Ana Menü

insanlar ölecekleri günü bilseler nasıl yaşarlar acaba(soru)??

Başlatan @LAYINA GİDER, Haziran 01, 2007, 21:14:10

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@LAYINA GİDER

insanlar ölecekleri günü bilseler nasıl yaşarlar acaba ewt bu soruyu hepinize soruyorum ben hayata küserdim bee :-[

CooLDumaN

Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

Batuhan

ben sonuna kadar her günümü son günümmüş gibi geçiririm mesela 10 mayıs 3200 yılında ölceksem hep merak etmişidir e-5 te kendimi bi arabanın önüne atarım amas mercedes falan

hem aileme tazminat kalır
hemde merakım gider.
Koca hestiy aya bedenem ?

Gülçin 1903

ya insan o gnü düşünmekten mutlu olamaz ki
ben öle olurdum :(:(:(:(
beşiktaş'm oLLeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

carsi52

Bölünür senin için uykular!

SATUKBLADE

eyup1903

yok ya öle bi şey olsa fena olurdu ve ister istemez insan delirirdi
düşünsene dün saymaktan başka bi şey yapmazlardı
iyi ki öle deil walla ya

mertcan

çok kötü olurdu

Allah iyi ki saklamış ne zaman öleceğimizi

hayatımız zindana dönerdi...

DIABLO

öleceğim tarihe göre davranırdım mesela 10 yıl içinde öleceksem ne öss takardım nede başka birşey ne kazandıysam onu yerdim günümü gün ederdim
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Anarchy*

BetülJK

Kafayı yerdim , deli oluncada dünyalar benimmiş gibi davranırdım :)    başta 'O' metin olmak üzere onun gibilerine zarar verirdim , bir yandan da yardıma ihtiyacı olanlara yardım ederdim :)  ölceğim günde alırım elime bi 70lik giderim boğaz köprüsüne manzaraya karşı ölürüm :D
Askerin kraLı
KasımpaşaLı ! Rıza GüLdü Oleey ..

erdibatmaz

valla ne derseniz deyin o günü bekleyene kadar hergün ölürsünüz çekin vurun kendinizi
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

freedom forever

mesela ölüceğim gün saat dakka belli ise o günden bir gün öncesine kadar yaşayıp o günden bir önce 2 şişe vodka içip beynimden vururum kendimi kaderimi yenmiş olurum böylelikle
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

isyankar_ÇARŞI

duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı