Ana Menü

Hayalim O'nu Avrupa'da görmek

Başlatan yuNuS1903, Haziran 03, 2007, 00:38:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

Düzce'nin Akçakoca İlçesi'ne bağlı Beyhanlı Köyü'nde yaşayan Beşiktaş'ın çiçeği burnunda teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın anne ve babası, oğullarının Beşiktaş ile sözleşme imzalamasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek, "Oğlum hep bizim dualarımızı alır. En büyük hayilimiz onu Avrupa'da bir takımın başında görmek" dediler.

Genç teknik adamın Beşiktaş'a teknik direktör olarak dönmesi, baba ocağında sevinçle karşılandı. Akçakoca'nın Beyhanlı Köyü'nde yaşayan 64 yaşındaki Fatma ve 67 yaşındaki Yılmaz Sağlam çifti, oğullarının Beşiktaş'ın başına getirilmesiyle ilgili haberlerin yer aldığı gazeteleri keyifle okurken, "Dualarımız onunla" diyerek yanında olduklarını söylediler. Ertuğrul'un futbolculuk döneminde Beşiktaş'tan ayrılmasından dolayı büyük üzüntü duyduklarını belirten baba Sağlam şöyle konuştu;

"Şimdi hoca olarak Beşiktaş'ın başına geçmesi bizi çok mutlu etti. Kamuoyunda, oğlumu Beşiktaş Teknik Direktörlüğü için erken bulanlar var. Ancak bize göre geç kalınmış bir olay. O, Beşiktaş'ta oynarken, Avrupa'da futbol oynamak istiyordu. Ancak olmadı. Şimdi Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birisinde teknik direktör. Avrupa hayalini teknik direktör olarak gerçekleştireceğine inanıyoruz. En büyük hayalimiz, onu Avrupa'da bir takımın başında görmek."

Eşinin başörtülü olmasıyla ilgili yaratılmaya çalışılan sıkıntıların da anlamsız olduğunu söyleyen baba sağlam, "Oğlumun eşi Beşiktaş'ta futbol oynarken de başörtülüydü. Şimdi bunu gündeme getirmek çok yanlış. O hep bizim dualarımızı alır ve yoluna devam ediyor" diye konuştu.

Anne Fatma Sağlam ise, oğlunun kısa süre içinde baba ocağını ziyaret edeceğini belirterek, "Şimdiden onun en sevdiği yemekleri hazırlamaya başladım" dedi.

02.06.2007   

kaynak:DHA

Brestgerfich

Alıntı yapılan: yuNuS-çArşı-uLan - Haziran 03, 2007, 00:38:59

Anne Fatma Sağlam ise, oğlunun kısa süre içinde baba ocağını ziyaret edeceğini belirterek, "Şimdiden onun en sevdiği yemekleri hazırlamaya başladım" dedi.

o zaman şimdiden afiyet oLsun! :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

allen ıverson

Bize çok yakışacak bi insan efendiligi yeter..tigana gibi bi insana 1,5 yıl sabrettik bize çok şey katacak...

2 dia 2 muerto

Ertugrul Hoca ya güveniyoruz umarım bu guven bosa cıkmaz artık başarıya açız başarı istiyoruz .

allen ıverson

Bence yönetim iyi yönetemedi bu sureci,adam daha beşiktaşın başına gelmeden yıprattılar,böle bişe görmedim.Zamanı gelince açıklarsın hocanı yok bugün yok yarın..BEŞİKTAŞ beşiktaşlılarındır,ve başarı gerçek beşiktaşlılarla gelicektir... :besiktas

Anarchy*

bu adama guvenılır yanındaız ertugrul hoca ya ertugrul hocanın efendılıgı yeter!

Adriano

Umarız bizim ondan yararlanacağımız gibi, Ertuğrul hoca da Beşiktaş'tan faydalanır.. Büyük kulüp, büyük sorumluluk demektir..
Ertuğrul hocaya güvenim sonsuz.. 2-3 sezon Türk liglerinde başarılı olduğu takdirde Avrupa'dan elbet ilgilenen çıkar..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Anarchy*

Alıntı yapılan: AdRiAnOoO - Haziran 03, 2007, 15:28:18
Umarız bizim ondan yararlanacağımız gibi, Ertuğrul hoca da Beşiktaş'tan faydalanır.. Büyük kulüp, büyük sorumluluk demektir..
Ertuğrul hocaya güvenim sonsuz.. 2-3 sezon Türk liglerinde başarılı olduğu takdirde Avrupa'dan elbet ilgilenen çıkar..

aynen katılıyorum eer bızde basarılı olursa avrupa klüpleri pesıne duscektır

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

MeLo

Adam gibi adam ertuğruL sağLam !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...