Ana Menü

BJK TV alt yazilari ve ilgimi cekenler

Başlatan [KralKartal], Mayıs 11, 2007, 18:12:00

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: CHEm ! - Haziran 07, 2007, 12:43:09
geçen arkadaş resmini çekmiş
altyazıda tek reis sefa reis yazıyodu

Alıntı yapılan: bagtfuub - Haziran 12, 2007, 13:24:51
http://img481.imageshack.us/img481/4458/dsc01898gu4.jpg evet renkdaşlarım resmi tv mzide böle şeyler olmaması gerek böyle olucaksa tv yi kaptalım kolpalık yaratmasın bunu göndeerrende elbet çok cesaretLİ bir yenildik şampiyonluk gitti neler oldu  helal olsun bunuda yaptılar :alkis :alkis
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Brestgerfich

geçende msj göndericektim artık isyan edicektim ya bi adam sürekli yabancı futbolcu öneriyo. kadro tamamen yenilendi,herkes yabancı oLdu takımda :D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Ç@RŞI_90

YAZANLARIN çoğu gsli kızlar kardeşmişiz benim için ömrümün sonuna kadar düşmanız  ç@RŞI  BALKES

ugur24

dünden önceki gün ronaldinho , terry ve kaka'yı alırsak eğer durdurulamayacağımızı söyleyen birisi vardı.. ;D

2 dia 2 muerto

Belkide en dogru yazıyı yazan bir arkadaş ama adını almayı unuttum .
' Başkan yıldız mı istiyorsun , eksik olan kanat neresi saü taraf o zaman Quaresmayı getir '
Helal bu adama :D

Brestgerfich

Büyük baskanım Beşiktaşımıza Bekcham'ı getirin O delgado'dan daha iyi futbolcu ayrıca saviola ve vierri nın bonservisleri de ellerinde.. alın futbolcular,uçursunlar takımımızı ...

Evet arkadaşlar şaka değil,bu msj gerçekten gönderildi... yaklaşık 1 saat önce falan okudum..

@LAYINA GİDER

kadroya bakın
1 dida
2 kaladze
3 terry
4 puyol
5 zidane
6 sergen
7 a.dursun
8 i.mansız
9 rico
10 tello
11 tuncay
bu kadro ile şampiyonlar liginde şampiyon olurmuşuz arkadaş yabancıları fazla atmış galiba bu beşiktaşlı olamaz valla çok gülüyorum
rezalet rezalet

Doktor

Harbiden yahu ne tuhaf mesajlar var ama o insanların belki gazete okuma(gerçi gözatma ;D) ve tv izleme imkanı olmuyordur onun için boyle seyler yazıyor olabilirler belkide gırgır olsun diyedir. :sigara

@LAYINA GİDER

Brestgerfich

bilmiyorum.. bazıları yalvarır gibi yazıyo.. Başkan lütfen al Ronaldinho'yu gibi :)

eyup1903

dün akşam yine saçmalıklar gördüm
ronaldinho messi kaka terry vs vs isimler yazıyordu
bunlar gerçek beşiktaşlı değiller arkadaşlar

Brestgerfich

eyup1903