Ana Menü

"Türkiye ayağa kalkacak"

Başlatan eRe, Haziran 14, 2007, 11:23:49

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

abi ben 10 kere dedim bu celal kolot la falan bu iş olmaz
nrede murat aksu yaaaa
yıldızları hep o ikna etmişti

Simurg

Fazla heycan kalp krizine neden oluyor o yüzden :) yoksa çoktan kalkmıştık türk halkının iyiliği için :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Ben halen santa cruzu bekliyorum...

Ben şunu düşünüyorum aslında..Bence Beşiktaş bir kça oyuncuyla anlaştı ama haber bekledikleri yada ikna etmeye çalıştıkları bir yıldız var ve onla uğraşıyorlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

ben aslında bugun transfer bekliyodum malum bizim başkan anti fenerli 19.07 de bi transfer yapar dedik ama olmıyacak galiba
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Delirdik

Alıntı yapılan: Simurg - Temmuz 19, 2007, 19:49:20
Fazla heycan kalp krizine neden oluyor o yüzden :) yoksa çoktan kalkmıştık türk halkının iyiliği için :D

sen geç aLayını bakaLım
transfer sezonu bitmedi daha, güveniyorum ben yönetime (güvenmek istiyorum)
KaLkıcaz ayağa
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Simurg

beklemek güzeldir :D
inş. dediğin olurda bende güldüğümle kalırım  ;) :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903

walla hic bi şey beklemiyorum ben ne olacak ya koyun batuhanı forvete bi yıl sonra olsun gol kralı

ist.hatirasi/3-4

uln yönetim fanatik fotomacıda geçti...:D
YÖNETİM İSTİFA !!!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

Alıntı yapılan: eyup03 - Temmuz 19, 2007, 19:54:50
walla hic bi şey beklemiyorum ben ne olacak ya koyun batuhanı forvete bi yıl sonra olsun gol kralı

inadına batuhan

xxdoggyxx

bu lafi söyledigin tarihe bak simdiki tarihe bak be adam bunca taraftari umutlandirip adi sani duyulmamis tello ve kendi capinda ünlü olan cisseyi getirdin kötü oyuncu olduklari söylenemez ama türkiyede bi kisi bi ayaga kalkmadi hadi artik al santa cruzu kalksin türkiye ayaga elemeler yaklasiyo yada abinin dedigi gibi yapmiycaz de batuhani yetistirelim
18.03.2007

ugur24

bu yönetim her sene avrupa'nın tanıdığı transferler yaptı..bu senede böyle bir transfer yapacaklarına inanıyorum..

bjksaid

gerçekten  biz  ayagı  kalkarız  fakat  kaldıracak  bi  oyuncu  göremedik
Siyahın Zindan Olsun Beyaz Aydınlık,Herkese Nasip Olmaz BEŞİKTAŞLILIK

!_black_eagle_!

Bundan Sonra Kendilerini kandırsınlar yok ayaga kalkıcaz yok oturucaz bos işler artık guvenmiorum bu yonetimden kmseye istifa etsinler daha ii rakiplerimizi az cok ornek alsak onlardan daha ii topcular alıcaklar ama bunlar hem maliyeti dusuk hemde genc yetenekli bide unlu topcu istiolar
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

ilteris

Bize ala ala ancak takım oyucusu olacak Tello ile Cisse yi aldılar.sonrada cisseyi yıldız diye yutturuyorlar.Vay be
BİR GÜN HERKES BEŞİKTAŞLI OLMASIN,BIRAKIN O AYRICALIK BİZDE KALSIN