Ana Menü

lütfen okuyun

Başlatan kaan_kadirr, Mayıs 11, 2007, 22:10:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kaan_kadirr

İLKEZ  başlık acıyorum yarın bayan basketbol takımının maçı var dünki maçta küfüre hakarete maruz kalan dişi kartallara destek olalım  klavyeden degil trübünden destek verelim saat 18/Beşiktaş Cola Turka Bayan Basketbol Takımımız, 3-2 geride olduğu play off final serisin 5. maçında yarın (12 Mayıs) BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde Fenerbahçe ile karşılaşacak. Mücadele saat 18.30'da başlayacak.

Dün oynanan serinin 4. maçında rakibine mağlup olarak 3-2 geriye düşen Bayanlarımız, şampiyonluk şansını sürdürmek için yarınki (12 Mayıs) karşılaşmadan mutlaka galibiyetle ayrılmak zorunda. Siyah Beyazlılarımız, Akatlar'daki karşılaşmayı kazanırsa seriye tekrar eşitlik gelecek.
Bu durumda ligin şampiyonunu 15 Mayıs Salı günü Caferağa Spor Salonu'ndaki son mücadele belirleyecek...... VE ARTI MAÇ ÜCRETSİZ ARTIK GELİN DESTEL OLUN

carsi52

Çok gelmek isterdim ama mağlum orda yaşamıyorum :( keşke orda yaşasam gelebilsem.
Bölünür senin için uykular!

Dem@

aynı konuyu rıza arkadaşımızda açmış bulunmakda dediğin gibi klavyede destek veriyoruz ancak çünkü yaşadığımız şehir farklı inan orda yaşasaydım kaçırmazdım

http://kralcarsimedia.com/forum/index.php?topic=5630.msg118757#new

unicorn

Ben görmemiştim açtığını arkadaşın diğer branşlara açayım dedim...
Zaten lafım şehir dışında yaşayanlara ve İstanbul'da yaşayıp gelemeyenlere değil imkanı olup da gelmeyen gerçekten ayıp eder. Desteğe ihtiyacı var takımımızın.
Beşiktaş'ın bilye takımı bile olsa sonuna kadar desteği hak ediyor.Her zaman!!!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Dem@

ama biz rıza genelde bir futbol takımından ibaret olarak görüyoruz diğer branşlara o kadar ilgimiz yok bende dahil sanki diğer branşlarda değilde futbol olarak görüyoruz beşiktaş satranç da da birincilikde belki satranç takımı olduğunu bilen yok gibi dedim ya beşiktaş futbol takımından ibaret değildir her alanda her yerde var jimlastikçilerden bile bir haber okumadım ben daha ki aldıkları başarılar yazılmıyor bile ayıp ediyoruz

unicorn

Satranç takımına nasıl destek olucaz :)
Kartal şah şah şah :)
Şaka bi yana da Beşiktaş taraftarı futbol dışında kalan branşlara destek vermezse kimse vermez.
Voleybolda küme düştük biz yarım saat salondan çıkmadık üzüntüden ama maçta ne yönetici vardı ne bişey.
Ertesi gün resmi sitede düştüğümüzden bile bahsetmediler.
Biz burda mevzusunu yaptık günlerce...
Beşiktaşlı takımına sahip çık!

keskinli

haydi istanbul kartallari,takimi yalniz birakmayin
uzakta olanlarin gönülleride sizlerle
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Dem@

hayır bak onu yanlış anladın ben şatranç takımına destek verelim mevzusu yapmadım beşiktaşlıyım diyen ben çarşıyım diyen foruma yazanların çoğu bi şatranç takımınının bile olduğundan habersiz yönetim desteklemezse branşlarda sadece beşiktaşı futbol olarak görmesinler bu olay üzücü

unicorn

Tabiki de taraftarın da bilinçlenmesi gerekiyor.
Satranç konusunda şaka yaptım zaten :)

carlito1903

istanbulda olsak her türlü ama ruhumuz orda olucak....

melankolizm

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 11, 2007, 23:16:37
Satranç takımına nasıl destek olucaz :)
Kartal şah şah şah :)

:D :D

koptum ya :D.

İnşalah maçta olacağım .  forza Esra Erden -6

Timurlenk

abi o braxton'a uyuz oluyorum her topu elinden kaçırıyor.

gelmeye çalışırım

CHEm !

Esraya laf atan karşısında beni bulur ona göre :)
Allah kitap Beşiktaş

unicorn

Helal olsun size kızlar!
İnşaallah şampiyon olacağız.

Braxton en sonunda patladı :)
Ama maça Yasemin 5'te başlamalıydı :)
Tebrikler,teşekkürler kızlar...

candela14

ewt ya keşke bizde istanbulda olsak da maça gidebilsek , bn bide bursadayımm ...
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza