Ana Menü

İbrahim Toraman'dan Yalanlama

Başlatan naanreelburn, Mayıs 16, 2007, 14:05:29

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

naanreelburn

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç ile, Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu İbrahim Toraman, bugün İzmit'teki Kartepe Green Park Resort Otel'de görüşme yaptı.
Bölgenin 1800 metre ile en yüksek kesimi olan Kartepe'deki Green Park Otel'e saat 11.45 sıralarında önce Ali Koç geldi. Daha sonra da İbrahim Toraman, yanında menajeri olduğu iddia edilen bir kişiyle birlikte otele girdi.
Ali Koç ve İbrahim Toraman, kış sezonu sona erdiği için fazla yoğunluk olmayan otelin lobisinde yaklaşık 15 dakika görüştü. Bu görüşmenin ardından Ali Koç, saat 12.20 sıralarında otelden ayrıldı. Bir süre sonra da İbrahim Toraman oteli terketti.-kartalhaber.com -

naanreelburn

Bence kolpa klasik içimizdeki iskoçyalıların uydurmasıdır.

Timurlenk

ibrahim toraman Beşiktaş'ı bırakmaz.balon haberrrr

unicorn

Toraman BEŞİKTAŞLIdır.
Sözde değil özde!
Başka İTlere benzemez
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Dem@

öyle deme rıza hiç belli olmuyor ki kimin özde kimininde sözde beşiktaşlı olması videoda izledim tümer diyor ki türkiyede futbolu sadece bjk de oynarım ama bak ne oldu fenerbahçeye gitti bu sözde beşiktaşlı ama ibrahim toromana  da özde beşiktaşlı diyoruz madem özde oyuncu maçta neden varlıklarını hissetmiyoruz özde beşiktaşlı ise zaten gitmez gitsede görüyor tümer metine yapılanları kendisine daha fazla tepki toplar

unicorn

Toraman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.
Ayrıca parada gözü olsaydı gelen teklifi geri çevirmezdi 2 ay önce

CHEm !

bu site haber çıkarıyor ertesi gün resmi siteden yalanlama geliyor :)
Allah kitap Beşiktaş

unicorn

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

mdc

Tümer it'ine yapılanlardan sonra YİYORSA gider.
Balon haber olduğu belli.
Boşuna meşgul etmeyelim sizleri

Kilit !
HAYATTA BEŞİKTAŞ

carabobo

Beşiktaş'ın ikinci kaptanı İbrahim Toraman, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç ile görüştüğü yönündeki haberleri yalanladı.

İbrahim Toraman, kulübün resmi internet sitesindeki açıklamasında, ''Beşiktaş'ın kaptanlık onurunu yaşayan bir futbolcu olarak, Fenerbahçe Kulübü yetkilileri ile herhangi bir görüşmem olmadı, olması da kesinlikle söz konusu değildir'' dedi.

Siyah-beyazlı futbolcu, bir arkadaşının kahvaltı daveti üzerine İzmit Kartepe'deki otele gittiğini belirterek, şunları söyledi:

''Otelde Sayın Ali Koç ile ne konuştum, ne de karşılaştım. Beşiktaş forması altında kaptan olmanın sorumluluklarını her zaman hisseden ve bu sorumluluğun şartlarını yerine getiren bir oyuncuyum. Benim nasıl bir Beşiktaşlı olduğumu taraflı tarafsız tüm kamuoyu biliyor. Ayrıca 2010 yılına kadar Beşiktaş ile sözleşmem var ve Beşiktaş formasını giymekten her zaman onur duyacağım.''

Bu arada Fenerbahçe Kulübü de resmi internet sitesinde bir açıklama yaparak, Ali Koç'un İbrahim Toraman ile görüştüğü yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

16.05.2007   

Kaynak : AA

edit: Büyük harf kullanımı kurallar gereği yasaktır. Forum kurallarını okuyunuz.
BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

pAscAliAnUmut

Beyler ben eminim Toraman öyle bişey yapmaz bu balon haberdir o it tümerrr gibi değilll
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

@LAYINA GİDER

başka iş bulamadılar yazıyolar işte...

mertcan

herkesi
G.O.T.M. mi sandınız lan kolpa basın !!!

Simurg

toraman yapmaz öyle şey herkes kansız değil

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..