Ana Menü

Denizli'yi istemiyorum..

Başlatan bilen19, Mayıs 12, 2007, 01:00:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bilen19

lutfen arkadaslar Mustafa Denizlinin BESİKTASIMIZLA adının anılmasından cok huzursuz oluyorum bu adam BESİKTASIMIZA ne verebilir??

Timurlenk

iyide biz ne yapabiliriz ?

zaten sadece mustafa denizli değil hiç bir Türk antrenörle büyük ihtimal çalışılmayacak olduğu söylenmişti.

bilen19

cok basit kamu oyu baskisi yaraticaz forum sitelerinde dusunduklerimizi soylicez bi sekilde yonetimimiz, taraftarin Denizli hakkindaki dusuncelerini ogrenebilecek!!   

Timurlenk

haklısın bu takıma mustafa denizli uygun değil zaten şuanda görüşülme yapılmadığı açıklandı kulüp tarafından.
bence biraz daha bekleyelim herkesin görüşüde farklı olabilir yönetim zaten çoğunluğun istemediğimi bir kişiyi takımın başına getir konusunda hassas davranacaktır.

bilen19

tabi ben sadece bastan uyaralım kanısındayım. adamın adı besıktasla anıldıkca sınırlerım havaya kalkıyo! kardesım bılıyosun hersey besıktas ıcın!

eRe

zaten taraftar sıtelerınde yapılan butun oylarda sıralama yabancılardan olustu bu da en buyuk tepkı degıl mı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Kartalizmatik

bu basın varken bizde türk antrenörlerin başarılı olması çok zor
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Anarchy*

bencede sankı ne yaptı bu turk antrenorler basına ya

Çarþý Ulan !

başlıkta çok genel
istemiyorum yazabilirdin

Kartalizmatik

tigana bir türk olsaydı çoktan göndermişlerdi
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

NoPasaran

Denizli gibi hocayı zor buluruz ben size söyleyeyim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 12, 2007, 19:18:54
Denizli gibi hocayı zor buluruz ben size söyleyeyim
Abi sen Ertugrulu mu istersin Denizliyi mi?

bekartal21

hala ders almadınz mı ya rıza hocadan dolayı ertugrul diyosnz daha çok pişmesi lazım bence beşiktaşa gelmesi içinn..

denizli bence iyi hoca bn gelmesini isterim.. hem beşiktaşlıyım diyen  bi adam bu insan bence gelsinn
TRİBÜNCÜSÜN DEDİLER KIZ VERMEDİLER

2 dia 2 muerto

Haklısınız ama ne biliyim belki de hissi davrandım Ertugrul derken

bilen19

Denizlinin neresi iyi hoca be kardesim !!! ne taktigi belli ne amaci adam besiktasımıza gelince en buyuk hedefi ne olacak ? lig sampiyonlugu diger bi sene ne olacak eger kalırsa lig sampiyonlugu.. adamin vizyonu yok !!