Ana Menü

"Samet Aybaba olsun"

Başlatan eRe, Mayıs 14, 2007, 13:51:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, sezon sonunda görevini bırakacağını açıklayan teknik direktör Jean Tigana'nın yerine, yerli bir teknik direktör getirilmesini arzu ettiğini, kişisel tercihinin de Samet Aybaba olduğunu söyledi.

Levent Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımı ve ülkeyi tanımayan yabancı bir teknik direktörün zaman ve puan kayıplarına neden olacağını belirterek, ''Benim kişisel görüşüm yerli teknik direktörün takıma daha faydalı olacağıdır. Beşiktaş'a sporcu olarak hizmet vermiş, oyuncuları tanıyan, Beşiktaş camiasının yapısını bilen Samet Aybaba'nın da bu konudaki en uygun isim olduğunu düşünüyorum. Aybaba'nın faydalı olacağına inanıyorum. Kişisel tercihim Samet Aybaba'dır, ama teknik direktör konusunda nihai karar başkanımız ve yönetim kurulunundur'' diye konuştu.

Samet Aybaba'nın zaman zaman siyah-beyazlı camia içinden eleştiriler aldığının hatırlatılması üzerine Erdoğan, ''Samet, işini ciddiye alan, düzgün bir adam. O sebeple bazılarına hoş gelmiyor. Ben camia içinde Samet'e bir tepki olduğunu düşünmüyorum'' dedi.

-TIGANA'YA TEŞEKKÜR-

Erdoğan, sezon sonunda görevi bırakacak olan teknik direktör Tigana ile ilgili olarak da ''Tigana, Türkiye'ye ve Beşiktaş'a zaman zaman uyum sağlamakta zorluklar yaşadı, ancak bütün bunlara rağmen Beşiktaş'a 3 kupa kazandırmıştır. Kendisine bundan sonraki yaşamında başarılar diliyor ve bize yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.

-''SUÇLAMALARIN YERİNDE OLMADIĞI ANLAŞILDI''-

Fenerbahçe'nin 2006-07 sezonunu şampiyon olarak kapamasına da değinen Erdoğan, bu konuda şunları söyledi:

''Fenerbahçe yöneticilerinin bugüne kadar değişik şekillerde yapmış bulundukları suçlamaların yerinde olmadığı anlaşılmıştır. Bu tip konuşmalarından dolayı pişman olduklarını düşünüyoruz. Bu davranışların, tüm Fenerbahçe camiasına ait olmadığına inandığımızdan şampiyonluklarını kutluyoruz.''

-''BEŞİKTAŞ'I BAŞARILI BULUYORUM''-

''2006-07 sezonunda Beşiktaş'ı başarılı buluyorum'' diyen Erdoğan, şöyle devam etti:

''Türkiye'de önemli 2 kupadan birini aldık. Ligde ikinci durumdayız. Bir sürpriz olmadığı takdirde, ligi ikinci bitirip Şampiyonlar Ligi'ne katılacağımızı düşünüyorum. Gönlümüz iki kupanın da kazanılmasını istiyordu. Şanssızlıklar ve yapılan yanlış suçlamalar nedeniyle buna ulaşamadık. Önümüzde büyük hedeflerimiz var. Yeni gelecek teknik direktör ve takıma yapılacak bir kaç transfer ile çok iyi hedeflere ulaşacağımız tartışmasızdır.''

-BURSASPOR MAÇI-

Son olarak Bursaspor maçına değinen Erdoğan, sözlerini şöyle tamamladı:

''Rakibimiz küme düşme hattında olduğu için maça asıldı. Bizde ise sakat ve cezalı futbolcu çoktu. Bu nedenle de beklemediğimiz bir skorla karşılaştık. Ayrıca yapılan küfürlü tezahüratları ve hakaretleri Bursa halkının ve taraftarlarının tasvip etmediğine, bu kötü davranış içinde bulunanların da pişmanlık duyduğuna inanıyorum.''

Kaynak: AA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Brestgerfich

http://s1.bitefight.net/c.php?uid=119554

bursalilar mı pişmanlık duyacaklarmış? anca biz pişman ederiz onları!!!

bahane de aramasınlar 3-0ın bahanesi olamaz.

Samet aybaba da geLmesin Beşiktaş'a.. ya M.Denizli ya da Lucescu ki ben Lucescu geLmeLi..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

Timurlenk

sen ummaya devam et helal olsun sana ve seni bu yönetime sokana

keskinli

samet aybaba konusunda hemfikirim
samet aybaba bu isin altindan kalkabilir
besiktasta yillarca kaptanlik yapti,hemde hakkiyla
uzun yillardan beride hocalik yapiyor
türkiyeyi,ve türk futbolculari iyi taniyor,en önemlisi besiktasi taniyor,besiktasi hissedebiliyor
insaallah samet kaptani secerler
haketti artik besiktasta hoca olmayi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Brestgerfich

Bilmem nasıl olur ama denemeye vaktimiz yok..

keskinli

yabanci hoca gelirse,yeniden deneme tahtasina dönecek
bence yerli hoca

Anarchy*

ben lucescuyu ısterım vallahı

carsi52

Yabancı hoca gelirse lucescu gelsin başka biri gelecekse gerek yok türk bir hoca gelsin.
Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 14, 2007, 17:40:33
yabanci hoca gelirse,yeniden deneme tahtasina dönecek
bence yerli hoca

tanıdık biri geLse :D mesela........ :)

alper_1903

luce gel bize 100.yili hatirlat
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

melankolizm

İnşallah Gelecek Samet Aybaba .

keskinli

alper_1903

positif görelim olayi :)

101.yilda bas aktör luce degil cem papilaydi zaten
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

keskinli

Alıntı yapılan: alper_1903 - Mayıs 14, 2007, 18:13:52
positif görelim olayi :)

101.yilda bas aktör luce degil cem papilaydi zaten
hocanin sucu yokmuydu hic?