Ana Menü

Koskoca Dünya Starıda Artık bir ezik!

Başlatan robinho, Haziran 06, 2007, 08:30:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MeLo

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Haziran 06, 2007, 09:18:47
Kimse çamur atmasın bence. Carlos ilerlemiş yaşına rağmen şu an dünyada mevkisinin en iyi adamı.
Fener mükemmel bir iş başardı.. Tebrikler.. Umarım hayırlısı olmaz.

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Anarchy*

ya bence yası cok ılerledı hayır gelecegını zannetmıyorum

Anarchy*

bu ara madem r.carlos'u alacaklardı neden wederson'u aldılar o zmn yaw bunlar ne yaptıgı bılmıo ;D

Doktor

Vay be ulkemiz gibi bir ulkemi var tam futbolcu coplugu oldu katardan onceki durak yazıklar olsun alın devam edin porto alsın 2 sene sonra 20 milyona satsın siz veya bizler alalım 33 35 likleri...!!!!

carsi52

Alsalar ne olacak bu saatten sonra sadece isim için adam aldılar ;D
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

ezikler baktılarki avrupaya isimlerini futbolla duyuramıyolar transferle duyurmaya çalışıyolar ;D ;D

keskinli

carlosun faydali olacagini tahmin etmiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

die-4-u

Son dönemlerde yapılan en flaş transfer..
Yaşına takılanlar var ama bugün Cafu 38 yaşında Milan'da oynuyor...Maldini aynı şekilde..
Ayrıca Oddo gibi bi' adamı 30 yaşında alıyorlar...Dünyanın en sert ligi olan İtalya Ligi'nde iş yapan bu tip ''yaşlı'' futbolcular Türkiye'de mi oynayamayacak.
Verdiği transfer parasını da sattıkları formayla çıkarırlar..Bence büyük iş başardı Fb

carlito1903

yıllık 4.2 milyon dolar alıcakmış....ii para valla...

2 dia 2 muerto

34 yaşındaki bir adama o kadar para vermenin ne kadar mantıklı oldugunu sorgulamak istiyorum . Tahmin ettiğim gibi fener yıldız diye Carlosu getirdi . Bence Carlos avrupadan gelen tekliflere önem vermeli ya da ülkesine dönmeliydi .

BJK_06

kim ne derse desin bence mükemmel bir iş yaptılar...

NoPasaran

Türk futbol tarihene gelen ne büyük yabancı topçu Roberto carlos,bugün ezeli rakibimiz Fenerbahçeye imza attı.

Transferi bir arkadaşımın telefonu ile öğrendim. Volkan dedi, bende fenerbahce.org ta sorun var sende giriyormu dediiğinde huylanmıştım. Girdiğimde ciddi anlamda şaşırdım. Fenerbahçenin resmi sitesinde resmen Roberto Carlos Fenerbahçe'de yazıyordu..Hemen ağzımdan "Olm ne len bu dedim.Herkes dede getiriyor :) hem wedersonuda aldınız ne gereği vardı" gibi 2 cümle çıktı.. Ama arkadşımın sözleri benden daha keskin ve daha haklı biçimde çıktı "Olm yaşayan en büyük sol bek artık Fenerbahçede."

Haksız değildi?  Roberto carlos şu an dünyadaki en iyi sol bekti. 7 den 77 ye herkesin tanıdığı kaç sol bek vardır ki dünyada.

Dünyanın en büyük takımından, bu sene süper oynayan , yaşı her ne kadar fazla gözüksede bir ismi transfer etmek büyük başarıdır.

UEFA.com , eurosport ve diğer büyük medya şirketleri haberi flash haber diye duyurdular tüm dünyaya. Ve okurken üzüldüğüm bir kaç yazı gördüm yabancı sitelerde. Türkiye'nin en popüler klubu bu senede dünyaca ünlü bir yıldızı aldı diyordu..

Düşündüm yine haksız değiller..Sevelim yada sevmeyelim. Fenerbahçe ile Büyük Beşiktaşımızın ekonomisi 6-7 sene önce aynı seviyelerdeydi. Açılan farkı serdar bilgili döneminde biraz olsun kapatmıştık ama malesef son yıllarda bu fark yeniden açıldı. Bu şekilde gittikçede bu fark inanılmaz açılacak..

Bazılarımızın yaşlı diye eleştirmeye çalıştığı carlosun neden olumlu bir transfer olduğunu biraz konuşalım isterseniz..

*Hiç kuşkusuz dünyanın en önemli futboclularından..Gittiği her takımda sol kanat probelmini kökünden halledecek kadar önemli hemde

* Hiç kuşkusuz inanılmaz tecrübeli. Şampiyonlar ligi kupaları, dünya kupaları,kıtalararası şampiyonluklar,sayısız lig şampiyonlukları..

*Müthiş bir marka. Carlos ismi yukarda söylediğim gibi bilmeyen yoktur. Çocukluğumuzda hızla kanattan koşarken Robertoo carloss diye bağırdığımız günleri kim hatırlamaz. Bu markası onu 2006 yılında sanırım Pepsi reklam yıldızıda yapmıştı...

Roberto carlosu eleştirmek gerçekten futboıla ihanettir , kendine ihanettir..Tekrar tekrar yazmamız gerekiyorki Bu adam bu zamana kadar gelen en önemli yıldız. Hagisi,anelkası , kezmanı,ricosu,marcelinhosu hepsinin çok üstünde bir isim..

TÜM BUNLARDAN SONRA NE KADAR BAŞARILI OLUR DERSENİZ..Hayat bu  belli olmaz ama Carlosun ölüsü Türkiyeyei sallar diye düşünüyorum...

Şimdi Beşiktaşıma bakıyorum..Aslında bakmakta istemiyorum :(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

b.j.k

bence adamlar gelmiş geçmiş enn iyii yabancıyı aldılar, bizz halaa tello diyelimm.

husoeagle

biz BEŞİKTAŞI star alsın diye sevmedik !!!

coLorbLind !

şimdi tebrik etmek gerekiyo tabi
hayırlısı olmaz inşallah