Ana Menü

Tigana Erken Gitti....

Başlatan eRe, Mayıs 15, 2007, 12:24:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Yolun açık oLsun Jean Tigana...
Bölünür senin için uykular!

noumansız

FarkLı tarzı ve oyun anlayışı vardı. Heran acaba... dedirten bi futboL oynatıyordu yoLu açık oLsun...
BeşiktAŞK...

IL Capitano

ne erkeeni ya cooook ama cok gec kaldi..
ocakta gitseydi simdi sampiyonluk yasiyorduk..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

çarşı_57

olsunn bee vardır bundada bi hayırr
öLüM-YaŞaM...hoLiganıM beN, duvaRa yAzı yazaN, anarşiNiN A'sıNı yapaN,

BeşiKTaŞ diE saĞa soLa saLdıraN ÇaRŞı AŞıĞıYıM uLaNN

eRe

Tigana gözyaşlarıyla...
Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana'nın başkan Yıldırım Demirören ile yediği veda yemeği duygusal anlara sahne oldu. Başkan Demirören, Kandilli'deki evinde ağırladığı Fransız teknik adamla hem son kez bir araya gelmiş olacak, hem de takımın son durumu hakkında bir rapor alacaktı. Beşiktaş'a geldiği günden bu yana "Ben bilirim" tavırlarıyla dikkat çeken Tigana, başkana Türkiye'de yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı. Fransız teknik adamın, "Çok bunaldım. Üzerime çok gelindi. İş düzenimde daha önce böyle baskılı olaylar yaşamamıştım. İftiralara maruz kaldım. Benim yaptığım tek şey imkanlar ölçüsünde çalışmaktı. Gitmeyi çok düşündüm. Türkiye'de yaşadıklarımı unutmayacağım" sözlerini sarf ederken ağladı. Tigana'nın gözyaşlarından çok etkilenen Demirören'in, "Her şey için size çok teşekkür ediyoruz" diye konuştuğu bildirildi. Öte yandan dün takıma veda etmesi beklenen Tigana, Ümraniye'ye gitmedi. Futbolcularına yaptırdığı hediyeler yetişmediği için vedasını bugüne erteleyen Fransız hoca, Türkiye'den hafta sonu ayrılacak.

Kaynak : Sabah
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

celal1903_

teşekkürler şu yatalak fener ve gs varken şampiyon olamadık hermeçımızda bizi uyuttu parannın da kralını aldı gitti  helal olsun

keskinli

isteseydi kendini kovdurudu,gelecek sezonun parasinida alirdi
paragöz olmadigi kesinlesti simdi
bu medya oldukca,taraftarimizda bu medyadan bu kadar etkilendikce isimiz cok zor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

unicorn

Zaten tazminat falan istemeden sözleşmesini karşılıklı fesh etti de gitti.
Para sorunu yaratmadı
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

blackwhite--Pelin

GITTI ALLAHA SKÜR SONUNDA: BANA HERKEZ KZIYOR ÖYLE DIYORUM DIYE. LÜTFEN SIZ KIZMAYIN.

mertcan

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 17, 2007, 00:22:28
isteseydi kendini kovdurudu,gelecek sezonun parasinida alirdi
paragöz olmadigi kesinlesti simdi
bu medya oldukca,taraftarimizda bu medyadan bu kadar etkilendikce isimiz cok zor

abi zaten bunun altındaki sırrı anlayan işi çözer ...

2 dia 2 muerto

İşler yolundaydı
İlk başta işler yolunda gitti. Aslında öyle görüldü. Bu kez Fransız hoca 2 senelik nikah tazeledi. Ama şartlar çok ağırdı... Yılda net 2 milyon 300 bin Euro... Şampiyonluk halinde 750, ikincilik 400 ve üçüncülükte 100 bin euro prim. Türkiye kupası ise 150 bin Euro. Avrupa'da unutulmamıştı sözleşmede. 50 bin Euro'dan başlayan tur primleri 1 milyon 200 bin Euro ile UEFA'yı kazanmaya kadar uzandı. Şampiyonlar Ligi ise daha da abartılı. 150 bin Euro'dan başlayan gruplara kalma primi, şampiyonluk halinde 2 milyon Euro, toplamda ise 4 milyon 500 bin Euro'ya kadar varıyordu.

Bettoni'ye dikkat!
Richard Bettoni Tigana'nın eski menacerlik şirketinden ortağı. Bettoni'nin bir diğer ortağı ise Hırvat Stojiç. Yani Runje'nin menaceri. Bunların dışında alınan tek oyuncu yok. Elbette Tigana komisyon aldı, şu oldu bu oldu suçlamasında değiliz. Çünkü elimizde belge yok! Ancak bir hatır, gönül ilişkisi olduğu da aşikar. Zira bu durum kulübün en üst makamı olan Divan Kurulu'nda kongre üyesi Bayram Yağcı tarafından dile getirildi. Durum medyaya yansıyınca Ümraniye'de kalan Bettoni'ye yasak kondu. O günden beri Fransız ortalıkta yok.

keskinli

hocamiz suclayipta kanitlayamayanlar se refsizdir!
böyle sacma yazilari almayin buraya yeter artik!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

2 dia 2 muerto

Abi adam suclamıyor ki zaten!
Sadece aklında soru işaretleri var ve haklı adam!

mertcan

her soru işareti gerçek olsaydı eğer !!!

yeter artık tiganayı suçladığınız !!

Dem@

mertcan yenilgilerden tigana sorumlu kötü futbol oynanıyorsa tigana sorumlu ,saha içi disiplin yoksa tigana sorumlu,sahada yanlış oyuncu dizilimi gene tigana sorumlu,bize üst üste maçlarda 3 puan getirdi gide şak şaklamıyoruz bu adamı şampiyonluğa giderken alınan kötü galibiyette gene tigana sorumlu kim sorum lu olcak! ( yönetim,futbolcu) bunlarda dahil ama beşiktaşa serdar kurtuluş gibi bir futbolcu kazandırdı yaptığı herley için teşekkür ederiz yolu açık olsun deriz