Ana Menü

Evanescence Geliyor... Bonus: Hayko Cepkin

Başlatan unicorn, Mayıs 11, 2007, 18:20:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nbacem

Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Simurg

aynı konser içinde kastettim ama nickelback gelse manyak bi konser olur

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gözzde_bjk

ya gelsın hepsı gelsın hep evanescencenın gelıp gelmeyecegını konusuoduk harıka oldu yaa bende dırek aldım bıletımı bı yandan gunler cabuk gecsın ıstıorum bıyandan oss offf neyse evanescence gelsın de...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ugur24

evanescence'nin kim olduğunu bilmiyorum ben..şöyle orhan gencebay bir halk konseri versede gitsek.. ;D

RCA

ya ne evanescence en iyisi r&b grupları gelsin ya aranızda hiç mi sewen yok r&b hip hop ben bayılıyorum ya 50 cent the game mims ludacris fatjoe yani sewen yok mu???
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

nbacem

Alıntı yapılan: delgadoO92 - Mayıs 14, 2007, 17:34:21
ya ne evanescence en iyisi r&b grupları gelsin ya aranızda hiç mi sewen yok r&b hip hop ben bayılıyorum ya 50 cent the game mims ludacris fatjoe yani sewen yok mu???

valla kardeş topiğe aykırısın...şahsen hiç sevemem rap,hip-hop peef... topiği karışitırmayalım evenescence ilgili konuşalım.. :ok
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Banucan

bende kaçırmam bu konseri yani inş. bi engel çıkmazsa konserdeyim
FEDA

Delirdik

Alıntı yapılan: ugur24 - Mayıs 14, 2007, 17:06:51
evanescence'nin kim olduğunu bilmiyorum ben..şöyle orhan gencebay bir halk konseri versede gitsek.. ;D

uğur yerLerdeyim oLM yaa
naptın sen :koptum
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ugur24

anlamam avril'den , evanescence'den falan.. ;D erkek adam hakiki arabesk dinler.. ;D varmı orhan gencebay gibisi ?

black_eagle_sefa

45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...