Ana Menü

Yönetime tepki artıyor

Başlatan eRe, Mayıs 15, 2007, 13:05:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Taraftarlar, Bursa deplasmanına gitmeyen Yıldırım Demirören ve yönetimi protestoya hazırlanıyor

Beşiktaş, Bursaspor'a 3-0 mağlup olup şampiyonluk şansını yitirirken başarısızlık Yıldırım Demirören yönetimine kesildi. Maç sonrasında Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde Tigana'nın arabasını yumruklayan taraftarlar, internetteki forumlarda da yönetimi istifaya davet etti. Daha önce, "Bursa'da takımımı yalnız bırakmayacağım" diyen ancak yurtdışına çıkan Demirören'e futbolseverler, "Avusturya güzel miydi Başkanım?" diye yazarak tepki gösterdiler.

İsyan hazırlığı var

Yönetime büyük tepki gösteren taraftarlar, "Göğsünü gere gere Bursa'ya gidemeyen Başkan, İnönü'ye de gelmesin", "Gönlünden Samet Aybaba geçen yöneticilerinizi de alın, gidin", "Süleyman Başkan, bizi affet. Sensiz düştüğümüz duruma bak" ifadeleriyle isyan ettiler. Sezonun, İnönü Stadı'ndaki son karşılaşması olan Ankaraspor maçında yönetime büyük tepki verilmesi bekleniyor. Bilindiği gibi Sivasspor mücadelesinde de ciddi bir protesto yaşanmıştı.

Kaynak: Fanatik
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

çarşı_57

ya değmez bence ya daha önce neler yaptı bizim için keşke son bi jest daha yapıp alkışlansalar ama zor gibi
öLüM-YaŞaM...hoLiganıM beN, duvaRa yAzı yazaN, anarşiNiN A'sıNı yapaN,

BeşiKTaŞ diE saĞa soLa saLdıraN ÇaRŞı AŞıĞıYıM uLaNN

Dem@

çarşı_57

adım gibi eminim yakında bomba fener DROGBa ile anlaştı die yazıcak
öLüM-YaŞaM...hoLiganıM beN, duvaRa yAzı yazaN, anarşiNiN A'sıNı yapaN,

BeşiKTaŞ diE saĞa soLa saLdıraN ÇaRŞı AŞıĞıYıM uLaNN

Delirdik

artsın artık yaa
coLa turka geLdi isime çıt çıkmadı
iLerde seçim var ne istifası dediLer bekLeniLdi
şampiyonLuk kovaLıyoruz deniLdi bekLeniLdi

herşey gitmişken neyin sabrıdır daha ?
isim satıLıyor baskete yatırım yok
başkanın, kendisinin yönettiği kuLübün kendisine dağ gibi borcu var. Ne kadar normaL bir durum değiL mi ?
hentboL hariç nerede başarı yakaLandı.

tribünden niye dur deniLmiyor
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

2 dia 2 muerto

Sabır taşı çatlayalı çok oldu!
Yapıştırmak istedik olmadı artık yeter ulan1

mertcan

gitsin artık bu yönetimin şimdiye kadar arkasında durdum ama istemiyorum artık hiç  birisini

ne celal kolotu ne başkanımızı

gitsinler artık !!!

melankolizm

Ortada Yöneten YOk ki Bir Yönetim Olsun

İstifa Edin Beşiktaş'ımızdan Çekin Ellerinizi Yıldırım Demirören

Adriano

Sayın Demirören'den gitmesini istiyenler de var istemeyenler de.. Ancak klüpten alacağı çok fazla bu bir gerçek..
Bu yüzden başkanımızın takımdan ayrılması çok zor gözüküyor..

Celal Kolot'a gelince ne zaman gazeteyi elime alıp spor sayfasını açsam, hep bir yerlere demeçler vermiş.. Yok röportaj yapmış, açıklamalarda bulunmuş.. Bu kadar fazla medyanın ilgi odağı olması hiç hoş değil.. Bazen yaptığı saçma sapan açıklamalar bir çoğumuzu çileden çıkartıyor..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

mertcan

zaten celal kolot fener camiasına özeniyor her gün demeç veriyor

beşiktaş yönetim kurulu üyesi isen ağır davranacaksın kardeşim yada

kaldıramıyorsan bu camianın ağırlığını gideceksin !!

bu DEMİRören artık klübü kendine bağladı para yönünden gitse bile klübü söker peşinden !!!

2 dia 2 muerto

Zamanında demirören meselesini bu forumda dile getirdiğimde başkasından para alacagımıza demirörenden alalım diyordunuz ama şimdi de demirören gitmez çünkü klübün borcu var diyorsunuz!
Celal Kolot'un nasıl yönetici yapıldıgını anlamakta güçlük çekiyorum.

mertcan

ben sana tepki verdiğimi hatırlamıyorum ???

yönetim hakkında daha fazla yorum yapmayayım

ağzımdan kötü bişey çıkar şimdi gerekszi yere nopost almayalım bu adamlar yüzünden...

keskinli

kongrede ciksaydi bi aday
niye cikmadi?
muhalefet yapmak en kolayi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin