Ana Menü

Runje'ye 30 bin dolar ceza

Başlatan CHEm !, Mayıs 25, 2007, 23:47:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

runjenin gitmesini isteyenler bu olaydan sonra gitsin gönderin diyorlar saygımız vardır :)
ama runje 3-4 maç kurtardıktan sonra forza runje bu kaleci süper oluyor demesini biliyorlar :)
o maçları kurtarmasa şuan 4. falandık
maç kaybettirdi diceksiniz golü defans yedirir ama golü KURTARAN defans değil kalecidir ;)

runje neden tribüne gelmiyor diyenlere;

gerçek beşiktaşlı zorla birisinin ayağına gitmez !
Allah kitap Beşiktaş

melankolizm

ceza az biraz fazla olsa daha iyiydi.

unicorn

Runje iyi bir kaleci
Kaleci ama
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

carsi52

Runje ile yürümez zaten bu adam satılmalı yerine daha iyi biri alınmalı sağı solu belli olmuyo.
Bölünür senin için uykular!

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: bLack - Mayıs 28, 2007, 14:32:51
Alıntı yapılan: Palermo ! - Mayıs 26, 2007, 12:29:29
Bu kadarı çok fazla gönderin bu kaprisli adamı ve adm gibi birini kaleye alın benim tercihim Ankarasporun kalecisi veya Erciyesin kalecisidir ...

runje mi kaprisLi?
kendi tribünü biLe en basit bir topu tuttuğunda aLayLıca bağırdığı haLde bu adam sonuna kadar durdu, eLinden geLeni yaptı.
ben kaprisLi oLsam o an çeker giderdim.
O konuyla ilgili açıklamayı Alen Abi yaptı . Runyeee Runyeee tezahüratını biz destek olsun diye söylüyorduk. Ama agza hos geldiğinden runje topu her aldıgında stadın başka noktalarından bazen kapalıdan runyeee runyee diye bagırıldı. Ve Alen Abi runjenin bu durumun yanlıs anlayacagını belirtip bundan sonra böyle bir davranısta bulunulmayacagını belirtti.
Ayrıca maç öncesi Runje yi tribünlere cagıran taraftarlarının yanına gitmeyen adamın sıfatı neyse siz bulun onu kullanalım !!!

Delirdik

ya o iş öyLe değiL
ne diyecek kameraLara, evet biraz aLay ediLdi mi diyecek? tabiki bu tarz konuşacak.
en basit bir kurtarışa biLe stat runje diye inLiyorsa, bu düpedüz aLay etmedir.

neyse işte, zaten Lig bitmiş eğer gerçekten rahatsızLığı varsa keşke anLayışLı oLsaymış yönetim.
en ufak bir pürüzde uyarmak yerine direk ceza kesince insan istenmediğini düşünebiLir.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

2 dia 2 muerto

En basit bir kurtarışra Runyeee diye bagırıldıgı için tribunlerde söylenmemeye başlandı zaten . Biz destek olsun diye söylüyorduk ama bazıları her kurtarıştan sonra söylemey başladı çünkü ağza yatkın bir tezahürattı .
Bence Runje çok iyi bir kaleci ve profesyonel değil bu yuzden gönderilmesinden yanayım .

Anarchy*

runje yenı sezonda basarılı olcaktır bence kalmasından yanayım!