Ana Menü

Yönetim Sameti İstemiyoruz

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 20, 2007, 11:33:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

kapalidakiler gibi düsünmek zorunda degiliz
ben besiktasliyim bu yeter bana
ben samet aybabanin cok iyi bi besiktasli oldugunu biliyorum,aslinda herkeste biliyor ama inat iste.
eroincilere bile hayatlarindaki 2.sansi veren bu taraftarin samet aybabaya yaptigi terbiyesizliktir
sportif acidan samet aybaba istenmeyebilir,yeterli degil denebilir ama samet aybaba carsiyi tanimiyorum dedi diye dislanamaz!
besiktasa yillarca emek vermis bi insana bu kadar vefasizlik yapilmaz!ayiptir!hic haketmiyor bu yasananlari!
birakalim isteyen istedigini düsünsün,ama gercekler iftiralarla silinmez!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

2 dia 2 muerto

Ben sana kapalıdakiler gibi düşünmek zorundasın demedim ama kapalıda olanlar ben dahil " Yönetim Sameti İstemiyoruz " diye tezahüratta bulundugumuz için bir kuşku uyandırdı !
Ayrıca senin yaşın benden daha müsait Daum takıma geldiğinde açılan pankartları hatırlarsın Lösemili Çocuklar Seni Özledi diye bu pankart niye açıldı onu da bilirsin sen Abi !
Bence Beşiktaşa yıllardır emek veren birinin bu tip konuşmaları yapması vefasızlıktır ve etki tepkiyi doğurur !

keskinli

pekii bildiginiz gibi devam edin
sayin Sebaya bile haksizlik yaptiysa bu taraftar,samet aybabayada yaparlar tabiiki
sayin sebadanda samet aybabadanda özür diliyorum ben,taraftar adina
vefasizligin diz boyu olmaya basladigi camiamizi zor günler bekliyor..

2 dia 2 muerto

Senin düşüncen saygı duyarım !
Seba konusunda biraz haklı olabilirsin ama Aybabayı savunma cunku ona karşı bir haksızlık yok etki tepkiyi doğurdu iştte

Anarchy*

bende Luce yi ıstıyorum ya samet aybabanın besıktasa bısey verebılcegını zannetmıyorum

Doktor

Bana gore taraftarımızın buyuk çogunlugu samet hocayı istiyor ama çarşı istemiyor,sonuçta desteklerine ve sevgilerine saygım sonsuz ama çarşı kimin gelecegine karar verecek yetkili kurum degill inşallah gelir samet hoca lucescuya verilmez 3 4 trilyon para...

robinho

Tigana g*tünü sıkarak 2.yaptı...Eminim Samet Abi'mizde bu kadroyla en yakın rakibine en az 9 puan fark atardı...Ayrıca bize 10 yılından fazla emeğini vermiş,Beşiktaş'ın başarısı için ter dökmüş...Bir el hareketine bedelmidir yaptıkları?Mutlaka tribünden 1-2 dangalak provoke etmiştir o adamı...

mertcan

nerden biliyorsun söylediğn gibi olacağını

rıza çalımbaydaki gibi samet aybaba dada hüsran yaşayabiliriz

samet aybaba nın hakkını yemeyelim bize büyük hizmetleri bulunmuştur

ayrıca 1-2 dangalak deği !!! bu forumda bile en az 10 kişi istemiyordur o adamı ;)

rommedahl

Aybaba Beşiktaş Sıradan Bir Takımdır dedikten sonra bitmiştir benim için o sıradan takımda oynadığını unuttu galiba ve bize karşı kendi takımlarını nasıl sert oynatıığını ve kazanmak için çırpındığını  Luce olur diyorum ama başarısız da olabilir denenmişi denemiyceksin demişler Bence Bayern Münih ten ayrılan Felix Magath olmalıdır Felix Magath iyi bir teknik direktör Beşiktaş a Yakışır Şuan Hamburg ta ama Almanya dışında büyük bir klüpte çalışmak istediğini söledi

keskinli

2007 de ayni konulari konusmusuz
umarim simdi daha iyi anlasiliyordur carsinin besiktasa verdigi zarar
samet aybabayi asagilayip yildirim demirörene arka cikarak kulübü ne hale getirdiler
demirörenin suc ortagi carsinin üst tabakasidir

IL Capitano

carsi hakkindaki göruslerim cok degisti ama Samet Aybabayi hala yeterli bulmuyorum. 2007den beri hangi basarilari yakaladi acaba?
simdi veya gecen sene neler yapti? alt yapi icin dusunulebilir ama Besiktas A takimi altyapi degildir.

bu dusuncelerim riza icinde , sifo icinde gecerli. sifo belki 5 yil sonra olabilir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

bu düsünceye saygi gösteririm
sportif acidan yeterli görülmeyebilir,bu bi görüstür
ama sadece o grup istemiyor bu grup istemiyor diye karsi cikiliyorsa o zaman sıkıntı oluyor
gruplara boyun egmeyen,her gün taraftar küfür etsede fikrimi degistirmem diyen yönetim anlayisini o kadar özlemismki
tarihimize bakarsaniz en sıkıntıli dönemlerimizin taraftar gruplarinin asiri baskili oldugu zamanlar oldugunu görürüz
ben bu yönetimden taraftara "ragmen" yönetim göstermesini bekliyorum

NoPasaran

Zaten genelde bir kişiye karşı çıkış yada destek veriş en üst tabakanın verdiği tepkilerle orantılı..

Onlar kötü derse kötü
İyi derse iyi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli