Ana Menü

Beşiktaş Efes ortaklık:S

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Haziran 08, 2007, 11:18:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

Basketbolda dev ortaklığa doğru
Basketbolda Ülker'den aradığını bulamayan Beşiktaş'ta yönetim kurulu, basketbol devi Efes Pilsen'le ortaklık için temasa geçti. Taraftarların son günlerde Ülker ve cola Turka firmasına yaptıkları protestalar nedeniyle arayışa giren Beşiktaş yönetim kurulu, Anadolu Holding'in yönetim kurulu başkanı ve aynı zamanda Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden Tuncay Özilhan'a geçtiğimiz hafta içinde işbirliği önerdi. Özilhan Beşiktaş teklifini kabul ettiği taktirde Beşiktaş ve Efes Pilsen'le güçlerini birleştirecek ve takımın yeni sezondaki ismi Beşiktaş Efes Pilsen olacak. Yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği ancak Tuncay Özilhan'ın annesinin ölümü üzerine bu projenin gelecek hafta şekillenebileceği belirtildi. Özilhan'ın yakın çevresine yaptığı değerlendirmede , "Beşiktaş basketbol takımının geçen sezondaki durumu herkesten çok beni üzdü. Efes Pilsen birleşmesi olmasa bile Coca Cola, Adel, Kia, Mc Donald's, Alternatifbank gibi holdingimize bağlı firmalarından biriyle ortaklık yapılabilir. Bu ortaklığın neticesinde en azından Efes Pilsen gibi güçlü bir ekip oluşturabiliriz" dediği öğrenildi..

Kartalhaber
YÖNETİM İSTİFA !!!

gözzde_bjk

valla bıze yatırım yapcak bırılerı sart malum kulup yapmıo ama bu haberın ne kadar gercek oldugu da kaynagı nedenıylee suphelı
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

black_eagle_sefa

bencede güzel olur belki beleşe efes dağıtırlar tribüne ;D
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

carlito1903

olur inşallah kazançlı çıkan biz oluruz

Doktor

guzel haber inşallah olur 2 takım cekişir surekli ligdede guzel bir rekabet olur :)

Timurlenk

kartal haber geçen haftada vestelle anlaşma yapılacağını yazmıştı.Ama hafta için böyle bir girişimin olmadığını gördük.

bu haberde yalandır kesin.

eRe

baska kaynaklardan duymadıkca bu haber hıc ınandırıcı gelmıyor
ama olursa ıyı olur!!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Delirdik

kaynak çok sağLammış ;D
efes bize yardım feLan etmez. onLar anca gitsin fenere yaLansın
bizim maçta saLonu kapa ama fenerLe oynayınca tüm saLonu fenerLiLere aç..

efes bize uzak dursun başka bişi istemem
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ist.hatirasi/3-4

Alıntı yapılan: black_eagle_sefa - Haziran 08, 2007, 11:21:39

ahahahha bu süperdi işte:D
YÖNETİM İSTİFA !!!

Brestgerfich

dağıtılırsa bana  da ayır Sefa abi. :)  inşallah olur takımımız karlı çıkar
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Timurlenk

2 sene önce yapılanları unutmadık.

ugur24

bunun takımı satmaktan farkı yok bence..cola turka ismine eyvallah dedik ama böyle bir ortaklık kesinlikle olmamalı..

Anarchy*

bu acıdan dusunursek cok guzeL iki extra atar kendımıze geLırız ;D
fakat ugur abının dedıgı gıbı takımı satmak gıbı bısey bu acıdanda cok cazıp geLmıyo dogrusu..

BjKli_10-ur

Bu seneki takımın hali ortada birleşirsek seneye mükemmel bi takım oluruz ki dierlerinde sonuçları ortada
Sensiz geçen günlerin ...

Pascal_NoUma13

bu takımın adı cola turka oldugu surece maclarına gıtmeyecem ve bırıcık takımımı ıstemeyerekte olsa gonulden desteklemıycem...
Esrarla başladı gece Alkolikmi sandın sadece şu çiftliden iki duman çekince dünya oluruz bütün gece...