Ana Menü

Denizli'yi istemiyorum..

Başlatan bilen19, Mayıs 12, 2007, 01:00:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rammos

Denizli hakkıda ne yazıyım bilmiyorum iyi hocamı değilmi bi fikrim yok başarılı olurmu bizde hiçbir fikrim yok  tek bildiğim G.S de Çalıştığında Oynadıkları uefa yarı finali.Merak ettiğim  şampiyon yaptığı halde Fenerbaçeden neden ayrıldığı veya kovulduğu
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

NoPasaran

Mustafa Denizlinin hocalığna laf atılması kadar enteresan bir olay yok..

Gömze hjoş gelen futbol,hücüm futbolu denince ülkemizdeki ilk akla gelen insanlardan..

Alman Jupp Derwall'ın yanında 3 sene Galatasaray'da yardımcı antrenörlük yaptı. 1987 yılında Galatasaray teknik direktörü olmuş ve aynı yıl lig şampiyonu yapmıştır. Aynı sezon milli takımlar teknik direktörü olarak atanmıştır. 1988-1989 sezonunda takımına Şampiyon Kulüpler Kupası'nda yarı final oynatmıştır.

1989-1990 sezonunda , Denizli Almanya ikinci lig takımlarından Alemannia Aachen ile çalışmış. Bir sezon sonra Türkiye'ye geri dönmüş ve tekrar Galatasay'ın başına geçmiştir. Takım 1990-1991 sezonunda Türkiye Kupası kazanmış ve 1991-92'de Kupa Galipleri Kupası'nda çeyrek final oynamıştır. 1994 ile 1996 yılları arasında Kocaelispor'u çalıştırmış ve daha sonra ikinci kez 2000 yılına kadar milli takımın başında bulunmuştur. 2000 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda, Türk Milli takımına ülke tarihinde ilk kez çeyrek final oynatmıştır. Fenerbahçe'yi 5 yıl aradan sonra 2000-2001 sezonunda lig şampiyonu yapan ilk ve tek Türk teknik direktördür. 2 sene sonra Vestel Manisaspor'a geçmiştir. 2004 yılında, Denizli İran'ın Pas takımını çalıştırmaya başlamıştır. İki kız çocuğuna sahiptir.Şu anda Persopolis takımını çalıştırmaktadır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 12, 2007, 19:18:54
Denizli gibi hocayı zor buluruz ben size söyleyeyim

Volkan abi o zamandan istiyormuş :D

Alıntı yapılan: bilen19 - Mayıs 12, 2007, 01:00:31
    lutfen arkadaslar Mustafa Denizlinin BESİKTASIMIZLA adının anılmasından cok huzursuz oluyorum bu adam BESİKTASIMIZA ne verebilir??

bu arkadaşa da şampiyonluk getirerek cevap verdi. :D

vay anasını ya 3 yıl önce
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Tolgahan_BJK

denizli Beşiktaş'a yaramaz. Yarayacaksa da yakışmaz... yakışmıyor...

"hücum futbolu oynatıyor" yorumları da çok gerçekçi olmuş :))

NoPasaran

Hücum Futbolu denince akla ilk gelen insan demişim..Bu konuda iddalıyım Denizli deyince herkes hücum futbolu derdi..

Ancak bu sene hücum yerine normal bi oyun seçti..Geçen senede böyleydi gerçi..

Savunma oynadığımızı düşünmüyorum ben..

Sorun hücum yada savunma oynamak değil. Sorun iyi takım olmakta güven vermekte ve MALESEF ŞU AN VEREMİYORUZ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

BEn Denizli denince hic aklima hucum futbolu gelmedi gelmezde, denizli nasil hucum futbol oynatmis anlamadim..

Fenerdeyken hic izlemedik sanirim Denizliyi, laf olsun diye Denizli hucum futbolu mu deniliyor,
yani neye dayanaraktan deniliyor, anlamadim ki..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Fenerbahçedeki İstatistiği bu ihsan..17 maçta kendi sahasında 55 gol atan bir takım herhalde hücum oynuyordur değilmi ?

Ancak buna göre demedim ayrı konu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

içerde 17 de 17 yapmış deplasmanda gitmiş
bizde inönüde böyle bi istatistik yakalasın açık ara şampiyon oluruz çünki deplasmanda da iyi sayılırız

CR7

:oha

içerde 17de17

yok abi anladıysam eğer harbi harbi biz kendimizi eğlendiriyoruz
desibel rekorları filan kırdık diyoruz ama takıma katkı?
ben fb maçını izlerken harbi deplasman dedim bizim maçta
hakemi etki altına almalar ıslıklamalar vs. vs.
çok iyi etkiliyorlar maçın sonucunu
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: L_James_23 - Nisan 28, 2010, 19:09:55
:ohaaa

içerde 17de17

yok abi anladıysam eğer harbi harbi biz kendimizi eğlendiriyoruz
desibel rekorları filan kırdık diyoruz ama takıma katkı?
ben fb maçını izlerken harbi deplasman dedim bizim maçta
hakemi etki altına almalar ıslıklamalar vs. vs.
çok iyi etkiliyorlar maçın sonucunu

Bunun stad yapısı ilede alakası var yiğit.Bizim stad çiftlik sahası gibi. Heryeri açık.

Saracoğlunun heryeri kapalı. Dışarı ile alakası yok taraftarların. Sanki alınan nefes stadtan dışarı hiç çıkmıyor gibi..

17 de 17 yaptıkları maçları netten izleyebilirsiniz.Andersonlu dönem, rapaiçli vs vs vs
Aşk bu Aşk !

volkanca.net