Ana Menü

Teşekkürler JEAN TİGANA -alıntıdır-

Başlatan mertcan, Mayıs 22, 2007, 13:16:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mertcan

Dağılmış bir futbolcu topluluğunu devralıp TAKIM haline getirdiğin için teşekkürler Tigana.

Yaşlanmış ve doymuş bir futbolcu topluluğunu alıp, yapılan takviyelerle yaş ortalaması 24 olan bir BEŞİKTAŞ yarattığın için teşekkürler Tigana.

Her zaman sözünün arkasında durup, tüm medyaya inat DURUŞUNDAN hiç taviz vermediğin için teşekkürler Tigana.

Bizlere ALTYAPININ önemini hatırlattığın, uzun vadeli planlar yapmanın gerekliliğini belirttiğin için teşekkürler Tigana.

Futbolcuyu kral, hocayı gelip geçici gören zihniyete karşı PROFESYONEL duruşunu hiç bırakmadığın ve Beşiktaş topçusuna DİSİPLİNİ hatırlattığın için teşekkürler Tigana.

Yıllardır istediğimiz ama çok nadir gördüğümüz kazanamasa da iyi futbol oynamasa da MÜCADELE eden sahada terinin son damlasına kadar SAVAŞAN bir takım yarattığın için teşekkürler Tigana.

Beşiktaş'lılara kurduğun iskelet kadro ve gençlere verdiğin önemle ileriye dair UMUTLAR beslettiğin için teşekkürler Tigana.

Son olarak da yalan dolana kaçmadan, mahkemeye başvurmadan, tazminat istemeden bıraktığın için kısaca; ADAM gibi ADAM olduğun için teşekkürler Tigana.

Beşiktaş taraftarı seni hiçbir zaman unutmayacak.

Gelecek senelerde Serdar Kurtuluş'u, Bobo'yu, Burak Yılmaz'ı alkışlarken aklımıza senin kürdanın düşecek belki.

Can Erdem, İbrahim Kaş ya da Mehmet Sedef ilk 11'de sahaya çıkınca '' Can Tigana '' sloganı gelecek dilimize belki de.

Erman Toroğlu'nu izledikçe televizyonlarda senin ona yaptığın kapaklar gelecek gözlerimizin önüne belki de.

Ne olursa olsun,

Herşeye rağmen,

Kalsan da gitsen de,

İNADINA TİGANA

Herşeyden öte sinan engine - celal kolota ve MAALESEF demirörene rağmen İŞİNİ YAPMAYA ÇALIŞTIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER TİGANA.

ismail er denen terbiyesize karşı bugünkü DURUŞUNLA herkese cevabını verdin yine.

Seba'dan sonra Beşiktaşlı Duruşu gösteren kişi oldun TEŞEKKÜRLER TİGANA

mustafa özyurt yüreğine sağlık...
geç oldu ama neyse affedin...

carlito1903

keskinli

bu yoruma sapka cikartilir
kim yazdiysa yüregine saglik
mertcan sende buraya tasidigin icin senin eline saglik+rep
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

mertcan

mustafa özyurt adlı bi arkadaşımız yazmış forzada bende buraya taşıdım

esas rep yazan arkadaşa ben sadece alıntı yaptım...

Non Mollare Mai

Duygusal ve bir o kadarda muhteşem bir yazı olmuş..
Tiganın değerini çok daha iyi anladım.
Herşey için Teşekkürler JEAN TIGANA !
edit

PaoX

tamamiyle gereksiz bi yazı :D
bi kere ben hiçbir maçta terinin son damlasına kadar savaşan bi takım görmedim özellikle ilk yarıdaki galatasaray maçı, ikinci yarıdaki 2-0 dan 3-2 yenildiimiz trabzon maçı, sakarya maçı..
yazıda katılduğım tek bi kısım var tazminat istemeden gitmesi
sadece bunun için teşekkürler tigana ;)

onur_28

tazminat almadıgın ve bizi daha fazla rezil etmeden gittgin icin tskkurler bu gercek tskkur...basın toplatısında takımın durumunu degl kişisel meselelerini anlattıgın icin dünyanın gordugu baki gercegini gormemekte ısrar ettigin icin m.ö. den kalma ofsayt taktiginle bizi sampiyonluktan ettigin ve en önemli macımızdan birgün once gidecegim die demeç verdigin sürekli saldıran eze eze yenen BEŞİKTAŞın bu halini bize unutturdugun icin tskkurler tigana...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

carlito1903

sabah teşekkürler tigana yazmıştım sözümü geri alıyorum....çünkü çok değerli eski hocamız öğle saatlerinde G.O.T.M. ile bi yemek yemiştir şampiyonluklarını mı kutladı ne yaptı bilmiyorum ama bunu ona hiç yakıştıramadım

carsi52

İstese parasını söke söke alır öyle giderdi her şeye rağmen kazandırdığın şeyler için her şey için Teşekkürler Jean Tigana.
Bölünür senin için uykular!

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

SATUKBLADE

"MAALESEF demirörene rağmen İŞİNİ YAPMAYA ÇALIŞTIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER TİGANA. "

bu söz bence yakışmamış

biri hala Beşitaş klubünün Başkanı
diğeri sözleşmesi fesh edilen eski teknik direktör jean tigana

" gençlere verdiğin önemle ileriye dair UMUTLAR beslettiğin için teşekkürler Tigana"

evet bursa maçındada aynısı oldu fenerbahçe yenik durumda ilk yarı bitti beşiktaş yenik durumda ilk yarı bitti
2.yarı değişiklikle genç oyuncu aldı ben bu olayda güzellik görmedim
mehmet sedef olayı aynı şekilde
beşiktaş 104 senelik bi tarih gençlere şans verilecek bi yer değil bence

"son damlasına kadar SAVAŞAN bir takım yarattığın için teşekkürler Tigana.""

sakarya maçında olduğu gibi savaştılar boş kalelere topları atamadılar

benim yorumum açıktır

oldum olası sevmemiştir halan öyledir fikrim
şampiyonda olsaydık gene sevmeyecektim
insanı şampiyonluğu hak etmiyormuş hissi yaratmanında bi mantığı yoktu

sadece güzel yanı kurtulmamız sezon bitmeden

MeLo

1 yılda 3 kupa !
Çok güsel bir şey !
Tek hatası inatçı olmasıydı !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

NoPasaran

Ban göre tek faydası biraz olsun takım yaratması
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mertcan

Alıntı yapılan: PaoX - Mayıs 22, 2007, 16:20:35
tamamiyle gereksiz bi yazı :D
bi kere ben hiçbir maçta terinin son damlasına kadar savaşan bi takım görmedim özellikle ilk yarıdaki galatasaray maçı, ikinci yarıdaki 2-0 dan 3-2 yenildiimiz trabzon maçı, sakarya maçı..
yazıda katılduğım tek bi kısım var tazminat istemeden gitmesi
sadece bunun için teşekkürler tigana ;)
bırak Allahını seversen şimdi en azından 80. dakikadan sonra kaçtane gol attık sayabildin mi ???
sadece bu soru yeter sanırım yorumuna yetmezse iste devamını da gönderirim...

@LAYINA GİDER