Ana Menü

Unutulmaz 16 maçımız

Başlatan NoPasaran, Mayıs 20, 2007, 21:56:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mertcan

Alıntı yapılan: cemsbg - Mayıs 21, 2007, 01:57:51
cheLsea 0 - 2 ..? bir tarafta yıLdızLar topLuLuğu, abramovic... diğer tarafta birkaç yürekLi kartal ;)
bencede olsa ii olurdu

sağol abi paylaşım için ...

ist.hatirasi/3-4

o 3-4lük macı halen unutamıorum..gece ruyalarıma girior ;D stadta olmamama ramen sesim kısılmıstı... TARİH bi topta direkten dondu:D
YÖNETİM İSTİFA !!!

mfemek

Ulannn!!! En son ne zaman ağladığımı unutmuştum yemin ederim. Hayatta en nefret ettiğim şey ağlayan insandır. 4-3 lük fener maçını okudukça gözlerimden sevinç gözyaşları geliyordu.Tüylerim okudukça diken diken oldu.Çokta güzel yaşmışlar ama...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

SercanBjk

Tarihin anlatmakla bitmez aşkın kalbimizde dinmez.

eRe

Alıntı yapılan: mfemek - Ağustos 04, 2007, 14:20:21
Ulannn!!! En son ne zaman ağladığımı unutmuştum yemin ederim. Hayatta en nefret ettiğim şey ağlayan insandır. 4-3 lük fener maçını okudukça gözlerimden sevinç gözyaşları geliyordu.Tüylerim okudukça diken diken oldu.Çokta güzel yaşmışlar ama...

aynen cok aglayamayan ben o macta golden sonrasını aglayarak ve tıtreyerek ızlemıstım hala aklıma gelınce gozlerım doluyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Delirdik

Siyah-Beyazlı takımımızı, bu tarihi zafere götüren gollerin 4'ünde Ali'nin 3'ünde Metin'in, 3'ünde de Feyyaz'ın imzaları vardı. Üstelik Metin'in bir şutu direkten dönmüş, hakem Engin Kurt, Beşiktaş'ın iki penaltısını da vermemişti.

çok fena maçmış
Lige kötü başLamamıza rağmen, bu gazLa Lider bitirmişiz (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

onaT

chelsea+liverpool maçlar nerde?

RCA

keşke ilk önemli maç olan fb yi 7-1 yendiğimiz maç bu sezon inöüde olsa keyfimize diyecek olmazdı ..;D paylaşım için çok saol abi :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

psg maçıyla başlayan serüvenim hala devam ediyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

2002-2003 sezonunda şampiyonluğumuzu ilan ettiğiz BJK-gese maçı benim için en unutulmazıydı ama 3-4'lük maç da unutulmaz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Guti ORÇ.

fenere 7 attığımızı bilmiyordum öğrendim böylece birde bence bu maçlar arasında 2-0 yendiğimiz chelsea maçıda olmalı...

93CarsiBaris

feneri evinde cok yenmişiz ama en iyi 3-4 lük maç 1-5 de unutabileceklerini pek sanmıyorum
AlAyınA giderimiz var!!!

onaT