Ana Menü

Gökhan'a Antep kancası

Başlatan eRe, Haziran 13, 2007, 10:12:35

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Geçtiğimiz sezon, ligin son haftalarında düşme korkusu yaşayan Gaziantepspor, eski oyuncusu Gökhan Güleç'e kancayı attı. Mesut Bakkal ile anlaşmaya varan Kırmızı-Siyahlılar'ın başkanı İbrahim Kızıl'ın, Beşiktaş'ın patronu Yıldırım Demirören'i arayıp bu konuda ricada bulunduğu öğrenildi. Başkan'ın Demirören'in, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile görüşüp, transfer hakkında son sözünü söyleyeceği ifade edildi.

Bekir-Kaş takası...

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'ın, Demirören'den ayrıca genç stoper İbrahim Kaş'ı da istediği bildirildi. Siyah-Beyazlılar daha önce İbrahim Kaş'a karşılık, Gaziantep'in kaptanı Bekir İrtegün'ü istemiş güney ekibi ise bu teklifi yanıtsız bırakmıştı. İbrahim Kaş-Bekir İrtegün takasının önümüzdeki günlerde gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Kaynak : Fanatik
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ugur24

gökhan güleç ayrılırsa hiçbir şey kaybetmeyiz..eğer bekir alınacaksa ibrahim kaş kesinlikle kiralık olarak verilmeli..

coLorbLind !

gökhan güleç gidecekse gitsin
hiç üzülmem

Brestgerfich

Güle Güle Gökhan Güleç.. Genç,Kabiliyetli ama Sahada Yok
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carsi52

Saçmalamayın allah aşkına gökhan güleç çok yetenekli bir futbolcu ilk geldiği sezon fırtınalar estirdi resmen 2.sezonda tigana onu hiç oynatmadı ki biraz çalışsın antrenman yapsın yine eskiye döner.Gidecekse kiraya verilmeli.
Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

Zaten yetenekli. ben de yazdım yetenekli olduğunu ama İbrahim Akın kadar bencil bir futbolcu bile oyuna girebildiyse Gökhan Güleç'te girebilirdi. Hırs yoktu demekki.

carsi52

Hocanın tercihi o bence gitmemeli ertuğrul sağlam bakar ona ;)

coLorbLind !

yetenekli oldugunu inkar etmedim zaten..
kullanamıyo o ayrı
çok kuvvetsiz ama

Brestgerfich

biLmiorum tek hayırlı ve faydalı olsun da...

carsi52

Alıntı yapılan: coLorbLind ! - Haziran 13, 2007, 11:58:59
yetenekli oldugunu inkar etmedim zaten..
kullanamıyo o ayrı
çok kuvvetsiz ama

Bak burası doğru işte çok kuvvetsiz hiç ekmek yememiş bu uşak ;D ;D

Bence giderse 1 sene kiraya verilmeli sonra fırtına gibi geri döner ;)

2 dia 2 muerto

Takas olarak kullanılmalı Bekiri takıma kazandırmalyız .

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

evet iyi bi yedek olduguda söylenemez

ama iyi bir yetenek bu bir gercek
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Adriano

Forvet bölgesinde Nobre, Bobo, Burak, İ.Akın ve büyük ihtimal Colin Kazım'da geliyor..
Bunların arasından sıyrılıp formayı alamayacağı kesin.. Gerçekten bu genç yaşına rağmen çok yetenekli ancak yeterli değil.. Harcanmasın yedek kulübesinde ben KİRA'ya verilsin derim.. G.Antep yada başka bir kulüp orasını bilemem ancak bir kaç sezon hem tecrübe kazanması hemde kendini daha iyi yetiştirebilmesi bakımından oynaması şart.. Kiraya verilsin biraz sonra bakarız çok güzel oynar çağırırız olmadı kira sonrası satarız..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Anarchy*

gıderse bısey kaybetmeyız bence yerınde oynayacak cok adam var