Ana Menü

İşte Sağlam'a itirazın nedeni

Başlatan coLorbLind !, Mayıs 31, 2007, 11:22:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

coLorbLind !

Beşiktaş yönetimi Ümraniye'deki tesislerde yaptığı toplantıda Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot başta olmak üzere bazı yöneticiler Ertuğrul Sağlam'ın göreve getirilmesine eşinin başörtüsü nedeniyle karşı çıktı ve istifa tehdidinde bulundu.

Başkan Yıldırım Demirören'in büyük ölçüde anlaştığı Ertuğrul Sağlam'ın, resmi olmasa dahi, bazı yöneticiler ve camianın önde gelenleri tarafından, 'eşinin başı kapalı olduğu için' istenmediği iddia edildi.

Başkan Yıldırım Demirören, bu gelişmelerin ardından 2-3 alternatifi daha değerlendirip kararını pazartesi günü yapılacak yönetim kurulu toplantısından sonra açıklayacak.

Kaynak: CNN Türk

2 dia 2 muerto

Bu haber doğruysa tam anlamıyla bir saçmalık !

IL Capitano

siyasetin kanayan yarasi futbolada sicradi ama malasef ben bu habere inanmiyorum...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Timurlenk

Non Mollare Mai

Bende inanmıyorum.. O kadarda değil !
edit

Dem@

basın toplantısı ile açıklanacak pazartesi günü en sağlam kaynak da bu olsa gerek o zaman anlaşılır haberin doğruluk derecesi

[KralKartal]

yeni mi ogrenmisler??? hem bu bilinen bisey, yani sonradan bak bu boyle denmez,
ki ertugrulu celal kolot istiyordu demiroren luceyi istiyor
ertugruldan zaten vazgecilecek, iste nedenler uyduruyolar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Brestgerfich

Beşiktaş'ta futbolculuk yaptığı dönemde de Milli takımda forma giydiği dönemde de eşi baş örtüsü kullanıyodu
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

mertcan

bu haber doğruysa

DEFOLUN GİDİN

şimdiye kadar onurlu bir iş yapmadınız yapacağınız en ŞEREFLİ şeyi yapın ve

İSTİFA EDİN !!!

keskinli

vay besiktasimin haline vay
artik futbolcular alinirkende soralim sen müslümanmisin,esin basini acarmi diye
ben böyle yöneticilerin...
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ugur24

bu celal kolot denen adam benim çok gözüme batmaya başladı..her işin altından çıkıyo mübarek..ertuğrul sağlam'ı istemiyosan düzgün bir neden ve bahane bul..böyle bir nedende bugüne kadar hiç duymamıştım..yazıklar olsun !

keskinli

bu haber dogru degildir insaallah
besiktasi rezil edecek bi haber
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Brestgerfich

Bence büyük bi yaLan.. en azından öyle olmasını istiyorum.. Başını kapatıp temiz bir müslüman olmasına kimse birşey diyemez.. Eğer bir cemaat ya da tarikat işi varsa onu da bilemem ama öyle bir durum olsaydı da açıkca yazarlardı böyle zan altında kalmazlardı...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?