Ana Menü

Jean Tigana

Başlatan onur_28, Mayıs 13, 2007, 21:00:14

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dem@

inanın maçı bile izlemedim gidiyor nede olsa gider ayak kaydırdı bizide bişey demiyelim tepkimiz hep forumda kalıyor

allen ıverson

ADAM GELDİ 1.5 YILDIR Bİ ÇİZGİ ÇEKTİ DEFANSA İŞİ Bitirdi...Küçük düşünüyo fener maçına çıkıyo trübünler tıklım tıklım şanpiyonluga inanmış seyirci,adam kendi sahasında oynuyo 6 puanlık maç neden korkuyo anlamadım tek forvet çıkıyo....bazı futbolcularımızın kapesitesinin hepimiz farkındayız ama bu hocanın küçük düşündügünü hepimiz EZİKBAHÇE maçında gördük... :kart

onur_28

ankara macında son oldugu icin blki cagırıp alkıslayanlar olur ama parmagımı kıpırdatmam takımımı 90dakika alkıslarım ama bu adam benm psikolojimi bozdu yaaa ii deglm artık... :allaalla :allaalla :allaalla
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

keskinli

az cok emegi gecmistir
serdari kazandirmasi cok önemli mesela
seyirciye ragmen buragida kazandirmistir besiktasa
seyirciye ragmen runjeyide kazandirdi
3 kupada kazandirdi
sagolasin tigana hoca tüm emeklerin icin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onur_28

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 14, 2007, 00:26:53
az cok emegi gecmistir
serdari kazandirmasi cok önemli mesela
seyirciye ragmen buragida kazandirmistir besiktasa
seyirciye ragmen runjeyide kazandirdi
3 kupada kazandirdi
sagolasin tigana hoca tüm emeklerin icin

burak serdar runje yetenekleri belli olan oyuncular 3kupaya gelince emin ol abi takımın basında sende olsan alırdın onları kendimizi gctim rakiplerimizin en kötü donemleri en az 15 puanla sampiyon olması lazmdı...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

eyup1903

allen ıverson

Fikirlere saygım varda kardeşim serdarı gördük mü hiç kendi yerinde belki burdakinden daha yaralı olucak...Seyirciye ragmen BURAK diyosun çok yetenekli ama beşiktaşda oynadıgının farkında degil.ali tandogana bi kere şansa vermedi bu adam sag açıkta ibrahim akını düşünmedi bile gökan zan sakın diyodu..ricardinho seviyorum ama bir sergen asla degil sergende de çok koşmuyo delgado diye bi adam var koskoca lig 3 maç deplasmana gidiyo..tuhaf :bayrak: :alkis

eRe

bugun ustumuzde bulunan fenerın antrenoru ve suan 2.mucadelesı verdıgımız gs nın antrenoru ıstenmeyen adam ılan edıldıyse ve basarısız bulunuyorsa tıgana da basarılı degıldır bence
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Allah askina biraz gercekci olun ya
fenerin kadrosuna bakin bide bizim kadroya
bu kadroyla ilk 3 bile basaridir
kadroyu kendi kurdu diyeceksiniz ama ne kadar malzeme o kadar helva
ayrica aldigi oyuncularin cogu gelecegin besiktasidir,ileride tigana hocaya cok tesekkür edecegiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

allen ıverson

Bütün kurumlarımızla dalga geçiyo ali gültüken bugün hakeme itiraz edecek onu eliyle geri itiyo ben varken sana ne oluyo diye,nobre tamam çalışıyo çabalıyo ama olmuyo topu ayagında tutamıyo depar atamıyo adam geçemiyo ama hep ilk 11 son 3 maçtır bobo gibi adamı ikinci yarı alıyo alsa bile sol açıkta oynatıyo..çıldıracam yaaaaaaaaaaaaaa :oklava

eyup1903

bence bize bi şey vermedi bu kadroyu luce ye versydik şimdi eğleniyorduk sokaklarda

allen ıverson

Ya kardeşim tamam adamlar para harcamış ama senin eline fırsat geçmiş arandaki fark 2 puana inmiş...hayati 4 hafta kalmış adam açıklama yapıyo frransız dergisine bırakıcam sezon sonu diye....böyle şey görmedim

allen ıverson

Ya bide devamlı 3 kupa aldım türkiye kupası beşiktaş için başarı degildir....Bunu biri ona anlatsın Beşiktaş için tek başarı şanpiyonluktur..

eyup1903

ayrıca bu kadar para harcandı avrupa da başarı beklendi gruptan bile çıkamadık uefa da

eRe

runje--serdar bence runje
gokhan zan,ıbrahım toraman -- edu lugano  bence gokhan ve ıbo(mıllı takımın defansı)
ıbrahım uzulmez -- umıt ozat bence deli ibo
alı tandogan -- serkan  tartısılır?
rıco -- alex bence rico
serdar burak delgado-- tumer aurelıo appıah bence fener daha ıyı burda
bobo nobre -- kezman tuncay -- bence esıt guclerde

sole bı baktıgımızda fenerın kadrosu ahım sahım ıyı degıl bızden...ama 6 puan onumuzdeler
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi