Ana Menü

Tigana'nın elini bile sıkmadılar !..

Başlatan CHEm !, Mayıs 18, 2007, 13:57:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş ile yollarını ayıran ve siyah beyazlı futbolcularla Ümraniye Tesisleri'nde vedalaşan Tigana'yı kimi futbolcular göz yaşlarıyla uğurlarken, 3 futbolcunun elini bile sıkmadığı ortaya çıktı. Lig TV'nin haberine göre Ümraniye'de şunlar yaşandı:

Fransız hoca sabah saatlerinde Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ndeydi. Futbolculara  bir konuşma yapan Tigana "Bir buçuk yıl boyunca iyi, kötü günlerimiz oldu ama hepiniz bana dürüst davrandığınız için teşekkür ediyorum. Bundan sonraki iki maçı kazanıp mutlaka Şampiyonlar Ligi'ne katılın, çünkü kulüp açısından bu çok önemli. Ben şu an duygusal anlar yaşıyorum bu yüzden fazla konuşmak istemiyorum." ifadelerini kullandı.

Bu sözlerin ardından siyah-beyazlı futbolcuların Tigana'yı alkışladığı öğrenilirken; Burak, Serdar ve Baki'nin gözyaşlarını tutamadığı belirlendi.

Bu üç futbolcu ağlarken Ricardinho, Ali Tandoğan ve Ali Güneş'in ise Tigana giderken elini dahi sıkmadıkları ve vedalaşmadıkları ortaya çıktı. Ali Güneş'in ayrıca tercümanı aracılığıyla Tigana'ya "Bana bir buçuk sene boyunca çektirdikleri için hakkımı helal etmiyorum" dediği ifade edildi.

Lig tv
Allah kitap Beşiktaş

mertcan

ali güneş kimse kimsye durup dururken eziyet etmez suçu birazda kendinde aramalısın ;)

vedalaşmayanlar ayıp etmişler ...

carlito1903

adam olan ne olursa olsun adamın elini sıkardı bunlar nasıl beşiktaş futbolcusu bunları takıma alırken beşiktaşlı duruşunu öğretmek gerekiyo heralde

keskinli

yolun acik olsun tigana hoca
seni senin elini sIkmayanlar,yakinda cok sIkilIcaklar zaten
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

krallen

güle güle tigana çektirdiğin ızdırapları da kabullendik kaybettiğin şampiyonluğa

elini sıkmayan arkadaşlar ayıb etmişler illa banko oynamak mı gerekiyo hocayla vedalaşmak için
BİZ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK