Ana Menü

Serhat Akın, Beşiktaş yolunda

Başlatan CHEm !, Mayıs 20, 2007, 16:38:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Belçika'nın Anderlecht takımı ile bir yıl sözleşmesi bulunan milli futbolcu Serhat Akın'ın gelecek sezon için İstanbul'da Beşiktaş yöneticileriyle görüşmeye gittiği iddia edildi.

FC Köln Kulübü'ne yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre Serhat'ın büyük bir ihtimalle Beşiktaş'a kiralık olarak gideceği bildirildi.

Milli futbolcunun Anderlecht ile olan sıkıntılarının henüz tam olarak bitmediği ve Serhat'ın Beşiktaş'ın teklifini görüşmek üzere İstanbul'da bulunduğu öğrenildi.

Sezon ortasında FC Köln'e kiralık gelen, ancak takımın birinci lige çıkamaması nedeniyle birinci ligte oynayan bir takıma gitmek istediğini açıklayan Serhat'ın yakın çevresine Beşiktaş'ın teklifini değerlendirmek istediğini söylediği bildirildi.

Öte yandan, geçtiğimiz haftalarda Serhat ile görüştüğü iddia edilen Galatasaray Kulübü Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Köln'de katıldığı 19 Mayıs balosunda böyle bir görüşmenin olmadığını söyledi.

AA
Allah kitap Beşiktaş

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

NoPasaran

Ben severim serhatı ..

Forvet yada sağ kanat oynayabilir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

sag kanat icin bencede iyidir ama ben dogustan fenerliyim dedi gecenlerde büyük ihtimal balon haber
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SATUKBLADE

hayırlı olacaksa neden olmasın

serhat iyi oyuncu bence çok iyi heleki sağ kanat için böle kötü bi sağ kanata sahip takımımız için iyi olur

ama geleceğini zannetmiyorum

GEÇEN HAFTA TEL. BAĞLANTISI İLE HANGİ TAKIM OLURSA OLSUN TÜRKİYEYE GELMEYECEĞİM DEDİ

CHEm !

geçen sene babasıyla konuşmuştum ben beşiktaşlıyım dedi babası serhatı sordum o da öyledir herhalde dedi :)
gelirse bence iyi olur
Allah kitap Beşiktaş

keskinli

babasini nerde gördün cem?
bildigim kadariyla babasi almanyada,amcasi istanbulda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CHEm !

bizim burda oturan bi arkadaş var onun babası görüştürmüştü pardon geçen sene değil feneri 3-4 yendiğimiz sezon
Allah kitap Beşiktaş

mdc

Bende  Beşiktaş'lı biliyordum.
bir aralar gazetede liste vardı.

neyse konu sapmasın da

Gelse çok iyi olur.
Sağ kanatta iyi iş çıkartır
HAYATTA BEŞİKTAŞ

2 dia 2 muerto

Serhat Akın da olan form düşüklüğü ortada bence bize bir yararı olmaz!

die-4-u

Henüz 26 yaşında ve potansiyeli belli..
Gelmesini çok isterim..

NoPasaran

Sadece sağ kanat olarak düşünmekte doğruı değil gibi geliyor..

Beşiktaşın boboı ve nobre dışında foırveti yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

Forvet oyuncusu olarak başka bir isim alınabilir ama bu formsuz Serhat olmamalı !

carsi52

Bence alınsın serhat gibi futbolcuyu kaçırmayalım sağ kanatta iyi iş yapar forvettede oLabilir ;)
Bölünür senin için uykular!

Timurlenk

Beşiktaş'a yakışmayacak bir futbolcu.kısacası karakter sahibi değil.