Ana Menü

BJK TV alt yazilari ve ilgimi cekenler

Başlatan [KralKartal], Mayıs 11, 2007, 18:12:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

İhsan abi şimdi yazdıklarını 3 4 gündür düşünüyorum.
Forza'ya üyeyse,yanında 3 4 tane fanatik diye nitelendirebileceğin arkadaşın varsa
hemen çArşı olunur.
Çarşı ....   gibi

Bu nedir ya ?
Çoluk çocuk oyuncağına döndü .
Kimse dur demiyecekmi ?
Daha ileri giderse artık semtlerdeki mahallelere kadar bölünecek bunlar.
Herkes kendi grubunun lideri olma derdinde.
Ciddiyim.Bunu abartmıyorum.
Çarşı yı sağlam temsil eden taraftar grubu olarak adlandırılan şehirlerimizde de bu böyle.Kendisi'nin lider olabilmesi için her türlü pisliği yapıyorlar
Tabi bunlardan Çarşı grubu büyüklerinin hiç haberi yok.
Çok yazık
HAYATTA BEŞİKTAŞ

alper_1903

cArsi arnhem diye bi sey varmi ya kiniyoruzz sizi ve artik bu sacmaliklari birakin lütfen mesajlarin sonuna carsi eki olmaz
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Çarşı

Çarşı bir ruhtur bu ruhu hissedenlerde bizdendir gayet açık bir söz!!! ama her kesimin kendine Çarşı demeside tabiki hoş değil duvara Çarşı yazarken dayak yiyen çocuklar oluyor sonra insanlar Çarşıyı dövdük diye geziniyor halbuki 17 yaşında üç beş genç dövdüler haberleri yok.
Bjk tv ye gelince karakartal forumdan başka izlediğim bir program yok alt yazıda Beşiktaşımıza ve Bizlere Küfür bile edildi şimdi olmuyor düzeltildi ben Bjk tv çalışanlarına kızarken konuyu açan arkadaşımın dediği gibi dünyanın en ünlü futbolcuların adını yazıp bunları al başkan diyen Beşiktaşlı kardeşlerimi görünce Bjk Tv çalışanlarına kızmama kararı aldım bizim içimizde böyle hayallerle yaşayan insanlar varsa rakiplerimiz birşeyler yapmış çok değil kızmam.
Arkadaşlar uyanın o yazdığınız futbolcular Türkiyeye sadece avrupada başarılı olursak bize rakip olarak gelirler veya parasız kalırlarsa tatile gelirler Rüyadan uyanın artık... unutmayın Beşiktaş messi veya ronaldinho ya yıllık 500 milyon dolarda verse messi Beşiktaşa şu anda gelmez belki yaşlanınca gelirler sorun para değil (zaten yok) sorun Türkiye ligi.

gordu87

geçen okudum bende..adam yazmış yaa sağa c.ronaldo sola messi ortaya ronaldinho defansa ferdinand teknik direktör de capello olursa beşiktaş şampiyon olur.. :D :D..abi nasıl yazarlar bunu yaaaaaaaaaaaaa
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

kartalnouma_21

biraz daha bilinçli olmaları lazım ya.. her mesajı yayınlamasınlar.. servet trensfer olmuş gitmiş bu gün bizim tv de alalım diye msj çekmiş adam

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

abi bide saçmasapan yazıyolar ronaldenyo falan sinir oluyorum yaa ;D ;D
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

Brestgerfich

sürekli msj geLiyo oraya.. anlamıyorum millette ne çok kontör war ya..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

@LAYINA GİDER

RONALDİNHO VE KAKA GELSİN DİOLAR ALLAHIM YAA

ugur24

çoğu gerçek düşüncelerini söylemiyo zaten..sırf yazdıklarının televizyonda gözükmesi için mesaj gönderenler var.. :)

Anarchy*

ne ınsanlar var yaw hayallerınınn pesınde kosuyolar kaka ronaldınho falan :D

Delirdik

forza eL koymuş oLaya, fiLitre oLarak bir arkadaş gönüLLü oLmuş.
onun onayı gerekiyor artık sanırsam ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CHEm !

geçen arkadaş resmini çekmiş
altyazıda tek reis sefa reis yazıyodu
Allah kitap Beşiktaş

GENCOL

hakiki  imanı 
    bulan kainata meydan okur.........