Ana Menü

Beşiktaş Biletix'le devam

Başlatan eRe, Mayıs 29, 2007, 18:17:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

Alıntı yapılan: ugur24 - Mayıs 29, 2007, 23:59:52
geçen sene 3 temmuz tarihinde başvurmuştum..yanlış hatırlamıyosam 12 temmuz tarihinde stadın oradan almıştım..

yemen abi yarın basvurun diodu...kafam karstı herhangi bi acıklmada yok!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

ugur24

daha ligin başlamasına iki buçuk ay var..ne transferler belli ne kombine fiyatları..bir ay sonra çıkar , rahat ol sen.. ;)

black_eagle_sefa

banada öle gelio gecen sezon kombine almadım  bu sezon kısmetse alıcam yalnız b sorun var öncelik kombine sahiplerinindi(gecen sezon) bu nasıl olacak ya biterse ;D
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

ist.hatirasi/3-4

zor olmaz ya sanmıorum planı ona gore yaptık ;D kapak olur kalırız gene
YÖNETİM İSTİFA !!!

Timurlenk

ilk defa sizden duyuyorum mayıs bitmeden kombine ne zaman çıkacak söylentilerini.

temmuzda çıkar hem ilk alış hakkı bizde bulunuyor.kapalı kombineleri yine biter.siz açıklara yer düşünün.

Delirdik

biz o hakkımızı nasıL kuLLanıcaz burak
kombineyi göstermek yeticek mi, yoksa bide kağıt veriLmişti o da Lazım mı ???
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Timurlenk

valla tam olarak bilmiyorum ama sözleşmeyi göstermek gerekiyor heralde.

Delirdik

sözLeşme isteniyorsa korkmayın arkadaşLar
herkeze kombine kaLır  :-[
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ugur24

sözleşmeyi bende yırttım attım..isimlerimiz vardır nasılsa listede..sözleşmeyi tekrar isteyeceklerini sanmıyorum..

2 dia 2 muerto

Beşiktaş, Biletix ile anlaşma yeniledi. Siyah-beyazlı ekibin tüm spor organizasyonlarını yapacak ve resmi bilet satışını devam ettirecek olan Biletix ile 4 senelik sözleşme yapıldı. Beşiktaş'a ait kart satışları ve turnike kontrol sistemini de yapacak olan Biletix'ten, avansla birlikte 4.5 milyon dolar alındı. 

Hayırlı olsun ...

ugur24

biletix özellikle kadıköy ve sami yen deplasmanları için kolaylık göstersin artık bize..beşiktaş için hayırlısı olsun..