Ana Menü

Taraftarlar ve Kolot

Başlatan eRe, Mayıs 14, 2007, 14:57:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Süper Lig'de Bursaspor'a yenilerek şampiyonluk şansını yitiren Beşiktaş, İstanbul'a üzgün döndü. BJK Nevzat Demir tesisleri önünde takımı 6 kişilik bir taraftar grubu karşıladı.Taraftarlar, tesislerden çıkışta futbolcuları alkışlarken, teknik direktör Jean Tigana'ya ise tepki gösterdiler.

Tigana, aracıyla çıkarken, bir taraftarın arkadan otomobili yumruklamaya çalıştığı görüldü. Taraftarlar bazı araçlara da tekme ve yumruk savurarak zarar vermeye çalıştı. Bu arada taraftarlar, kulüp futbol şubesi sorumlusu Celalettin Kolot'a da Bursaspor yenilgisi nedeniyle sitemlerini dile getirdiler. Kolot ise taraftarların tepkisine hak verirken, üzüntüyü taraftarlarla paylaştı.

Bursa Atatürk Stadı'ndan geniş güvenlik önlemleri altında polis ve jandarma eskortlarıyla yola çıkan Beşiktaş kafilesi, arabalı vapurla Eskihisar'a geçip, BJK Nevzat Demir Tesisleri'ne geldi. Bu arada Topçular Vapur İskelesi'nde basın mensuplarıyla görevliler arasında bir tartışma yaşandı. Takımı ve yönetimi taşıyan 2 otobüs, sıraya sokulmadan arabalı vapura alınırken, takımı izleyen basın mensuplarının araçlarının girişine ise izin verilmedi.

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

besiktasli taraftara besiktasin hocasini tekmelemek yakismiyor
ne kadar basarisiz olursa olsun,besiktas hocasina kimse el kaldiramaz
daha dün aurellio kinayanlar,simdi nasil hocamiza fiili saldirida bulunabilirler??
bu hareketi yapani veya yapanlari kiniyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Anarchy*

bence bı besıktaslının bunu yapmaması gerekıyodu yakısmaz besıktaslıya!

carsi52

Keskinli abimizin dediği çok doğru kimse beşiktaş t.d el kaldıramaz sonuçta şuanda beşiktaşın hocası.
Bölünür senin için uykular!

Rammos

Çok doğru Hçbie oyuncumuza yada hocamıza böle bir sakdırı kabul edilemez olayı yaapanı yada yapanları kınıyorum. acımız büryük ewt hepimiz çok üzgünüz ama Bu tip hareketler bize yakışmaz..
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

Doktor

Kimsenin kimseye saldırmaya kufur etmeye hakkı yok yakısmamış bu hareketler açıkçası...

isyankar_ÇARŞI

BJK*liye yakışmaz. yenince omuzlara yenilincede ayaklar altına almamalıyız. biizm farkımız var diğerlerinden...
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK...AMA çok üzüldük...
duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

2 dia 2 muerto

Sinirlerine hakim olamayan beşiktaşlı taraftarlar bunu yaptı elbetteki davranışı kınıyorum ama zamanında J'e taime Tigana diyen taraftar işte böyle de yapar!

unicorn

3-5 kişinin yaptığını büyük bir zümreye mal etme bence Faruk...
Bütün kapalı j'e taime Tigana demişti zamanında
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

2 dia 2 muerto

O 3-5 kişinin kapalıdan olmadıgı ne malum!

unicorn

Malumla konusursak çok şey değişir. Ne malum fenerli olmadığı derim bende sana...

+o kişiler diyelim ki kapalıdan kapalıya giren o kadar çok insan var ki artık
450 ytl kombineye veren herkes girebiliyo

İnsanlara kendi fikirlerini empoze edemiyorsun sonucta herkes bireydir ve kararını verir. Beyaza bile kara diyen insanlar var
O kişilerin yaptıgını butun kapalı tribüne ya da Beşiktaş taraftarına mal etmek çok yanlış bence

mertcan

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 14, 2007, 17:35:52
besiktasli taraftara besiktasin hocasini tekmelemek yakismiyor
ne kadar basarisiz olursa olsun,besiktas hocasina kimse el kaldiramaz
daha dün aurellio kinayanlar,simdi nasil hocamiza fiili saldirida bulunabilirler??
bu hareketi yapani veya yapanlari kiniyorum
bende aynen sana katılıyorum abi

rüştüyle dalga geçerken düştüğümüz durumlara bakın !!!

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 17, 2007, 12:17:47
Malumla konusursak çok şey değişir. Ne malum fenerli olmadığı derim bende sana...

+o kişiler diyelim ki kapalıdan kapalıya giren o kadar çok insan var ki artık
450 ytl kombineye veren herkes girebiliyo

İnsanlara kendi fikirlerini empoze edemiyorsun sonucta herkes bireydir ve kararını verir. Beyaza bile kara diyen insanlar var
O kişilerin yaptıgını butun kapalı tribüne ya da Beşiktaş taraftarına mal etmek çok yanlış bence
Kapalıda 3-5 kişinin tuttugu bir pankartıda tüm kapalıya mal etmek te yanlış o zaman!

unicorn

O pankartı oraya kimlerin getirdiğini kimlerin yaptıgını/yaptırdgını bililyor musun Faruk?

2 dia 2 muerto

Bilmiyorum!
Kim ya da kimler yaptırdı!