Ana Menü

bu ne demek sayın turgay demir..

Başlatan ismailcem, Aralık 01, 2006, 13:35:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

son günlerde ortaya çıkan şike iddalarına nedense besiktaşlı yazarlardan çok anlamlı destekler geliyor en son örnek nevzat demirin kardeşi turgay demirden geldi bugun fotomac gazetesindeki yazıda geçenleri özetlersek fenere yapılanlara can dayanmaz destek olması insalık borcu oldugunu fenerin ve aziz yıldırım böyle şeyler yapmayacagını söylüyor geçen gün aynı şeyleri kazım kanatta söyledi aziz yıldırımı ölümüne savundu 100 yılındaki fenere ve azize ye komplo dedi azize hayatta böyle şeyler yapmaz dedi ne hikmetse bizimkiler ölümüne destek halindeler işte ne ilginçtir ki hollanda basınında pier hoojidank basında verdiği demeçte aynen tv de habertürkte yayınladın ve türkiye sadece bizim kızdıgımız küfür ettiğimiz hıncal uluç yazdı aynen yeminli tercumandan çevrilmis besiktas samsun maçını baskanımız aldı dedi sonra istanbulspor maçında mahkeme teşvik verdiğini ispatladı ses yok bugun bu iddalara bizden tam destek pes yani bu kadarınada pes artık
iste hınçal uluçun yazısı lütfen besiktasşlı yazar oldugunu söyleyen kazım kanat ve turgay demirde okusun çünkü ben hiç birinin yazısında bu haberi görmedim ama bursa besiktas maçının eleştirirken olay tv de kazım kanattı dinledim evet besiktas o maçı verdi dedi lütfen herkes sevdiği takımı yazsın çünkü biz hayata siyah ölüm beyaz demişiz...
www.sabah.com.tr/2005/12/08/yaz02-10-123.html
www.fotomac.com.tr/besiktas

Çarşı10-ur

olum kufr ne edıonuz adam gıbı cevap versenıze
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

MeLo

Herkes baksın dalgasına.
Gerçeğide bilior herkes.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

kerim

yazıklar olsun yaa yazıklar olsun  :-X
güneş hep bizim arkamızdan doğmuş,
yani biz hep geceye yürümüşüz...
adımız çıkmışsa karanlığa,
bu bizim değil güneşin suçudur!!!

unicorn

Herkes keyfine baksın bu adamı da umursamayın gitsin. Küfür konusuna dikkat edelim arkadaşlar lutfen
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

acu

bir gün herkes Beşiktaşlı olmasın o ayrıcalık bize kalsın

ist.hatirasi/3-4

SATILMIS BASIN!!!!

FANATİK FOTOMAC ALMAYIN...OKUMAYIN BUNLAR HEP SATIN ALINMIS GAZETELER...KİEV MACINDAN SONRA FENERİ UEFA SAMPİYONU İLAN EDEN FOTOMAC DEĞLMİYDİ?

AZİZ SİKE YAPMAMIS YA BELGE VAR BELGE ADAM CIKIP GOSTERİYOR BAGIRIYOR BELGE VAR DİYE AMA HALEN SATIN ALINMIS YAZARLAR([kufur otomatik editlenmistir] YAZARLARI) FENER MASUM DİYOR...SPOR GAZETELERİNİN HEPSİ ACIKLAMALARI YAPAN KİŞİNİN DELİ OLDUGUNU İMA ETMEYE BASLADI...COK KOTU BİR GEÇMİŞİ VARMIS DİYE...

İSTANBUL OLAYINDA PETKOV DİYE YIRTTILAR...BAKALIM BU SEFER NOLACAK

SATILMIS BASIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
YÖNETİM İSTİFA !!!

burak_bjk

olmaz ya bu kadar bu azize  ve ali şenden dolayı türk futbolu yerle bi olmuştur...basında onların köpekligini yapıyo ...
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

ufocan

abi başlıcam turgay demire he onun yüzünden hep ceza alıyorum bu sefer kendimi tutuyorum küfür etmiyorum

cengiz_selcuk

"Program 20 kasım gecesi yayınlanmış.. Yani üzerinden nerdeyse 3 hafta geçmiş bulunuyor. Haber Türk'ün Şeref Tribünü adlı programı.. Haber Türk sunucusunun yanında Kemal Belgin ve Sinan Engin oturuyorlar. İkisi de şu anda spor yazarı.. İkisinin de gazeteleri var.
Sunucu kardeşim, elindeki Johan adlı dergiyi gösteriyor. Kapağında Van Hooijdonk'un resmi var. Hollanda'da yayınlanan aylık spor dergisi bu.. 2004 yılının mart sayısı imiş. Yani onun da üzerinden 20 aydan fazla geçmiş..
Dergide Türk futbolu üzerine altı sayfalık bir bölüm var.. Bu bölümden altı satırı, noter yeminli bir tercümanla çevirtmiş Haber Türk.. Sunucu kardeşim okuyor:
"Beşiktaş'ın 5 kırmızı kart görüp 4-1 yenildiği maçı hatırlar mısınız?. Bu bizim başkanın (Sunucu adını okumuyor, dergide var) hizmetidir. 'Ben puromu bitirinceye kadar hakem Beşiktaş'tan bir çok oyuncuyu atacak. Bunun için onunla bir takım angajmanlara girdim' demişti."
Bu sözler kimin?..
Pierre Van Hooijdonk'un.. Şampiyonluk yılına imza atan Fenerbahçe futbolcusunun..
İndi mi başınızdan aşağı kaynar sular?.."

HİNCAL ULUC

Delirdik

"Bu sözler kimin?..
Pierre Van Hooijdonk'un.. "

işin garip yanı söyLeyende belli. yani bu bi iftira oLsa aziz yıLdırım bunun peşini bırakırmıydı ? dava açmazmıydı
ama sustukLarına göre ??
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

frtbjk

dava açmoki zaten duyulmamıs bi olay unutulsun dedğin gibi dava açsa hoidonk sölicek herşeyi
SiyahıN ZiNDaN OlsuN BeyazıN AydınlıK
Cezayirİ UnutmA UnutturmA

ismailcem

Alıntı yapılan: frtbjk - Aralık 04, 2006, 16:49:54
dava açmoki zaten duyulmamıs bi olay unutulsun dedğin gibi dava açsa hoidonk sölicek herşeyi

haber türk istanbul spor maçında tesvik pirimi verdiğini ispatladı şeref tribüni programında azize mahkemeye verdi belgeler dogru çıktı yine ses yok bizim yönetimden ya hani baskan bizim kaybolan şampiyonluk için araştırma yapacaktı hani ne oldu bilen varmı yok başkan ortada yokki sonuç olsun

NoPasaran

Türk Futbolu temiz değil arkadşalar..

Bu sadece aziz yıldırımın davası değil..Hanginiz 3 büyüklerin bu zamana kadar doğru işler yaptığını söleyebilir bana
Aşk bu Aşk !

volkanca.net