Ana Menü

Kasetler Luce De (Lucescu Tek Konu)

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 13, 2007, 02:17:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

ya ben luce diyorum ama paul le guen de çok iyi bi td. ama nebilim çok para istemiş lucede uçmuş... yani ama bence ben inanmıyorum ya ama size söyleyim bjk nin td. kesin yabancı olacak ...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Timurlenk

lucescu shaktar dan aldığı 3.5 milyon eurodan daha az bir paraya gelmeyeceğini söylemiş.
listede hector cuper varmış.eğer yabancı antrenörlerle anlaşılamazsa samet aybaba ismi ön plana çıkacakmış.

Anarchy*

ya gelsın luce be sevıyoruz senı luce!

DIABLO

bence yalan haber luce 5 milyon euro isteyecek zannetmem
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

IL Capitano

arkadaslar,
t.d. olarak basimiza sameti getirmeye calisan basinin yalan haberleri bunlar!!
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

samet hoca senin askerlik arkadasinmi?
besiktasa bu kadar hizmeti gecmis sahislar hakkinda biraz daha saygili olsak nasil olur?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 18, 2007, 10:26:09
besiktasa bu kadar hizmeti gecmis sahislar hakkinda biraz daha saygili olsak nasil olur?
Abi yönetimden bir kaç isim samet hocaya sıcak bakmıyor cunku samet hoca baska bir takımla beşiktaşla berabere kaldıktan sonra beşiktaş ruhu felan kayboldu dedi bu yüzden pek istenmiyor ama gelirse başarılı olma şansı var mı bilemem!

IL Capitano

öyle bi soruya,hayir cocukluk arkadasim diye bi cyp  vermek lazim ama neyse
zalad,alpay,feyyaz neyse samette benim icin odur, Besiktasin basina gecmesine cok karsiyim, bu adam en
son hangi takimi calistirdigin ben hatirlamiyorum, ayrica Carsinin samete karsi oldugunu duymayan kalmadi,
islerin basindan yanlis gidecegi belli , bi beraberlikte yiyecek kufuru, zamaninda ileri geri konusmadan önce dusunecekti
biraz, insanlarin agizinda bazi cumleler cikmadan önce kelimeleri tartmasi gerekir, onun icin samete
HAYIR....kardes yardimiyla basinda belli bir ortam yardimi yaratmakla ,Besiktasin basina gecilmez..
o gelecegine yuz defa Denizli gelsin daha iyi..

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 18, 2007, 10:26:09
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

sameti kesinlikle alpay,feyyaz hele hele zaladla ayni kefeye koyan besiktasin tarihini bilmiyor demektir
macmi satti?takimimi satti?para icin rakipleremi gitti?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

samet bizi satmadı ama beşiktaşın başına geçmeyi hakedecek bişeyde yapmadı ona kapımız kapalı luceyi istiyoruzzz

besiktas_ulan_41

ya felix magathı düşünüyorlar tabi gelse iyi olur ama gelmez ayrıca luce 5 istemişse magath kaç ister Allah kerim:D
GEREKİRSE YAKARIZ....!

besiktas_ulan_41

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 18, 2007, 14:17:46
samet bizi satmadı ama beşiktaşın başına geçmeyi hakedecek bişeyde yapmadı ona kapımız kapalı luceyi istiyoruzzz
diyosun kardeşim ama diğer teknik direktörler ne yaptılar beşiktaşın başına geçmek için samet aybabadan iyi t.d mi var ya adam baba bence gelsin
GEREKİRSE YAKARIZ....!

carlito1903

sende doğru söylüyosun aslında bizim takımın başına beşiktaşı hakedecek çok az hoca geldi

ist.hatirasi/3-4

sadece luce!!!

sahada kac yabancı olması gerektigini bilmeen bir adam degil...luce olmadan avrupada bi basarı yakalıyamayız...tiganaya verdiler luceyemi vermiolar
YÖNETİM İSTİFA !!!

Asya Kartalları

lucescu nun 5 milyon dolar istediğini hiç sanmıyorum. o kadar paragöz olsaydı; Beşiktaş tan ayrılırken alacaklarını stad yenileme çalışmaları için klübe hibe etmezdi