Ana Menü

Burak Yılmaz , İbrahim Akın gibi önemli gençler yeni sezonda başarılı olur mu?

Başlatan csdenis, Mayıs 16, 2007, 17:21:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

csdenis

Ben İbrahım Akın'ın kredisini doldurduğunu düşü
nüyorum.Ama Burak'A zaman verilmeli kaliteli bir oyuncu.. :bjk

Anti-Timsah

keskinli

Allah yetenek vermis
kendileride calisirsa,yüreklerini ortaya koyarlarsa,mutlaka basarili olurlar
istanbul gecelerinde fink atmaya devam ederlerse,bu sezon son sezonlari olur besiktasta
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bölünür senin için uykular!

CHEm !

buraka verilen zaman ibrahime verilse ibrahim kral olurdu bence
ikisi de çok yetenekli ama istanbul bozuyor adamı
Allah kitap Beşiktaş

Anarchy*

csdenis

Ama herkesin inancı bu yönDE bURAK İÇİN BİŞEY DEMEK ERKEN AMA İBRAHIM AKIN BELŞİKTAŞ'A HİÇ KATKI YAPMADAN GİDECEKMİŞ GÖRÜNTÜSÜNÜDE.Ama inş ikisi de yetenekli futbolcular heM Beşiktaş'a hem de milli takımımıza katkıda bulunurlar...

Anti-Timsah

allen ıverson

Beşiktaşlılıgı ögranmeleri lazım yani yetenek önemli ama kişilik BEŞİKTAŞ 'lı duruşu dahada önemli...yani formanı ıslatma mücadele etme,bu kınularda kuşkuluyum lakayıt davranışlarını hepmiz biliyoruz..İbrahim Akın ceza sahasında boş adam durur sol çaprazdan kaleye vurur..yada uefa maçındaki gibi aptalca bi kırmızı kart görür..Burak Yılmaz ise takım ataga kalkarken yere düşer bizim oyuncular topu dışarı atmak zorunda kalırlar belki gol olacak adam saglık görevlilerine gerek kalmadan kalkar....Biraz sert oldu ama stadtta gördüklerim... :besiktas

2 dia 2 muerto

İbrahim Akının tekniğiyle ilgili bir sıkıntı yok Burak'ında kendine güveni gelirse iki tane genç kazanmış oluruz.

Rammos

FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

blackwhite--Pelin

ben ibrahim akini beyeniyorum cok kaliteli bir oyuncu. zaten adami görünce diyorum diye bu farkl# birisi. ama burak--Hayir
beyenmiyorum . KIZMAYIN ama artist sanki.

Doktor

Umarım takımımıza faydalı olacaklardır ama klubumuze Sinan Engin gibi birisi gerekliki bunlara goz kulak olsun

RCA

ya bencede öyle ama tigana yüzünden bu hallere düştüler bu KESİN! iyi bi türk hoca OLSAYDI DAHA BAŞARILI OLACAKLARDI İ.AKIN ÇOK FAYDALI OLUR HEP MAÇINI İZLEDİĞİMDE İBRAHİM AKININ AKLIMA A.BİLBAO maçı gelier o maç müthiş derecede iyi oynamıştı ama şimdi biraz toparlasa kendini süper olcak burak zaten çok genç ama o da iileride bjk nin değişilmez TÜRK forveti olur diye düşünüyorum..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

ben ıkısınınde bu sene yeterınce ders aldıgını ve ozellıkle yenı gelen t.d e kendılerını gostermek ıcın ellerınden gelenın en ıyısını yapmaya calısacaklarını dusunuyorum
sonuc olarak burak basarısızken bıle tıgana oldugundan ılk 11 de oluyordu
akında nolursa olsun oynayamıyordu
ancak artık burak ılk 11 den kesılebılır
akında ıyı oldugu surece kadroya gırebılır
bu dusunceler ıkısınıde ıyı yerlere getırır bence
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

cemsbg

Burak'a yeterince zaman verildiğini dü$ünüyorum. Baki'yLe birLikte maç seyretmekten soğuttuLar bu sene. kendisini C. RonaLdo sanmasa tam süper oLacak ama egoizm i$Lemi$ kanına bir kere. e uyu$turucu gibidir meret aLdıkça aLası geLir insanın. ALLah yoLunu açık etsin 7 numara sahibi arkada$ımızın...

IL Capitano

cok degisik bi benzetme yanii
insallah yakinda "bagimliligindan" kurtulur  :)

Alıntı yapılan: cemsbg - Mayıs 18, 2007, 00:51:30
Burak'a yeterince zaman verildiğini dü$ünüyorum. Baki'yLe birLikte maç seyretmekten soğuttuLar bu sene. kendisini C. RonaLdo sanmasa tam süper oLacak ama egoizm i$Lemi$ kanına bir kere. e uyu$turucu gibidir meret aLdıkça aLası geLir insanın. ALLah yoLunu açık etsin 7 numara sahibi arkada$ımızın...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....