazık yaa bukadar beceriksizlik olmaz yaaa...umarım tello basarılı olur yoksa gene umutlandırıp utandırıcaklar...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!