Ana Menü

Muhammedden Tokat Gibi Cevap

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 13, 2007, 11:30:17

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Öncelikle sunu belirtmek isterim ki.Galiba stadum programında bulunan insanların gazına geldim.

Alex muhammede imzalı formasını gönderdi ama muhammed formayı kabul edip ' Ben sadece neden sevinmediğini sormak istemiştim Alex iyi futbolcu ama formasını istemiyordum gönderdiği için teşekkür ederim benden bu formayı giymemi istediler ama reddettim ben beşiktaşlıyım hep de öyle kalacagım ' diye cevap verdi.
Valla helal olsun sana Muhammed!

2 dia 2 muerto

Muhammed açıklama yapıyor ama bizim kolpa basın muhammed alexin formasını istiyordu muradına ulastı diye haber yapıyor.

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi sonrasında Alex'ten forma istemeye çekinen geleceğin yıldızı Muhammed Demirci muradına erdi!

Sarı-Lacivertliler'in Brezilyalı yıldızı imzalı formasını takım arkadaşı Uğur Boral aracılığıyla Mami'ye gönderdi. Beşiktaşlı olduğunu hatırlatarak söze başlayan Muhammed Demirci, "Ben Beşiktaşlıyım, hep öyle kalacağım. Ancak Alex'i de çok beğeniyorum. Benden bu formayı giymemi istediler ancak kabul etmedim. Çünkü Beşiktaş'ın lisanslı futbolcusuyum. Formayı hep saklayacağım" diye konuştu.

Kaynat:Kolpa Fanatik

mertcan

bıktım artık bu fanatik in palavralarından...

2 dia 2 muerto

Ya adam ben sadece neden üzgün oldugunu öğrenmeye calısıyordum diyor
Ulan ben beşiktaşlıyım Alexin formasnı napıyım ama gönderdiği için teşekurler diyor.
Bizim kolpa basın o kadarcık cocugu karalamak ıcın malzemeyı ıyı degerlendırıyor.

mertcan

dedim ya türk medyası artık bitmiş

nereye nasıl saldıracaklarını bile bilmiyor adamlar...

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

ist.hatirasi/3-4

basında bi yerde haklı haber yok kardesim salla sallıyabildigin kadar bi z ne henryler ne crespolar ne zlatanlar gorduk oralarda bu hiçD:D:D:D:D:D:D:D:D
YÖNETİM İSTİFA !!!

Adriano

Helal Mami.. İyi kapak yapmışsın..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Anarchy*

TurkishTank

yaa basin dedigin imla hatasi yapmamasi lazim bi kere...ben kac defa yazim hatalari goruyom bu basinda... o yuzden guvenilir oluyo zaten :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

unicorn

O haber Fanatik'ten bu haber nerden?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

nbacem

FANATİK - FOTOMAÇ İkiside yıllardır Beşiktaşı kötülemekten vazgeçmedi..TEk amaçları var fenerlileri sevindirip gazete satmak ve beşiktaşlıları sinirlendirip gazete satmak.. hepsi bu ..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

keskinli

basinin doldurusuna gelmeyin
dikkatli olun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

helal olsun muhammede ancak burası olmasa basının bunu hıc yansıttıgı yok nedense !!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

unicorn

Bu haberin yalan olmadığını nerden biliyorsunuz?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !