Ana Menü

Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı,Alayınız Gelse Yıkamaz Şanlı Beşiktaş'ı

Başlatan mdc, Mayıs 10, 2007, 00:18:01

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

robinho

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 13, 2007, 02:17:11
abi dedin ya hani o BİZİM üzerimize gelmesin diye oda bizim derken modların üzerine gelmesin diye anladı herhalde ;D

Kardeşim 2 kişi konuşurken.....Neyse yani benim demek istediğim bu forumda biz sizli konuşmayın o kadar takım taraftarı takip ediyor....Bu seferde anlayamadıysan bişi yapamam takıl kafana göre!

Non Mollare Mai

Saygıyı Bozmayalım. Forum kuralları gereğince uyarı alabilirsiniz.

Saygılar.
edit

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

Konu dağılmış gitmiş ama ben aynen psiconic gibi düşünüyorum tam anlamıyla..

Türkiye Kupasını ben yaklaşık 5 senedir neredeyse beynimdem sildim. Kupada 2 takım elersen finale çıkıyorsun yalan mı?

Koskaca seneleri, kaybedilmiş şampiyonlukları her sene Kupa ile geçiştirmye iyi alıştığımızı düşünüyorum. Arkadaş demiş Kupa şampiyonmluklarını kimse hatırlamaz, doğruda demiş..Kupada istediğin kadar şampiyon ol herkesin aklında geçen sene Fenerbahçe şampiyon oldu diye kalacak insanların aklında..

Fenerbahçeyi kupadan elemiş olabiliriz yada Galatasaryı eleyen Erciyesi ama soruyorum size Kaç kişi Final maçını büyük bir heyecanla seyretti? Kaç kişi gol attığımızda çılgınca sevindi? Ben sevinmedim hatta açık konuşayım maçın belli bir bölümünü işim nedeni ile seyredemedim. İşim  nedeniyle diyorum dikkat edin..Aslında iş çok önemli değil bir yerden sonra..Fenerbahçe maçındada işim vardı ama bırakmıştım herşeyi.Çünkü lig çok önemliydi..İş güç bahane olamazdı ama Kupa Finalinde işim benim için bir bahaneydi..

Beşiktaş gibi büyük kluplerin öncelikli hedefi Lig olmalu. Ligte başarılı olmak zorundayız. Eğer ligte başarılı değilsek açık konuşmak gerekirse beni tatmin edecek tek olay UEFA yada CL deki başarılardır .. Kupadan gelecek 3 milyon dolarda onların olsun, oradan gelecek prejtijlerde..

Bu sene Fransada kim şampiyon oldu? Bu soruya forumun %90 ı LYON DER..
Peki Fransada Kupayı kim aldı dersem? Sochaux-Marsilya finalinden kaç kişinin haberi var

Peki Almanyadaki durum? Shalke stutgart bremen arasındaki savaşı hangimiz duymadık
ama kupada kim var onu bile bilmiyorum

İtalyada şampiyon İnter
Ama kupa finalini Roma-İnter oynadığını kaç kişi biliyor soruyorum sizlere..

Yunanistana bakarsak Şampiyon Olmpiakos
Kupada kim oynadı acaba ?

Bu ve bunun gibi uzayıp gider..

Kupadaki başarıları ben kabul etmiyorum , çok zor olmadığını düşünüyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Anarchy*

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 13, 2007, 16:00:49
Konu dağılmış gitmiş ama ben aynen psiconic gibi düşünüyorum tam anlamıyla..

Türkiye Kupasını ben yaklaşık 5 senedir neredeyse beynimdem sildim. Kupada 2 takım elersen finale çıkıyorsun yalan mı?

Koskaca seneleri, kaybedilmiş şampiyonlukları her sene Kupa ile geçiştirmye iyi alıştığımızı düşünüyorum. Arkadaş demiş Kupa şampiyonmluklarını kimse hatırlamaz, doğruda demiş..Kupada istediğin kadar şampiyon ol herkesin aklında geçen sene Fenerbahçe şampiyon oldu diye kalacak insanların aklında..

Fenerbahçeyi kupadan elemiş olabiliriz yada Galatasaryı eleyen Erciyesi ama soruyorum size Kaç kişi Final maçını büyük bir heyecanla seyretti? Kaç kişi gol attığımızda çılgınca sevindi? Ben sevinmedim hatta açık konuşayım maçın belli bir bölümünü işim nedeni ile seyredemedim. İşim  nedeniyle diyorum dikkat edin..Aslında iş çok önemli değil bir yerden sonra..Fenerbahçe maçındada işim vardı ama bırakmıştım herşeyi.Çünkü lig çok önemliydi..İş güç bahane olamazdı ama Kupa Finalinde işim benim için bir bahaneydi..

Beşiktaş gibi büyük kluplerin öncelikli hedefi Lig olmalu. Ligte başarılı olmak zorundayız. Eğer ligte başarılı değilsek açık konuşmak gerekirse beni tatmin edecek tek olay UEFA yada CL deki başarılardır .. Kupadan gelecek 3 milyon dolarda onların olsun, oradan gelecek prejtijlerde..

Bu sene Fransada kim şampiyon oldu? Bu soruya forumun %90 ı LYON DER..
Peki Fransada Kupayı kim aldı dersem? Sochaux-Marsilya finalinden kaç kişinin haberi var

Peki Almanyadaki durum? Shalke stutgart bremen arasındaki savaşı hangimiz duymadık
ama kupada kim var onu bile bilmiyorum

İtalyada şampiyon İnter
Ama kupa finalini Roma-İnter oynadığını kaç kişi biliyor soruyorum sizlere..

Yunanistana bakarsak Şampiyon Olmpiakos
Kupada kim oynadı acaba ?

Bu ve bunun gibi uzayıp gider..

Kupadaki başarıları ben kabul etmiyorum , çok zor olmadığını düşünüyorum

doğru abi ben yazını okuduktan sonra sana hak veriyorum lig daha oncelikli olmalı buyuk klüpler için

@LAYINA GİDER

Anarchy*

keskinli

Alıntı yapılan: robinho - Mayıs 13, 2007, 09:49:24
Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 13, 2007, 02:17:11
abi dedin ya hani o BİZİM üzerimize gelmesin diye oda bizim derken modların üzerine gelmesin diye anladı herhalde ;D

Kardeşim 2 kişi konuşurken.....Neyse yani benim demek istediğim bu forumda biz sizli konuşmayın o kadar takım taraftarı takip ediyor....Bu seferde anlayamadıysan bişi yapamam takıl kafana göre!
konuyu iyi takip et anlarsin ne denmek istedigini
takip edemedigin veya anlayamadigin konularda  yorum yapma istersen.
bizli sizli bi sey yasanmadi orada
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bölünür senin için uykular!

keskinli

burada yapilan tartisma kupami ligmi önemli degildi zaten
basarisizlik utanc vericimi degilmi konusuydu
besiktasimizi sampiyon görmeyi hepimiz isterdik olmadi diye utanacak bi halimizde yok
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

psionic

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 11, 2007, 16:58:38
benim basimi dik tutan basarilar degil,besiktasliligimdir.
isterse bundan sonra hic sampiyon olmasin besiktasim,ben yine her yerde gururla besiktasliligimi haykiracagim!!
besiktastan utanan besiktasi tutmaz!gidersin her sene kim sampiyon olduysa o takimi tutarsin!
ayrica uslübunuza dikkat edin arkadaslar,temiz forumu kirletmeye izin vermeyiz!
hack yüzünden pek ilgilenemedik ama takip ediyoruz yazilari merak etmeyin
seni beni yok hepimiz beşiktaşlıyız hepimiz beşiktaşlılığımızı haykırırız.yeri gelince okulda toplanıp ne kadar fenerli varsa döveriz.sorun beşiktaşlılık değil.kimse kimsenin beşiktaşlılığını yargılayamaz.forumda yeniyiz diye çok üstüme geldiniz ama artık yeter.yazılan yorumları okuyorum da bir siz beşiktaşlısınız.arkadaşlıgınız hat safhada diye herkes birbirini savunuyor.tartışarak birşeyler kazanma amacı yok kimsede.
temiz forumu kirletiyorsam üyeliğimin silinmesini rica ediyorum.
seni sadece Allaha havale ediyorum kardeş.nasıl beşiktaşlılıgımı yargılayabildin.
inanın yazdıklarınızı okurken gözlerim doldu.ben kimseden bukadar hakaret yemedim.
benim babamda beşiktaşlı ve birkaç ay sonra kaybedeceğim belki de ..bu adam bile ölüm döşeğinde beşiktaşım için göz yaşı döküyorsa ben beşiktaştan her daim gurur duyarım.ama sizin gibi taraftarları gördükçe içim sızlıyor.
BEŞİKTAŞIM SEN BANA BABAMDAN KALAN MİRAS DEĞİL,OĞLUMA OLAN BORCUMSUN..

Alıntı yapılan: prodigy - Mayıs 11, 2007, 14:21:31
Fenerlilere rezil oluyoruz diyorsun?? asil senin boyle yazman burayi okuyan fenerliler varsa,
asil simdi bizler rezil olduk... Bizim anli sanli tertemiz tarihimiz var...
O 12 sezonda NE SIKELER ne DOLAPLAR dondu sen biliyormusun???
BEsiktas en cok 2.ci olan takim acaba niye???
Son olarak takimindan utaniyorsan o takimi tutma... Biz asla utanmadik BESIKTASIMIZDAN..
Utanilacak birsey yapmadi cunki... ne agladik ne sizladik, nede ligden cekilecez dedik
nede parali adamlar tuttuk, ne kaleci dovduk ne futbolculara saldirdik.. dedik ya, biz ölene kadar BESIKTASLIYIZ...
kupa alsakta almasakta..

güzel yazmışsın ihsan başka söze gerek bile yok
evet,fenerlilere rezil olduk bu gece.fener şampiyon olabilir doğaldır ama bursadan fark yiyoruz olacak şey mi.bu takım bizim düşmanımız değilmi.süt dökmüş gibi oynuyoruz.ben bu oyundan utanırım arkadaş!zorunuza gidiyorsa yazmayın herkes kendi fikrini yazar katılmak zorunda değilsiniz.ben beşiktaşı ölümüne sevdim umutlandırıp utandırsalar da terketmedi bu sevda beni.utanırım da gurur da duyarım kimseyi bağlamaz benden başka.
insan dediğinde biraz utanma duygusu da olmalı tabiki utanmadan bunları yazıyorsunuz..

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 11, 2007, 14:23:48
Tuttuğu takımdan utanan taraftar olamaz, olmamalı...
Utanılacak birşey yapan takım varsa onlar zaten bellidir.
Şike ve serefsizlik yaparak gelmedik biz buralalra alnımızın teriyle geldik

Maç satan karısını,şerefini satar. Bunu bize böyle öğretti hocalarımız. Amatör kümede bile biz asla maç satmadık. Forma için oynadık
Bu anlayıştan vazgeçersek Allah belamızı versin...

ŞİKELİ ŞAMPİYONLUKTANSA ŞEREFLİ  2.LİĞE,3.LÜĞE HATTA KÜME DÜŞMEYE BİLE RAZIYIM!

.evet utandım bugün,bursa gibi eziğin allahı bir takımdan fark yerken.utandım yanımdaki fenerli arkadasım benle dalga geçerken.ne açıklama yapabilirsin ona.ben beşiktaşı sevinmek için sevmedim diyorum ama o ezikler anlar mı bu laflardan.içimizi anlarlar mı..

Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

Doktor

Çok güzel bir yazı arkadaşım tesekkurler Beşiktaşlı bildigimiz insanların bu tavrını anlamak mumkun degil özellikle Sanlı kaptan Vedat kaptan ve İlker Ateşi anlamakta güçlük çekiyorum çünkü her hafta programlarında Tiganayı yerden yere vuruyorlar tamam eleştiri normal ama aynı eleştiride 3 4 aydır yapılmazki kendi kanalımızda hocamızın malesef ne teknik direktorlugu kalıyor ne futbol bilgisi ne zekası

Dem@

psionic den alıntı

seni beni yok hepimiz beşiktaşlıyız hepimiz beşiktaşlılığımızı haykırırız.yeri gelince okulda toplanıp ne kadar fenerli varsa döveriz.sorun beşiktaşlılık değil.kimse kimsenin beşiktaşlılığını yargılayamaz.forumda yeniyiz diye çok üstüme geldiniz ama artık yeter.yazılan yorumları okuyorum da bir siz beşiktaşlısınız.arkadaşlıgınız hat safhada diye herkes birbirini savunuyor.tartışarak birşeyler kazanma amacı yok kimsede.
temiz forumu kirletiyorsam üyeliğimin silinmesini rica ediyorum.
seni sadece Allaha havale ediyorum kardeş.nasıl beşiktaşlılıgımı yargılayabildin.
inanın yazdıklarınızı okurken gözlerim doldu.ben kimseden bukadar hakaret yemedim.
benim babamda beşiktaşlı ve birkaç ay sonra kaybedeceğim belki de ..bu adam bile ölüm döşeğinde beşiktaşım için göz yaşı döküyorsa ben beşiktaştan her daim gurur duyarım.ama sizin gibi taraftarları gördükçe içim sızlıyor.
BEŞİKTAŞIM SEN BANA BABAMDAN KALAN MİRAS DEĞİL,OĞLUMA OLAN BORCUMSUN..

evet,fenerlilere rezil olduk bu gece.fener şampiyon olabilir doğaldır ama bursadan fark yiyoruz olacak şey mi.bu takım bizim düşmanımız değilmi.süt dökmüş gibi oynuyoruz.ben bu oyundan utanırım arkadaş!zorunuza gidiyorsa yazmayın herkes kendi fikrini yazar katılmak zorunda değilsiniz.ben beşiktaşı ölümüne sevdim umutlandırıp utandırsalar da terketmedi bu sevda beni.utanırım da gurur da duyarım kimseyi bağlamaz benden başka.
insan dediğinde biraz utanma duygusu da olmalı tabiki utanmadan bunları yazıyorsunuz..

evet utandım bugün,bursa gibi eziğin allahı bir takımdan fark yerken.utandım yanımdaki fenerli arkadasım benle dalga geçerken.ne açıklama yapabilirsin ona.ben beşiktaşı sevinmek için sevmedim diyorum ama o ezikler anlar mı bu laflardan.içimizi anlarlar mı..

Engin sen beşiktaş için her daim gurur duyarım diyorsun yenildiği zaman utanıyorsun! o zaman bu takımıda tutma!forumdaki bütün Beşiktaş'lı taraftarların neyini gördün ki bide için sızlıyor?boynanan  bursa maçında biz ezik mezik de desek o takımda 1.ligde top koşturuyor.küme düşmesi yakın olan bir takım oynadı ve aldı maçı bitmiş maçın davası olmaz biz her yendiğinde şak şak cı değil yenildiğinde de laf eden tarafar değiliz .yenildik diye fenerbahçeli ni dövelim hakaret mi edelim takımımıza maç bu 90 dk top yuvarlak anladı mı! Beşiktaş ilk defa da yenilmiyor fenerbahçeli arkadaşların seninle dalga geçiyor diye takımdan utanman mı lazım sen bence tutma bu takımı utanıyorsan git şaibeliği ile şikeciliği ile bir yere gelen takımı tut ki arkadaşların senle dalga geçmesin belkide şikeli şaibeli bi takımın taraftarı olursan o zaman arkadaşların seninle gurur duyar! forumda zaten kurduğun cümlelerle  kelimelerle diğer arkadaşlarımızıda çileden çıkardın bunu bir beşiktaş taraftarı diyemez iyorum sen böyle yazınca senin gibi  bir BEŞİKTAŞ'lı olduğu için  BEN UTANIYORUM !

psionic

Alıntı Yapprodigy'den alıntı
ENGİN  SEN BEŞİKTAŞ İÇİN HER DAİM GURUR DUYARIM DİYOSUN YENİLDİĞİ ZAMAN UTANIYORSUN O ZAMAN  BU TAKIMIDA TUTMA  BİZİM GİBİ TARAFTARLARIN NEYİ GÖRDÜN Kİ İÇİN SIZLIYO SENİN ?TARAFTAR OYNAMIYOR MAÇTA FUTBOLCU OYNUYOR OYNANA BURSA MAÇINDA BURSA EZİK MEZİK BİR TAKIM OLSA DA UNUTMA 2.LİGDE DEĞİL 1.LİGDE OLAN BİR TAKIM FUTBOLCUMU DÖVELİM YENİLDİLER DİYE HAKARET Mİ EDELİM BENCE NORMAL OYNANDI YENİLDİK OLABİLİR BEŞİKTAŞ İLK DEFA DA YENİLMİYOR HEMDEE Bİ FENERLİ ARKADAŞIN SENLE DALGA GEÇİYOR DİYE TAKIMDAN UTANACAK HALE GELMİŞSİN SEN BENCE HİÇ BİR ZAMAN BEŞİKTAŞLI OLMA DERİM SANA  UTANIYOSAN GİT TARİHİ BOYUNCA ŞİKELİ HİLELİ BİR YERE GELEN TAKIMI TUTKİ ARKADAŞLARIN DALGA GEÇMESİN SENLE BELKİ ŞİKELİ Bİ TAKIMIN TARAFTARI OLURSAN ARKADAŞLARIN GURUR DUYAR SENLE FORUMDA Kİ ARKADAŞLARIMIZIDA YETERİNCE ÇİLEDEN ÇIKARDIN KELİMELERİN KURDUĞUN CÜMLE BUNU BİR BEŞİKTAŞ TARAFTARI DİYEMEZ DİYORUM AMA BÖÖLE YAZINCA BEN SENİN GİBİ BİR BEŞİKTAŞLI OLDUĞU İÇİN BEN UTANIYORUM !

Beşiktaşlılık sadece galibiyet veya mağlubiyet midir ben Beşiktaşlılığımdan gurur duyarım ama Beşiktaşlılığımdan utanmam,bu takımdan(içindeki ruhsuz futbolculardan,bu takımı yönetenlerden) utanırım inşallah şimdi daha net anlatabilmişimdir.nerde ahmet dursun,ilhan mansız,pascal nouma;nerde delgado,gökhan güleç,nobre..
artık yeter haddini aşma sen kimsin de bana git başka takımı tut diyorsun yeter artık kes daha benimle polemiğe girme
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..