Ana Menü

"Samet Aybaba olsun"

Başlatan eRe, Mayıs 14, 2007, 13:51:16

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Doktor

Samet Aybaba gibi Beşiktaşa 20 yıldan fazla emegini vermiş vede senelerce kaptanlıgını yapmış ayrıca çokta başarılı bir teknik direktoru istemeyenlere şaşırıyorum açıkcası bide Samet Aybabanın 2 tanede Türkiye kupası var Trabzonsporla,Sıradan yabancılara verdigimiz milyon Eurolar Dolarlar yetmedi galiba..!!!

keskinli

doktor cok begendim yazini sana kocaman bi rep :alkis
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

kaan_kadirr

arkadaşlar tam isabet olur samet aybaba inş o olur inanın o an bu beşikytaşımız şahlanır

NoPasaran

Bence çok büyük hata olur.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Doktor

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 14, 2007, 23:11:23
Bence çok büyük hata olur.
Yorumuna ve fikrine tabiki saygı duyuyorum ama bari neden çok buyuk hata olacagını yazsaydın, nedeni bazı taraftar gruplarının Samet Aybabayı sevmemesimidir acaba oyleyseki vah Beşiktasımızın haline....

2 dia 2 muerto

Samet Aybaba başka bir takımı çalıştırırken Beşiktaşla berabere kaldıktan sonra Beşiktaş sıradan oldu dedi bu yüzden tepki çekmişti yani Sameti bu takıma emanet etmezler.

IL Capitano

evet , heralde o zamanlar trabzondaydi,
yanlis hatirlamiyorsam, Besiktasin ahi gitmis vahi kalmis gibi birseyler zirvalamisti.

Alıntı yapılan: Palermo! - Mayıs 15, 2007, 07:06:43
Samet Aybaba başka bir takımı çalıştırırken Beşiktaşla berabere kaldıktan sonra Beşiktaş sıradan oldu dedi bu yüzden tepki çekmişti yani Sameti bu takıma emanet etmezler.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

çarşı_57

ya Luce gibisi varken benim kalbinden önce Luce geçio
öLüM-YaŞaM...hoLiganıM beN, duvaRa yAzı yazaN, anarşiNiN A'sıNı yapaN,

BeşiKTaŞ diE saĞa soLa saLdıraN ÇaRŞı AŞıĞıYıM uLaNN

keskinli

Alıntı yapılan: Palermo! - Mayıs 15, 2007, 07:06:43
haksizmiydi?biz taraftar olarakta ayni seyleri yazmadikmi buraya?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

AsA

Bence samet aybaba hazir degil.. Besiktas'in t.d yapacak kabiliyete daha ulasamadi..

Doktor

Yalnız evet bu lafı dedi dogru ama takım için konustu klup için degil cokda dogru demişti fenerden gsden yollananların tolandıgı Beşiktas takımına muthiş bir takımdı denilebilirmi...Ona bakarsanız Sinan Engin abimizde beşiktasa köy takımı gibi oynuyor demişti...

1903bjk

önce lucescu diyorum türkiyeyei vede bizi iyi tanıyor olmazsa paul le guen
FORZA BEŞİKTAŞ

çarşı_57

ya eğer bi yabancı hocaysa Luce den başkasını pek istemiorum
öLüM-YaŞaM...hoLiganıM beN, duvaRa yAzı yazaN, anarşiNiN A'sıNı yapaN,

BeşiKTaŞ diE saĞa soLa saLdıraN ÇaRŞı AŞıĞıYıM uLaNN