Ana Menü

Ayıp Yaptığın Çok Ayıp...!

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 22, 2007, 21:11:16

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Varsayımlar üzerine konuşmayalım :)
Ayrıca dişini göstermezsen ısırırlar
Yapılan şeyi tasvip etmiyorum fakat
Birşeyler yapmazsan bu olay her maç devam eder...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

@LAYINA GİDER

ne yapabilirim bıçaklayıp 6 ay içerimi gireyim

@LAYINA GİDER

@LAYINA GİDER

Alıntı yapılan: CHEm ! - Mayıs 22, 2007, 23:09:50
o elemanı kapalıya doğru giderken gördüm
yanımda bi arkadaş dediki bunun geçen hafta ayağı vardı!!!
çok şaşırmıştım bu lafa
olabilir cem bn fb basket maçına giderkende koşuyodu

unicorn

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Mayıs 23, 2007, 13:44:48
ne yapabilirim bıçaklayıp 6 ay içerimi gireyim
Gerekeni yap illa bıçaklaman gerekmiyo
Normal şartlarda boyle konularda tututmun ne olursa oınu yap
Tanımadıgın biri senden gelip zorla para aldıgında ne yapman gerekişyorsa onu yap
Kavga mı edersin, polise mi şikayet edersin, bişey yapmaz mısın orası senin bileceğin iş
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

astbjk1903

muhahah ne  adam mıs bı gun yuruo bı gun kosuyo

Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Anarchy*

ya bu ne be!
bırılerı buna dur desın kım harac kesıo! yazık be!

@LAYINA GİDER

başına gelmeyen kardeşlerimiz gelişi güzel konuşuyo helal olsun lafım herkese deil

Dem@

aman ya yok demesinide bilmiyolar zorla boğazına bıçak dayanarak mı8 isteniyo yapmayın ya stadlarda hiç karşılaşmadım şimdiye kadar görsemde tepki koyardım.iimişşş vallaha bizlere yapalım en azından kombine bileti alırız ;D düşünsenizce herkesden 1 ytl bile aksak kar ;D

@LAYINA GİDER

Alıntı yapılan: prodigy - Mayıs 24, 2007, 09:14:15
aman ya yok demesinide bilmiyolar zorla boğazına bıçak dayanarak mı8 isteniyo yapmayın ya stadlarda hiç karşılaşmadım şimdiye kadar görsemde tepki koyardım.iimişşş vallaha bizlere yapalım en azından kombine bileti alırız ;D düşünsenizce herkesden 1 ytl bile aksak kar ;D
bir bayanın hiç tepki koyacağını zannetmiyorum nerde koymuşlarki orada koysunlar böyle atıp tutuyorsun

Dem@

ne demek selim atıp tutuyosun bayana değil bu kime yapılırsa yapılsın herkesin aklı fikri var yok kardeşim denilmiyor mu pardon diyemiyomusunuz adam sizden bıçak zoru ile mi haraç kesiyo ve bir allahın kulu çıkıpta be kardeşim sen kimsin derdin ne diyemiyosunuz! atıp tutmam ben icraat yaparım selim anladın mı!

@LAYINA GİDER

he seni çok iyi anlıyorum cnm sadece bana yapılsa tamam ulan dieceğim adamdan 10 milyon alıyolar be yuh ve höst yani demekki bişey yaptıki adam o kadar parayı neden versin anlamadım gitti yani kusura bakma sana bi sözüm yok

Dem@

benim de anlamadığım selim güçsüz mü görüyor karşıdaki kişiyi ki haraç alınıyor? ben bunu anlamadım ya para verenler vermem diyemiyo mu tehdit mi ediliyosunuz ben bunu anlayamadım hala

@LAYINA GİDER

bana dümen yapmayın lan diyo bişeyler az kalsın kombinemi kırıyodu son anda kaptım haraç kesme olayı bitti zannederdim ama yanılmışım

ist.hatirasi/3-4

koy bi tan bakıım bi daha yanın gelior mu bunlr beşiktaslıyım deip kendilerine cıkar saglayan herifler bu tarz herifleri stada bile almıcaksın!!! kapalıda herkes herkesi tanıyordur...tepki koyulmalıdır.!!! hem o adam stada nasıl girior...ALINMAMALI STADA
YÖNETİM İSTİFA !!!