Ana Menü

Seyirci Muhteşem Ama

Başlatan Çarşı10-ur, Aralık 01, 2006, 15:15:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarşı10-ur

Brugge maçının hakemi Zsolt Szabo da dün ülkesinde karşılaşmayla ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Szabo, "İnönü'deki gibi muhteşem bir taraftarı hayatımda görmedim. Ancak, tribünlerden atılan 200 gramlık viski şişesi yan hakemin yanına düştü. Bunu mecburen raporuma yazdım. Bu şişe Beşiktaş'ın başına bela olacak" dedi. UEFA'nın Szabo'nun vereceği rapor doğrultusunda Siyah-Beyazlı takıma ağır para cezası vereceği ifade edildi.Yıllardır tribün olaylarından en çok muzdarip olan kulüplerin başında gelen Beşiktaş, yine para cezasıyla sarsıldı . PFDK dün yaptığı açıklamada, Siyah-Beyazlı kulübe 19 Kasım'da Fenerbahçe ile oynanan derbi maçtaki çıkan olaylar nedeniyle 31 bin 500 YTL para cezası verdi. Bu sezon üçüncü cezasını alan Beşiktaş, küfür ve benzeri bir olaydan dolayı kurul tarafından cezalandırılırsa, ilk resmi maçını seyircisiz oynamak zorunda kalacak.
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

@LAYINA GİDER

kim attı onu  yedik uefa affetmez

eren06

walal uefa affetmez kim attı kesin locadan attılar yoksa nasıl girsin viski :D

burak_bjk

yok ya bişey olcagını tahmin etmiyorum gese nin psv maçındamı neydi kaç kişi sahaya girdi bişey çıkmadı.para cezası ile geçer başka bişey olmaz
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

poacher

viskinin ne işi var ya :D
atanlarda da hiç mi beyin yok acaba
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

Delirdik

dimi ya nimet bikere atıLır mı yaw :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

poacher

AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

NoPost

Alıntı yapılan: eren06 - Aralık 01, 2006, 22:01:01
walal uefa affetmez kim attı kesin locadan attılar yoksa nasıl girsin viski :D
Silahla falan atmış olmaları lazım. Localardan kendiisini parçalasa insan atamaz hayatta sahaya anca vip tarafından atılmıstır

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

dejembeji

kesinlikle locadan falan gelmişdir wiski.ulen nıye atıon cok mu geldı wiski.paranın gözü kör olsun.olan bize olcak yine

Lord Of The Mumy

viski şişesimi kesin chemin işidir :d
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip