Ana Menü

Koskoca Dünya Starıda Artık bir ezik!

Başlatan robinho, Haziran 06, 2007, 08:30:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

robinho

VE Carlos Fener'de...Koskoca Dünya Starınıda f5 ezik yaptı ya helal olsun...Birde Carlos gibi bir star çıktı telefona en büyük f5,şampiyon f5 diye bağırdı...Fenerbahçe 100 yılın transferini yaptı biz daha fransada 3 milyon euroya oyuncu aramaya devam edelim...

DIABLO

tahmin ettiğim gibi ya arabistan ülkesine , yada türkiyeye gelecekti amaç sadece para için adam artık futbola doydu şimdi cebini dolduracak.

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ugur24

eğer bu sene dünya yıldızı transferi yapacaklarsa carlos'u alsınlar..35 yaşından sonra alınan adamdan hayır gelmez..

Non Mollare Mai

Kimse çamur atmasın bence. Carlos ilerlemiş yaşına rağmen şu an dünyada mevkisinin en iyi adamı.
Fener mükemmel bir iş başardı.. Tebrikler.. Umarım hayırlısı olmaz.
edit

carlito1903

3 yıldır bu transfer için uğraşıyolardı sonunda aldıla,umarım eziklere bi hayrı dokunmaz

Brestgerfich

sezon içinde anlar o da ne kadar ezik bi takıma geldiğini... inşallah hayrını görmezler
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ist.hatirasi/3-4

ibrahim üzülmez mi carlos mu? ;D Benim için oyuncunun star olması orada burada oynaması onemli değil...yüreğini ortaya koyması önemli bu gune kadar feere kimler geldi geldiğ gibi gitti...para için geldim dien bir futbolcusu var...olan yıldılrla ne yaptı...Ağlşıyarak alınmış bir şampiyonluk baska birsey yok...

bana gore üzülmez carlostan daha iyi adam yüregiyle oynuyor...önemli olanda bu ne kada 100 yılın transferi desenizde
YÖNETİM İSTİFA !!!

1903bjk

FORZA BEŞİKTAŞ

CHEm !

hayırlısı olsun iyi adam ama yaşı çok ilerledi
Allah kitap Beşiktaş

eren06

ellerinde patlicak...para için geldi parasını alcak yatacak...ezikler yüzünden Türkiyeyi katar gibi görmeye başlayacaklar

1903bjk

FORZA BEŞİKTAŞ

robinho

Evet aslında Carlos inönüye geldiğinde kapalıda koskoca bir ilhan mansız resmi assalar müthiş olur:D

1903bjk

FORZA BEŞİKTAŞ

Timurlenk

fener çok önemli bir transfer yapmış.yapacak birşey yok inşallah hayırlısı olmaz.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi