Ana Menü

Bobo'nun satılmasına karşıyız!!!

Başlatan rommedahl, Mayıs 24, 2007, 20:04:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rommedahl

Bugünlerde sürekli Bobo'nun satılacağına yönelik haberler çıkıyor yönetimdede ses yok Belki bu seneki en iyi oyuncumuz Carew gibi onunda satılmasına izin vermememiz lazım kaç senedir para için başarımızı engelliyoruz ve hiçbir zaman daha iyisini alamıyoruz.

Bu Politika artık değişmeli ve Bobo'nun takımda kalması için artık bu olaya karşı çıkılmalı...

MeLo

Bizimkiler alıstılar satmaya !
İlhan carew nihat yetmedi şimdi de bobo !
Dur demek lazım artık ...
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

yuNuS1903

yok satlmasın ya satılırsa vay halımıze

2 dia 2 muerto

Çıkan haberler balon !
Şampiyonlar Liginde mücadele edilicek bir takım kurulmak isteniyor Bobo neden gönderilsin ki !

die-4-u

Ben farklı düşünüyorum..
Futbol artık ticarete döndü..Değerini bulan her malın satılması dolayısıyla parayı veren düdüğü çalar..
Kimse bana Bobo'yu satıp küçüleceğimizi söylemesin...
Sevilla Baptista'yı,Ramos'u,Reyes'i sattı ama büyüklüğünden hiçbirşey kaybetmedi..
Mantalite değişip Paralar fuzuli harcanmasın yeter...

carlito1903

bobo genç ve yetenekli ondan faydalanmalıyız satılmasına karşıyız

Anarchy*

bu ne ya bıze yararlı olan ne kadar adam varsa bı sene oynatıp satıyoruz bobo besıktasta daha uzun yıllar oynayabılecek bı futbolcu sevıyoruz senı bobo !

Timurlenk

Anarchy*

kım actı bu topici yav o zman korkuttunuz bizi ;D bilgi için saol içim rahatladı

@LAYINA GİDER

valla bu adam seneye gol kralı olur satılmasıın bence

ist.hatirasi/3-4

yönetim böyle birşey yparsa sezon başında yaptığı politikayla çelişir..ne diyordu sezon başında takımı gençleştiriyoruz!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

asasmaz

aman ha nihat ve carew den sonra bunu kaldıramayız

eRe

bobo en az 2 sezon daha bızdedır.ben sanmıyorum satılacagını.2 sezon daha tutarız ıste o zaman kral paraya satarız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

csdenis

Katılıyorum daha sonra daha yüksek bir fiyata satılabilir bu yönetim bunu da yaparsa kredisini doldurur

Anti-Timsah