Ana Menü

B.J.K. Tv nin yayınlarından memnunmusunuz??

Başlatan Rammos, Mayıs 19, 2007, 14:44:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rammos

Arkadaşlar Ben BJK Tv nin yayınlarından hiç memnun değilim Lig maçlarından tek bir görüntü yok kalite sıfır Beşiktaşın yaptığı en önemli lig maçlarının bile tek bir karesi yayınlanmıyor bu nasıl Beşiktaşın Televizyonu. Hele o saçma sapan programlar yokmu beni çileden çıkartıyor bi kız çıkıp saatlerce ekranı meşgul ediyor Beşiktaş ismine markasına yakışan yayını yapacaklarsa yapsınlar yoksa kapasınlar daha iyi yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar bu konuda çok dertliyim... :oklava :allaalla
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

2 dia 2 muerto

Sonucta sadece Futbol şubemiz yok ve bu acıdan sadece futbol görüntülerini ekrana getiremezler bazı eksiklikleri var ama ileride düzeliceğini düşüyorum!

keskinli

televizoyunum olsun diyerek hic geregi olmayab bi tv kurarsaniz sonu böyle olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

mdc

Son zamanlarda düzelme var
Ya buda olmasaydı ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

ugur24

ben hiç düzelme göremedim..lig varken bile saçmasapan yayınlar yapılıyodu..lig bitti bakalım şimdi ne yapacaklar ?

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

dayı1903

ugur24

nostalji maçlarımız bile hep aynı..ben hiç izlemiyorum vall[kufur otomatik degistirilmistir]oysalar 100. yılımızdaki maçları görürler reytingi.. :)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CooLDumaN

Hiç memnun değilim.

Beşiktaş hakkında haber almak için her açtığımda Bjk tv yi 1970 lerin maclarını verıyor oluyo.

Gunun 24 saatı nostaljı yapacaksan baska bır tv acın orda yapın.

Bırazda haber verın yaw
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

Rammos

Sadece Futbol ekrana getirsinler demiorum tabiki diğer branşlara da önem verilmeli. Ben Bjk tv yi er açtığımda Resimdeki karede ne görüyorsunuz falan filan no yu arayın 100 ytl kazanın dien bi kız görüyorum ve cinlerim tepeme çıkıyor Bu nasıl yayın anlayışı. Bjk tv  Çalışanları aynı zamanda D spor kanalındada görev yapıyolar kanalımızın işletmesi yanlış değilsem doğan medya grup a devredilmiş Doğan gurubunu hiç bir kanalında Lig tv nin verdiği maçların video kasetleri alınmıyor. Bu klüpte BJK Tv yi işletecek kişiler yokmu da doan guruba veriliyor? yazıktır ya. maraton.com da bi fenerli yorumunda Bjk tv ye Köyvari yayınlar yapıyolar die dalda geçmiş  çok zoruma gitti!!!  hadi maçları vermiyosunuz bari şu yayın yaptığınz sütüdyoyu doğru dürüst dekor edin ufacık stüdyolardan yayın yapıyolar.
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

ist.hatirasi/3-4

hangi yayın ne yayın yapmıs 98 yılındaki maclar yayın mı??? 15 yıl onceki macı goısteriolar!!!...

3-4 ü gosteremiolarsa kapasınlar
YÖNETİM İSTİFA !!!

blackwhite--Pelin

bende deyilim,! hep 100.yil hikayesini glösteriyor yda voleybolmus  basketbolmus! kimi ilgilendiriyosaa!! sinir..
pardon ama ezik tv nin yayini bile daha güzel seyler gösteriyor ve stüdyolari cok daha guzel!
bjk hep ayni stüdyoda....

2 dia 2 muerto

Önemli olan stüdya dekoru değil o stüdya da ne konusuldugudur!
Ayrıca tepkilerimizi klübe mail olarak atabiliriz!

N3rQN

kesinlikle deil..bütün yayınları kaldırıp marsları koysalar daha cok islerim
öVüNMeKTe CoK HaKLıYıZ BEŞİKTAŞKlıyız