Ana Menü

Runje'ye 30 bin dolar ceza

Başlatan CHEm !, Mayıs 25, 2007, 23:47:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş'ta Kayserispor maçı öncesi Runje krizi yaşandı. Hırvat kalecinin sakatlığını öne sürerek Kayseri'ye gitmemek istemesi tepki çekti. Runje'ye rekor ceza yolda...

Beşiktaş'ta Runje krizi
Beşiktaş'ta Kayserispor maçı öncesi Runje krizi yaşandı. Hırvat kalecinin, Kayseri'ye götürülmek istenmesine rağmen, sakat olduğunu öne sürerek kafilede yer almaması Celalettin Kolat tarafından büyük bir tepkiyle karşılandı.

Celalettin Kolot yaptığı açıklamada, Runje'nin MR'ının çekildiğini belirtirken bütün sakatların takımla birlikte olduğunu ve Runje'nin de gelmesini istediklerini ama O'nun "dizim ağrıyor" diyerek gelmediğini ve ceza verileceğini söyledi. Hafta arası yapılacak yönetim kurulu toplantısında Hırvat kaleci Runje'ye 30 bin YTL para cezası verilmesi gündemde.
Allah kitap Beşiktaş

eRe

ya sorunsuz bır zamanımız olamayacak mı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

asasmaz

unicorn

Eğer bu haber doğruysa Runje'nin şu dakiak gönderilmesi gerekiyor...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Brestgerfich

hiçbi yabancı gitmiyo,eğer birine izin verir diğerine vermezsen böyle sorun çıkar.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

2 dia 2 muerto

Bu kadarı çok fazla gönderin bu kaprisli adamı ve adm gibi birini kaleye alın benim tercihim Ankarasporun kalecisi veya Erciyesin kalecisidir ...

2 dia 2 muerto

KAYSERİ'ye gitmeyen Runje, Beşiktaş'tan ayrılmayacağını söyledi. Hırvat eldiven, "Dizimde ağrılarım var. İddialı bir maç olsa ayağım kopsa da oynarım. Yönetimden anlayış bekliyorum. Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyorum" ifadesini kullandı

Kaynak : Fotomaç

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

burak_bjk

go home runje geldiğin günden beri gıcık oluyorum sana
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

mertcan

Alıntı yapılan: Palermo ! - Mayıs 26, 2007, 12:44:49
KAYSERİ'ye gitmeyen Runje, Beşiktaş'tan ayrılmayacağını söyledi. Hırvat eldiven, "Dizimde ağrılarım var. İddialı bir maç olsa ayağım kopsa da oynarım. Yönetimden anlayış bekliyorum. Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyorum" ifadesini kullandı

bence doğru haber budur !!!

RUNJE ULAN H-A-R-C-A-T-M-A-Y-I-Z...!!!

2 dia 2 muerto

Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Vedran Runje'nin, Hırvatistan Milli Takım doktorundan "5 gün idmana çıkamaz" raporu aldığı belirtildi. Kayseri'ye gitmek istemediği için yönetimin para cezası vereceği Vedran Runje'nin, aldığı bu raporu siyah-beyazlılara sunduğu ve "Maça gitmeyişimin sebebi keyfi değil, mecburiyetten" savunmasını yaptığı ifade edildi. 

Delirdik

Alıntı yapılan: Palermo ! - Mayıs 26, 2007, 12:29:29
Bu kadarı çok fazla gönderin bu kaprisli adamı ve adm gibi birini kaleye alın benim tercihim Ankarasporun kalecisi veya Erciyesin kalecisidir ...

runje mi kaprisLi?
kendi tribünü biLe en basit bir topu tuttuğunda aLayLıca bağırdığı haLde bu adam sonuna kadar durdu, eLinden geLeni yaptı.
ben kaprisLi oLsam o an çeker giderdim.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!