Ana Menü

Yeni Açık İçin Açıklama -Önemli-

Başlatan YENİAÇIK, Mayıs 26, 2007, 18:31:09

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren21

yeni açığın kesinlikle açığın ortasına gelmesi lazım

[KralKartal]

.. kim seviyordu ecevitleri???? simdi ecevitler vardi diyoruzda??
ben sahsen kimi duyduysam ecevitleri sevmezdi..
seven nadir kisiler vardi..

zamaninda HARUn abide cikinca, ilk ciktiginda, fazla seven yoktu onu..
ama simdi seviliyor... herkese zaman ve sans taninmasi gerekir..
yeni aciktaki sorunlari TEK kisi cozemez.. 2 kiside cozemez..
hep birlikte cozulmesi gerekir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kartalizmatik

doğru söylüyorsun birlikte çözülebilir ancak...açığın ortasına oturulması daha iyi olacaktır
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Asya Kartalları

valla ecevitleri bende sevmezdim. şu yukarıda yorum yapan mustafayıda sevmem hiç. o yüzden seneye y açıktan değil başka bi tribunde olacağım

ugur24

aranızdaki pislikleri ayıklayıp eskisi gibi coşkulu bir yeni açık izletmenizi istiyoruz..bunu yapmak çokta zor olmamalı..

YENİAÇIK

Kimsenin kimseyi sevmek zorunluluğu yok ama herkes birbirine saygı duymak zorunda...

CHEm !

kimse kimseyi sevmek zorunda değil
bi insan kaç senedir o tribünde emek sarfediyor ve yeni açığın düzenlenmesi için çalışıyorsa saygı duyulmalı
ben de kapalıdan önce açıktaydım tamam fazla ses yok ama bunun için çalışanlar var
birlik olunur ve mustafa abinin çabalarına ortak olunursa açık eskisinden daha iyi olur ama önce saygı ve çaba
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Bende CHEm'e katılıyorum . Adam foruma gelip bişiler yazmış ve yorumlarınızı beklemiş . Belli ki gelen tepkilere veya isteklere göre hareket edicek .
En azından emeğe saygı duymalıyız .

burakkmpasa

mustafa abinin emeğine saygı duysular o tribün canlanır ama ne hikmetse mustafa abi sete çıkmasını kabullenemeyen adamlar var  kabullenemeyenlerinde neyin peşinde olduğunu biz biliyoruz toplu kombine alamında ben ve 3 arkadaşım mustafa abinin yanındayız
SADECE BESIKTAS ULAN

2 dia 2 muerto

Herşey Beşiktaş için arkadaşlar !

burakkmpasa

BEŞİKTAŞ için tabi bunun aksine söleyen de yok
SADECE BESIKTAS ULAN

2 dia 2 muerto

Bende bunun aksini söyleyen yok demedim ki !
Neyse konu dağılmasın . Birşey yapılıyorsa bu illaki Beşiktaş içindir saygı duymak lazım bir sıkınımız ya da isteğimiz varsa buraya yazalım .
Mustafa Abi siteye girip bakıyor !

burakkmpasa

Mustafa abi bence toplu kombine almadan önce bi toplantı yapalım brilikte tanışalım
SADECE BESIKTAS ULAN

burakkmpasa

Mustafa abi bide ilk önce kendimiz bi bağıralımda sonra kapalıya uyarız
SADECE BESIKTAS ULAN

richee_4ever_jk

Geçen sene çoğu maça bilet alarak yeni açığa gittim.. orada gördüğüm tek problem bazı kişilerin insanları zorlayıp tehdit etmesiydi. Benim olduğu yerde de olay çıkıyodu neredeyse zaten o yüzden.
Bu sene kapalıdaydım halledildi mi bilemiyorum.
Sezon başında toplantılar yapılıp yeni açığa gidecekler tanışırsa bu kişiler rahatlıkla atılabilir