Ana Menü

İbrahim Toraman'dan Yalanlama

Başlatan naanreelburn, Mayıs 16, 2007, 14:05:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

carabobo

Peki abicim bu haberi yapan herif belli yani ilk haberi...Neden bi şekilde dava açılmaz bu adamlara ... Ne hakkı var bu adamların İbrahim Toraman'ı karalamaya... Allahtan biz neyin ne olduğunu biliyoruz da...
Bence kulüplerde sırf bu yalan haberleri kovalayan birimler olmalı...
BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

Delirdik

toraman değiLmiydi boş mukaveLeye imza atan ::)
sonra yönetim bunun karşıLığında yükLü bir miktarLa sözLeşme yeniLenmişti.

yanLış mı hatırLıyorum ya ?
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

mertcan

aslında o habercileri tutup benzeteceksin bak bir daha yapıyorlar mı en büyük ceza da bu olur zaten...

unicorn

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 16, 2007, 14:28:06
Toraman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.
Ayrıca parada gözü olsaydı gelen teklifi geri çevirmezdi 2 ay önce
Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 16, 2007, 14:41:25
Ben Toraman'a kefilim...
Her türlü!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

yuNuS1903

toroman g,itmez beşiktaşlı oo balon haaber olduğu belli

csdenis

Toraman delikanlı adamdır.Beşiktaş kaptanıdır.Böyle bir şeyin ihtimali bile  olamaz.!!Ayrıca askerliğini de yapmıştır!! ;D

Anti-Timsah

Anarchy*

naanreelburn

BEYLER BİZİM BU SENE ŞAMPION OLMAMIZA EN BÜYÜK ENGEL KOYANLAR ALİ BABA ÇİFTLİĞİNDEN BESLENEN İÇİMİZDEKİ SARKIK ESKI KAFA İHANETÇİ ADI BJK RUHU SATILMIŞ MEDYADIR

2 dia 2 muerto

İnsanlar bu haberi yayınlarken utanmalı bence!

Doktor

İbrahim Toraman Beşiktaşımıza en az 10 sene kaptan olarak hizmet edecek maksat ortalıgı bulandırmak biz onu seviyoruz ve güveniyoruz delikanlı adamdır...

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CHEm !

Bu sabah 10.00'da arkadaşlarıyla kahvaltı yapmak için Kartepe'ye gittiğini vurgulayan Toraman, "Sanırım birileri reklam için beni kullandı. Bu olayın tek açıklaması bu; kullanıldım" dedi...

Kahvaltı yaptığı yere Ali Koç'un ya da başka bir Fenerbahçeli yöneticinin kesinlikle gelmediğini vurgulayan Toraman, "Bunlar çok ayıp... Sanırım birileri benim kahvaltı olayımı kullanıp, böyle bir haber yaydı... Birileri kendi söyledikleri yalana inanıp bizi kullandılar... Sadece arkadaşlarımla kahvaltı ettim ve hiç bir şekilde Fenerbahçeli hiçbir yöneticiyi görmedim ve görüşmedim." şeklinde konuştu...

Milli futbolcu Beşiktaş'la sezon başında sözleşme yaptığını ve 3 yıllık imza attığını da hatırlatıp, her hangi bir kulüple transfer görüşmesi yapmasının mümkün olmadığını vurguladı ve şöyle dedi:

"Uyduracaklarsa başka bir yalan uydursunlar. İnanılmaz kırgın ve kızgınım. Kullanıldığımı düşünüyorum. Bunu yapana yazıklar olsun..."

Maraton.com.tr
Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

toraman yapmaz öyle şey kolpa basının işi yine

BJK_06

kimler yalanlama yaptı kimler gitti...