Ana Menü

Şişir Şişir Yaz

Başlatan onur_28, Mayıs 18, 2007, 15:25:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onur_28

bursa macından sonra butun basın yok su futbolcu gidiyor yok oyunculara para verilmiyor yok su futbolcu eziklerle gorustu yok taraftarın sabrı tastı ankara macında takıma buyuk protesto yapılcak falan gibi bi ton yazı cıktı...bir hafta icinde bukadar sey oldu madem hani kanıtı bir tane bile belge yok hic bir haberle alakalı ve yazdıklarının hic biriside olmadı uzun lafın kısası beyler bayanlar biz BÜYÜK BEŞİKTAŞ TARAFTARI olarak en ii cevabı onlara inönüde verelim herkez gene tribünde üstüne duseni bu sefer daha fazla yapsın ve bize saldıran nekadar ezik takım+basın mensubu varsa gene verelim emziklerini...

SENİNLE AGLADIK SENLE GÜLDÜK BİZ SEVDANIN UĞRUNA CANLAR VERDİK BİZ SİYAHIN ZINDAN OLSUN BEYAZ AYDINLIK HERKEZE NASİP OLMAZ BEŞİKTAŞLILIK....
ARKADASLAR BU TOPİCİ MACTAN 5GÜN ONCE ACMISTIM VE BU AKSAM HEPİMİZ GÖRDÜK NELER OLDU:
kolpa basın cok merak ediyorum bugun para almıyorlar oynamacak dediginiz 2 yabancımız gol attı ve diger yabancılarımız gne ii performans sergiledi BÜYÜK BEŞİKTAŞ TARAFTARI gene takımını son dakikaya kadar destekledi ne oldu nerdeydi yazdıgınız protestolar nerdeydi paralarını alamadıkları icin maca cıkmaycak olan yabancılar biz hicbirini goremedik gene tükürdügümüzle boguldunuz EZİKLER...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

Dem@

aman yemek  yapmaya malzemeleri yok beşiktaşı öne sürüyolar ama İSMİMİZİ karalıyolar dır dır ederler sonra da susarlar bu basın bööle susturamayız unutmayalım ki basın olmasa beşiktaşla ilgili haberlerde olmaz haberler olsa beşiktaş konu yapılmaz

mertcan

bu basından bi cacık olmaz...
ben cevap yazmaktan utandım bu basın hala bomba haber yapmaktan utanmadı...

carsi52

Bütün basın traş Forzabeşiktaş inanmayın arkadaşlar bunların haberlerine felan.Malzeme arıyolar haber yapmak için.
Bölünür senin için uykular!

onur_28

zaten amac cvp yazmak dgl en ii cvpı takımı destekliyerek vermek
Yok Böyle Bir Aşk

ist.hatirasi/3-4

haber yok ortada nası olsa besiktasta tepki vermiyor onlara onlarda yazıor....tepkiy onlara cok sert vermeliyiz...adam olsunlar
YÖNETİM İSTİFA !!!

eyup1903

en iyi cevap ankara maçında tribünleri doldurmaktır

Anarchy*

butun baın tras forza besıktas

onur_28

noldu nie cıkmadı yazdıklarınızın hic biri??
Yok Böyle Bir Aşk

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...