Ana Menü

Delgado gidiyor mu?

Başlatan CHEm !, Mayıs 29, 2007, 11:12:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaşlı Delgado'nun, Basel'e geri dönmek istediği iddia edildi. Arjantin'de yayınlanan Clarin gazetesi, ünlü futbolcunun İsviçre Ligi'ne yeniden dönebileceğini yazdı.

MEHMET ÇİFTÇİ'nin haberi

Haberde, geçen sezon İsviçre'nin Basel takımında mükemmel bir sezon geçiren, 3 yılda toplam 31 gol atan Delgado'nun, Türkiye'de zor günler yaşadığı belirtildi. Basel'in Arjantinli oyuncuyu yeniden renklerine bağlamak için harekete geçtiğini aktaran gazete, Beşiktaş ile anlaşma sağlanması durumunda Delgado'nun önümüzdeki yıl yeniden İsviçre'de top koşturacağını yazdı.
Clarin gazetesi, Delgado'nun Beşiktaş'a toplam 7.5 milyon dolara malolduğunu da hatırlatarak, siyah - beyazlı kulübün futbolcuyu, bu fiyatın altında satmaya yanaşmayacağına da dikkat çekti.

Milliyet
Allah kitap Beşiktaş

mdc

Yanlış hatırlamıyorsam satıldığı zaman elde edilecek para Cola Turka'ya verilecekti
HAYATTA BEŞİKTAŞ

husoeagle

5 milyon doları cola turkaya gidecek
5 milyondan daha üste satılırsa 5 milyon doların üstündeki para ikiye bölünerek paylaşılacaktı diye biliyorum bende

coLorbLind !

mertcan

takıma ilk haftalar dışında pek bi faydasını göremedim

eğer kar edeceksek gönderelim...

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: mdc - Mayıs 29, 2007, 11:17:42
Yanlış hatırlamıyorsam satıldığı zaman elde edilecek para Cola Turka'ya verilecekti

Haklısın Duru .
Bu yüzden devre arasında Paris Saint Germain'e gönderilmedi .
Ben gitmesinden yanayım seneyede bu adamın en az 15 maç oynamayacagını dusunuyorum .

Delirdik

iLk senede oLur bazı probLemLer gayet normaL asLında
runjede yaşadı ve şuan atLattı o dönemi, deLgado da atLattığında eminim büyük katkısı oLacaktır.
özeLLikLe cL' de. sonuçta vitrine çıkıyorLar ve seneye daha fazLa yararLanacağımız gerçek.

Beşiktaş'a şuana kadar pek bir katkısı yok ve açıkcası aLdığı paranın hakkını ödemeden gitcek kadar şerefi yoksa buyursun gitsin zaten
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Brestgerfich

5milyon$'da kar yok...5.1milyon $da ise sadece 50bin$ alıcaz. pek karlı bi satış olmıck Beşiktaş adına.. futboluyla da pek fazla birşey kazandırmadı zaten
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CHEm !

cl de böyle tecrübeli oyunculara ihtiyacımız var yönetim göndermeyi aklına bile getirmemeli
baki fahri ali güneş gökhan güleç listenin başında olmalı
Allah kitap Beşiktaş

husoeagle

delgado teknik kapasitesi bakımından bu takımdan gitmememsi gerekir diye düşünüyorum
futbol tarzı gerçekten çok iyi
takım halinde oynarken çok faydali bir futbolcu
ama takım kötüyken oda takıma ayak uyduruyor

keskinli

faydali olacagina inaniyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Brestgerfich

diğer liglerdeki performansını bilmem.. bu sene iyi oynamadı bnce.. ha takım kötüydü o yüzden derseniz o da doğrudur ama kötü oynadığı gerçeğini değiştirmez..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carlito1903

bu sene çok faydalı olamadı ancak gelecek sene takımın en önemli oyuncualrından biri olacağına adım kadar eminim delgado çok yetenekli bi futbolcu bu sene alışma devresiydi onun için geçti seneye şampiyonlar liginde ona çok ihtiyacımız olucak kalması ii olur

Non Mollare Mai

Gitmemeli bence.. İyi olcağına inanıyorum..
edit

ugur24

bu sezon delgado'nun takımın yıldızlarından olacağını düşünüyorum..en azından bu sene takımda tutulması gerekir..