Ana Menü

Cola Turka out, Vestel in

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Mayıs 31, 2007, 12:15:13

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Doktor

Bunun tartışması bile olmaz ülker 2,5 milyon euro vestel 7,5 milyon euro hemen olsun mumkunse hemen :sigara

melankolizm

Alıntı yapılan: Palermo ! - Haziran 01, 2007, 08:23:46
Böyle sponsor tekliflerinin gelmesi gayet güzel . Bence Vestelle anlaşmamız lazım çünkü ülker'in amacı Beşiktaşa hizmet değil reklam yapmak dikkat ederseniz diğer takımlarında sponsoru ayrıca Milli Takım ana sponsorlugunu da aldılar .

hepsinin amacı reklam

Anarchy*

hayırlısı olsun ne dıyelım

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Pascal_NoUma13

sırf takımımızın adı bjk cola turka oldugu ıcın neredeyse takımımızı desteklememe noktasına geldım sıra futbolda 'kı anlasmanında ıptal edılmesınde...
Esrarla başladı gece Alkolikmi sandın sadece şu çiftliden iki duman çekince dünya oluruz bütün gece...

Pascal_NoUma13

ulker fırmasının adı ıslamı teror orgutlerını destekleyen bır fırma olarak herkezın aklında kalmıstır bu yuzden cogu ından ulker e pek sıcak bakmaz...
Esrarla başladı gece Alkolikmi sandın sadece şu çiftliden iki duman çekince dünya oluruz bütün gece...

Doktor

Lütfen yüce dinimizle terörü yanyana koymayalım...!!!

Pascal_NoUma13

dogru soyluyosun doktor ama özellikle 1970 lı yılalrda ülkerin islami teörö örgütlerine para,silah yardımı yaptıgının bılmeyen yoktur heralde...

keskinli

Alıntı yapılan: Pascal_NoUma13 - Haziran 08, 2007, 03:55:35
dogru soyluyosun doktor ama özellikle 1970 lı yılalrda ülkerin islami teörö örgütlerine para,silah yardımı yaptıgının bılmeyen yoktur heralde...
böyle bi sey olsa,simdiye kadar ayakta duramazdi ülker
kesin bilmedigimiz seyler dedikodudur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

@LAYINA GİDER

Brestgerfich

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 08, 2007, 18:13:01
Alıntı yapılan: Pascal_NoUma13 - Haziran 08, 2007, 03:55:35
böyle bi sey olsa,simdiye kadar ayakta duramazdi ülker
kesin bilmedigimiz seyler dedikodudur

bu ülkede terör örgütleri ayakta kalırken onlara yardıkçılık edenler neden ayakta kalamasın ki ?!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

70 li yillarda türkiyede islami bi terör gurubu yoktu zaten
hangi terör örgütüne yardim etmisler?
etmis olsalar,filistin örgütlerine yardim edebilirlerdi,israile karsi terörü destekleyen bi sirketin ayakta kalabilecegine inanan varmi?
camur at izi kalsin türkiyede moda oldu zaten
kanitlanmamis yapilan suclama fitnedir!!

Brestgerfich

abi Akp'nin yönetimi hakkında yaptığın yorumunu da okuduktan sonra böyle konularla senınle tartışmamaya karar aldım. saygım var ama katılmıyorum sana..

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 18, 2007, 13:37:39
bu sorunlar türkiyede hic yoktuda
akp dönemindemi cikti ortaya?
kimler geldi hükümete kimler gecti
kendi hatalarini göremeyenler,baskalarinin hatalarini görmekte cok ustalar
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Pascal_NoUma13

nasıl 1970 yıılarda islami teror orgutu yoktu guldurmr benı benden bu konuyu dha ıyı bılemessın buna emınım ulkerın yonetıcılerı hakkında almanyada kara ses e yardım ettıklerı ıcın bır cok dava acılmıstır kara sesın kım oldugunu bılıyousndur heralde anıtkabırı ucakla bombalaycak dı azdaha sana herturlu ıspatlarım ulkerın gecmısını...

keskinli

Alıntı yapılan: Pascal_NoUma13 - Haziran 12, 2007, 04:32:57
nasıl 1970 yıılarda islami teror orgutu yoktu guldurmr benı benden bu konuyu dha ıyı bılemessın buna emınım ulkerın yonetıcılerı hakkında almanyada kara ses e yardım ettıklerı ıcın bır cok dava acılmıstır kara sesın kım oldugunu bılıyousndur heralde anıtkabırı ucakla bombalaycak dı azdaha sana herturlu ıspatlarım ulkerın gecmısını...
ispatlamayan fenerli olsunmu?