Ana Menü

Yapma Rüştü

Başlatan yuNuS1903, Haziran 03, 2007, 13:38:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

Yapma Rüştü!
Fenerbahçe'nin ve Milli Takım'ın tecrübeli kalecisi Rüştü, 15 Kasım'daki İtalya karşılaşmasından sonra sahalara yine bir milli maçla döndü. O tarihten bu yana futboldan uzak kalan Rüştü, Bosna karşısında muhteşem bir dönüş yapmak istiyordu.

KENDİSİ DE İNANAMADI

Yediği ilk golün ardından "Eski Rüştü olsa bunları yemezdi" dedirten Rüştü'nün üçüncü goldeki hatası ise affedilir gibi değildi. Kornerden gelen topta boşa çıkan ve kalesini boşaltan tecrübeli file bekçisi, yenilginin altına imzasını koydu. Pozisyon sonrası dönüp arkasına baktığında ağlara giden topu gördü ve yaptığı hataya kendisi bile inanmakta güçlük çekti.

03.06.2007   

Adriano

Adam kaç aydır sakattı, Fenerbahçe'de 3. kaleciliğe kadar geriledi.. Sen gel kaç aydır top oynamayan adamı ilk 11'de sahaya sür..
İlginç..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carlito1903

fatih terimin kumarı işe yaramadı adam 7 aydır top oynamıyodu yaaa

NoPasaran

Terimin suçu başka bişey yazmya gerek yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

kaleci cok kötüydü
takiminda oynamayan adami milli takimda oynatmayacaksin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Brestgerfich

F.Terim'in suçu... Rakibi küçümsedi büyük ihtimalle Rüştü'nün yapabileceği pek fazla bişey yok. tamam belki geçirdiği sakatlık zamanlama hatası yapmasına neden olmaya bilir ama yine de niye bu adamla başladı ki ?!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ist.hatirasi/3-4

bırakın milli takımda halen hatır gonul yapılıyor 8 aydır oynamayan adam sak onemli macta 11 de ayıp ya! İNSAN ciddiye alır yedigi gol malum
YÖNETİM İSTİFA !!!

Anarchy*

ya nıye rustu oynadı hala anlamıs degılım 7 aydır top oynamıo bu adam !

@LAYINA GİDER

ben bile çıkarırdım o topları be tecrübeli eldiven selim derler bana