Ana Menü

Rico ve Klebi'ye İspanyol kancası

Başlatan yuNuS1903, Haziran 02, 2007, 12:23:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

Beşiktaş'ın geçen sezon kazandığı Türkiye Kupası'nda büyük pay sahibi olan Ricardinho ile alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle ülkesine dönen Kleberson'a İspanya'nın Murcia ekibi talip oldu. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre: İspanya Birinci Ligi'ne yükselen ve iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen İspanyol ekibinin önümüzdeki günlerde Siyah-Beyazlılar'ın kapısını çalmaya hazırlandığı bildirildi. Klebi'nin futbol yaşamını İspanya'da sürdürmeye sıcak baktığı ifade edilirken, Rico ise Türkiye'de kalmak istiyor.

02.06.2007   

Kaynak : Fanatik

Anarchy*

fanatıkse balondur ama rıconun kalmak ıstedıgı dogrudur ;D

2 dia 2 muerto

İyi bir teklif verilirse ikisininde gönderilmesinden yanayım özellikle Klebi İstanbuldan ayrılmısken hemen satsınlar . Zaten bu olayın uzerıne durduklarını hıc goremedım yonetımın .

Doktor

Kleberson brezilyada takım bulmamısmıydı yahu :allaalla bana gore ikiside gidebilir iyi para gelirse ama ozellikle riconun gidecegini sanmam murcia kimdir allah aşkına sırf isapanyada oynamak için gitmez bu takıma :ok

Anarchy*

ya kleberson satılsında rico kalsın ya

carsi52

Klebersonun hemen satılması lazım ricardinhoya gelince iyi para verirlerse oda satılsın ama iyi para verirlerse yoksa dursun ;)
Bölünür senin için uykular!

Anarchy*

carsi52

Zaten ricardinho ile delgado aynı özelliklerin adamları diyebiliriz delgadonun kalıp ricardinhonun gitmesi daha iyi olur diye düşünüyorum ama iyi para verirlerse.

2 dia 2 muerto

Ricardinho veya Delgado ikisinden birisinin gitmesi lazım .

Anarchy*

bence delgadonun gitmesi daha iyi olur rico kalsın

2 dia 2 muerto

Anarchy*

2 dia 2 muerto

6 gol kaç tanesi penaltıdan unuttum
7 asist sence cok mu iyi ...

carsi52

Bencede rico gitmeli yaşıda çok fazla iyi para verirlerse neden gitmesin ki.

ist.hatirasi/3-4

ne rico ne delgado yerinde oynadı bunlar yerinde oynadımı nasıl dokturur...klebi zaten gtti
YÖNETİM İSTİFA !!!