Ana Menü

Tandoğan Gençler'e sıcak

Başlatan eRe, Haziran 04, 2007, 09:57:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Başkent temsilcisinin teknik direktörü Ersun Yanal'ın ısrarla kadrosuna katmak istediği tecrübeli futbolcu, "Öncelik tabii ki Beşiktaş'ta olacak. Eğer kulübümle anlaşamazsam bana yapılan teklifleri değerlendirebilirim. Gençlerbirliği'nde daha önce hocam Ersun Yanal ile çalışmıştım. Ancak daha önce de söylediğim gibi, Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyorum" diye konuştu. Siyah-Beyazlı taraftarların sevdiği isimler arasındaki Tandoğan, Jean Tigana'yla yaşadığı sorunlar nedeniyle sezonun büyük bölümünü kulübede geçirmişti.

Kaynak : Fanatik
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ugur24

ali tandoğan mutlaka takımda tutulmalı..eğer sürekli oynatılırsa beşiktaş'a çok büyük katkısı olacağından eminim..

[KralKartal]

biran once gitsin.. sag kanat oyuncusu orta yapamiyorsa , gitsin, yerine baskasi gelsin
aliden faydali olacagi kesin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

mutlaka takımda kalması gereken bi oyuncu bence...bu sene tigana ileri çıkmasına izin vermiyordu o yüzden çok gözükmedi ancak ileri çıktığında neler yaptığını gördük bence çok iyi orta açan bi oyuncu..

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

2 dia 2 muerto

Ali'nin tekniği çok zayıf giderse eksikliğini hissetmeyiz .

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

asasmaz

doğuştan beşiktaşlıymış ama forma şansı bulamaz bence çok istiyorsa gitsin :)

carsi52

Eski ali değil artık bence gitmeli daha kaliteli ve genç oyuncu alınmalı.
Bölünür senin için uykular!

Anarchy*

farketmez ama daha ıyısını alırsak gıtsın ben bu adamın besıktas'ta oynadıgı surece daha orta attıgını gormedım

IL Capitano

mehmet topuz gelecekse , birakalim
yok gelmiyorsa kalsin
bence cok hirsli vede iyi niyetl
en buyuk sanssizligi tiganaydii
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Jackass

eğer daha iisini alacaklarsa gönderilebilir ama ben daha iisini alabileceklerini sanmıorum istenilen oyuncuların bütçesi çok fazla ve takım bunu kalrımaz bence . . . ama başkan diorsa benim param çok ondan iisini getiririm o zamn eyw. ama bu iş burakla olmaz! bu iş ii ve hırslı bir futbolcuyla olur

CHEm !

tigana olmasaydı bu takımda banko oynardı
bindirmeleri çok iyi
boşuna masraf yapmış oluruz bence kalmalı
Allah kitap Beşiktaş

Anarchy*

cok orta atamadıgı ıcın ben gıtsın derım

candela14

ya abi siz hangi ali den bahsediosunuz ali güneş deil ali tandoğan nasıl orta yapamıomuş saçmalamayın beşiktaşta aliden daha güzel orta açan kim var söylesenize bana geldiğinden beri doğru düzgün oynatılmadı , oynatıldığı maçlarda ne güzel ortalar açtı adam daha en son ankaraspor boboya ortayı kim açtı? geçen sene kayseride ,vestel manisaya çoğunuda boboya açmış boboda atmıştı boboyla çok güzel anlaşıyorlar
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza